Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hoş Geldin; UM Motor Renegade 125 S

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin adını bülük koyarlarsa Hacamat abiyi bayi yaparlar

https://www.youtube.com/watch?v=-VeROpSSUWo
    Um Motor 1.25 Blk sex edition adventure (sulu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    300cc sıvı soğutmalı modeli de varmış. Fiyatı çok yüksek olacağı için bize gelmez herhalde. Epey cüsseli görünüyor.

Gidişi de hiç fena değil.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Şuna bir Virago 250 bloğu olucak daha sonrasında daha alçak ve düz bir gidon olursa çok daha şık ve güzel diye olur diye tahmin ediyorum, amma velakin bana kalırsa 125cc crusier olmaz olamaz olmamalı (kullanana saygım sonsuz sitemim bize bu hale getirenlere) Kawasaki ye bakıyorum adamlar 2000cc crusiser yapmış tamam bu abartı ama en azından 250cc v-twin blok kullansaymışlar çok daha iyi olurmuş, eğer bu motosiklet Amerikalıysa Amerikan crusier kültürüne sövmek gibi birşey olabilir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuna bir Virago 250 bloğu olucak daha sonrasında daha alçak ve düz bir gidon olursa çok daha şık ve güzel diye olur diye tahmin ediyorum, amma velakin bana kalırsa 125cc crusier olmaz olamaz olmamalı (kullanana saygım sonsuz sitemim bize bu hale getirenlere) Kawasaki ye bakıyorum adamlar 2000cc crusiser yapmış tamam bu abartı ama en azından 250cc v-twin blok kullansaymışlar çok daha iyi olurmuş, eğer bu motosiklet Amerikalıysa Amerikan crusier kültürüne sövmek gibi birşey olabilir.
    Farklı bir konu araştırırken 20 sene önce başka bir platformda bazı yazılara denk geldim. Kilden tablet misali orada bile o dönem "bu Kawasaki'den bir mok olmaz,neden Türkiye'ye motor getirmiyorlar?" diye yazmışlar 20 sene önce.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı bir konu araştırırken 20 sene önce başka bir platformda bazı yazılara denk geldim. Kilden tablet misali orada bile o dönem "bu Kawasaki'den bir mok olmaz,neden Türkiye'ye motor getirmiyorlar?" diye yazmışlar 20 sene önce.
    Abi o dönemleri pek bilmem ama geleceği görmüş olabilirler yurt dışındaki modeller gelse çok güzel olur ama benim anladığım firmalar bizim ülkemizi pek önemsemiyor artık, ama nadir olan Kawasaki H2 sx gördüm dedim vaybee motora bak dedim (Maşallah diyeli nazara gelmesin sahibi, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin) böyle epik şeyleri getiriyorlar ama halk dostunu pek düşünmüyorlar yapılanlar biraz müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi bir şey oluyor.
    tommygun bunu beğendi.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Şekil felan iyi de malesef alınacak durumda mı o sorgulanmalı.. Düşünüyorumda k-light falan cıktığında aslında nasıl ucuzmuş Umarım çok kazanırız da bu 50k lar bize 3k gibi gözükür
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gerçekten 30000 tl verip cbf ybr almayıp buna 45000 tl veren varmı bende bunu merak ediyorum ?
    alan olursa tutun getirin bakalım kafasının içinde beyin varmı

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    İstanbul içi hanımla fıtı fıtı gezmeli, az yakan, sissy bar eklenebilen, cruiser türünde küçük cc'li ikinci bir motosiklet arıyordum. Bu tam o ama o fiyat ne be?

Varsa bu tiplerde önerebileceğiniz açığım bu arada.

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten 30000 tl verip cbf ybr almayıp buna 45000 tl veren varmı bende bunu merak ediyorum ?
    alan olursa tutun getirin bakalım kafasının içinde beyin varmı
    CBF, YBR bundan güzel mi sizce? Demek bu işlere siz baksanız, ülkede herkese Doblo satmaya çalışır, almayana da ''beyinsiz'' dersiniz.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı birbilent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF, YBR bundan güzel mi sizce? Demek bu işlere siz baksanız, ülkede herkese Doblo satmaya çalışır, almayana da ''beyinsiz'' dersiniz.
    Güzellik göreceli, şahsen bence Ybr güzel, orası ayrı da, YBR , buna benzer 3 motor gömer.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bugün çok tesadüf bu motoru gördüm varlığından bile haberim yoktu .. Yakından da bakma fırsatı buldum sadece Renegade 125 yazdığı için markasını anlayamadım dedim eve geçince netten bakarım um diye bir markaymış yalnız motorun kalıbı çok iyi yapılı kaslı heybetli öyle 125cc gibi durmuyor lastikleri kalın ben görselini ve genel anlamda malzeme kalitesini iyi buldum ..
    Yakından bayağı detaylı baktım tuhaf bir tarzı var her şeyini nedense çok iri büyük yapmışlar 125 görmesem 250cc falan derdim herhalde ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)