Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha suskunuğunu bozmuş....

Motovento
    REKLAM ALANI
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de üşenmemiş sayfayı tek uzun olarak kes biç yapmış :D ne adamsın ya
    Pdf alıp kestim çok uğraştırmadı, sen daha iyi bilirsin Millet yamahanın sitesine gitmeye uğraşmasın. Büyük sevap kazandım bence
    gurcanozturk, espresso, Ekrem_06 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Bence bu fiyatları çok dert etmemek lazım, bir motor alsanız bile yakıt fiyatı bile başlı başına bir sorun oldu artık. Sürekli kullanırsam aylık yakıt masrafım 1300 TL civarı en az, haftasonu uzun yolu demiyorum bile, akıl alır gibi değil. Havalar ısınmaya başlasın, metro ve bisiklet düşünüyorum bolca.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ŞEHİR İÇİNDE 20 tl ye 1 hafta geziyodum artık 40 tl yetmiyor zam gelmiş gelmemiş çok şeyapmayın yakında olan motosikletimize benzin koymayacak duruma geleceğiz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    bildiğin ybr 48 bin...
    Şaşkınım...
    6. aya 70 olur bence...

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zam yapmayıpta motorun boyutunu mu küçülteceklerdi. R25 artık 2090 mm değil 1750 mm ,sele yüksekliği de 780 değil 610 mm ama zam yok

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence yine insaflı. 92'den 96 olmuş. tahminime göre r25'i 100 bin liranın altında tutmak için çabalıyorlar ama bu savaş böyle giderse ne dolar kuru yerinde kalır ne benzin.

benim fiyat tahminim 150 bin lira olur r25 bu sene sonu. sadece dolar kuru değil maliyetler de artıyor çünkü.

bu arada yamaha oldukça insaflı. honda cbr1000rr 600 bin lirayken yamaha r1 424 bin.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yine insaflı. 92'den 96 olmuş. tahminime göre r25'i 100 bin liranın altında tutmak için çabalıyorlar ama bu savaş böyle giderse ne dolar kuru yerinde kalır ne benzin.

benim fiyat tahminim 150 bin lira olur r25 bu sene sonu. sadece dolar kuru değil maliyetler de artıyor çünkü.

bu arada yamaha oldukça insaflı. honda cbr1000rr 600 bin lirayken yamaha r1 424 bin.
    Cbr'ın pahalı olmaz biraz normal çünkü yurt dışında Panigale ile arasında 2-3k fark var ama Türkiye'de Panigale daha ucuz ama onunda sp versiyonu alınırsa 150k daha pahalı oluyor, şaka gibi konuştuğumuz fiyatlarla ev alınabiliyor sp versiyonu parasınada araba alınabiliyor, çok acı hale gelmişiz ama çoğunluğun hala umrunda değil.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)