Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cbf 150'ye 55.000 lira istiyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 yılında sıfır CBF150'ye 2508 dolar ödemiştim. Bugünkü kurdan 34.234 TL yapar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Günümüzde gelir dağılımları arasında geçmişte hiç olmadığı kadar uçurumlar oluştu ve ekonomi yönetiminin dandikliğinden zarar gören milyonlar burnundan soluyor. Cbf 150'ye kimse laf etmiyor, kullanıcıları bize kızmasın ve yanlış anlamasın. Lakin 55.000'den ilan açmak insanları tahrik etmektir, onlarla dalga geçmektir.

İki lafı biraraya getiremeyip oradan buradan üç kuruş para bulan herkes galericiliğe soyundu. Kvkk falan umrumda değil kendini zeki diğer herkesi mal sanan Cbf 150 satıcılarının ilanları içindeki Top 20'nin isim ve mekanlarını paylaşıyorum, yazmadığım 106 isim daha var ama ben onları eklemeye üşendim.

*Doğan Çakır - Muğla,Ortaca
    *Yücel Sezgin - Aydın, Efeler
    *Ulaş Şan - İzmir, Menderes
    *Yasin Du - İstanbul, Ataşehir
    *İsmail Bey - Aydın, Efeler
    *Mustafa Yaralı - Samsun, Atakum
    *Ramazan Tök - Ankara, Etimesgut
    *Hasan Sogut - Manisa, Salihli
    *Süha Nadan - Kocaeli, Yahyakaptan
    *Savaş Uçan - Çankırı, Merkez
    *Ceyhun Yılmaz - Ankara, Keçiören
    *İbrahim Onaran - İzmir, Menemen
    *Harun Yalçındağ - İzmir, Bornova
    *Emirhan Oto Galeri Emre Caglın - Osmaniye, Kadirli
    *Özkan Motor Ali Özkan - Aydın, Efeler
    *Kenan Tankal - Karabük, Merkez
    *Kenan Aytekin - İstanbul, Kartal
    *Yılmaz Yılmaz - İstanbul, Beyoğlu
    *Cemil Onsüren - Hatay, Hassa
    *Yücel Kabak - Balıkesir, Karesi
    Motoseverrr, ShipShaq ve DickName bunu beğendiler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    o rakamı yazan adamın motor satma gibi bir düşüncesi yoktur, alışveriş yapabildiklerini sanmıyorum.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.054 km'de 2017 model 46.750 TL

Sanırım yine bir 2.el ağlama duvarı ile karşı karşıyayız.

Yahu 1000 km de çok daha ucuzu var. Niye spesifik bir ilana yürüyorsunuz onu anlayamadım. İsteyen ister size ne? Satar satamaz orası satıcı ve GERÇEK alıcı arasındadır.

Yani illa mal sahibi sizin istediğiniz fiyat aralığında bir fiyattan mı satmak zorunda?

EnvEng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim mevzuyla ilgisi olduğu için yeni konu açmadan buraya yazayım bari. Büyük şehirden küçük ilin küçük ilçesine taşındım. Sağa, sola, dağa, göle gitmek için bi motor alayım diyorum. Motor için bütçe max 25 bin ₺. Ybr, cbf alayım her türlü işimi görür, bakımlarını da yapar binerim diyordum. Lakin paranın pul olmasından ve başlıktaki tiplerden dolayı ütopik rakamlar beni sıfır mondial vulture 125i ve xtreme max 200i’ ye mecburen yönlendiriyor. Ne dersiniz ? Turşu ybr,cbf almaktansa sıfır mondial daha mantıklı değil mi? Karbüratörlü model tavsiyesine de açığım.

Benim 25 bin liram olsa önce eski ktm duke lara bakardım temiz bulabilirsem alırdım ama düşük ihtimal tabiki de bulamayacağım icin Mondial drift L alırdım 0 kendini kanıtlamış motor bence özellikle beyaz alırdım beyazları asil duruyor

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    demekki yazın 70 isticekler bu fiyatlar henüz 2022 modellerin ülkeye gelmemiş hali.onlarda gelince iyice şahlanma sezonuna giricek piyasa

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    2019 da 9000 liraya satmıştım. Şimdi ki fiyatlar uçmuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2017 yılının mayıs ayında bayiden yaklaşık olarak 1715 dolara almıştım. Şu anki dolar kuruna göre 23,324 TL yapıyor sıfır satış fiyatı. Lakin piyasada olmayan güven, enflasyon ve vergilerin aşırı fazla olması nedeniyle bayilerin yansıtacağı fiyat (eğer satılacak olmuş olsaydı) 35-40 bin olmalıydı. Bayiler yeni gelen 125f leri biraz saplama fiyattan vermeye başlayınca ve pcx in sıfır fiyatı höh olunca ikinci el motosiklet satan insana benzeyen varlıkar da piyasayı dansöze çeviriyor. Bu arada 30 lu yumurta 40 lira, 1kg tavuk göğsü 46 lira. Benzin 15 küsür galiba uzun süredir motorla gezemiyorum. Arada ekmek falan banıyorum motovlog izlerken ekrana..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkesin herkesi zitmeye çalıştığı bir yer. Herkes uyanık, herkes akıllı, herkes kurnaz. Herkesin acelesi var dolayısıyla herkes öncelikli. Herkes önemli. Herkes kanunlardan müstesna, yüce, ulu.

Motosikleti
    250r
    15 binden başlıyor. Sonu yok. Ne güzel.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uygun fiyata adam gibi araca binemememizin nedenlerinden biri şudur; hep bir malı alırken ''yarın acaba iyi fiyata satabilir miyim'' düşüncesidir.
    Buna 53 verinceye kadar 15 e satılandan bi tane alıp 10 bin masraf etsen 10 sene rahat binersin.
    Ama dediğim gibi, günümüzde ticari kaygılar, keyfin, zevkin önüne geçmiş durumda.
    Ercument bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Hala problemi insanlarda arıyorsunuz.
    Pes...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    ben 60 istiyom,çin malı zaten 30-35 olmuş?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)