Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sezonu actim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    3 aylik hasreti bugun bitirdim arkadaslar.

Coook ozlemisim keratayi.İstanbul dan ayvaliga cok basarili bir surus gerceklestirdim.

Sicaklik 9-12 dereceydi,cok dusuk gibi gozukmesede sonlara dogru biraz usumeye basladim.

tabiii biz yilda max 3000 km yapan dukatili cihangir motorcusu degiliz,sikayet etmiyorum..

Can sikan tek konu yakit fiyati.

Depoyu doldurdugumda 260 kusur odedim cok aciii bee,neyseki 3.6 lt ortalama turturdum yine,acimi hafifletiyor bu.

Valla bundan sonra sucuk/kofte ekmek icin tekirdag,kirklareli yapacak adama saygi duyarim ;)

Yakit tuketimi de biraz artmis sanki,aldigim kilolar sebep olmustur bence..
    gurucuk, Cyan, M.balibey ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben bugün İğneada'ya gittim, döndüm. Ayıptır söylemesi sahilde Dobro Doşli'de sucuk ekmek yedim. Çok sise denk geldim, gidişim sıkıntılıydı, Yenice-Demirköy arasındaki dağ yolunun kenarları karlı, yolda da epey su vardı. Bugün çok sakin kullandım, ortalama 4,7 Lt / 100 km yaktırmışım. Yani kabaca 70 TL / 100 km desek, 350 TL git gele para verdim, 2 sucuk ekmek ve ayran da 35 TL idi.

kolestroll, Cyan, bsabora ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugün İğneada'ya gittim, döndüm. Ayıptır söylemesi sahilde Dobro Doşli'de sucuk ekmek yedim. Çok sise denk geldim, gidişim sıkıntılıydı, Yenice-Demirköy arasındaki dağ yolunun kenarları karlı, yolda da epey su vardı. Bugün çok sakin kullandım, ortalama 4,7 Lt / 100 km yaktırmışım. Yani kabaca 70 TL / 100 km desek, 350 TL git gele para verdim, 2 sucuk ekmek ve ayran da 35 TL idi.

https://i.hizliresim.com/g0w4p45.png

https://i.hizliresim.com/9zh2a9z.JPG
    Ohh afiyet şeker olsun

Güzel gezi olmuş, yeni haftaya deşarj olmuş bir şekilde başlarsınız.
    tommygun bunu beğendi.

Ne yalan söyleyim bende bugün iyi gezdim. Gaziosmanpaşa Sarıgöl’den çıktım, Karabayır, Tarlabaşı, Gazi mahallesi, Esenyurt derken. Sağ Salim eve döndüm.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    @hirbonen “ yilda max 3000 km yapan dukatili cihangir motorcusu degilim” diyosun ama 3 aydir motora binmemişsin. Tatli su motorcusu oldugunu itiraf ediyosun üstelik africa sahibisin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/g0w4p45.png

https://i.hizliresim.com/9zh2a9z.JPG
    Bak simdi bu olmadi..agiz tadiyla bir artislik yapalim dedik attiginfotoya bak :/

Ben kari tepelerde gordum sadece
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @hirbonen “ yilda max 3000 km yapan dukatili cihangir motorcusu degilim” diyosun ama 3 aydir motora binmemişsin. Tatli su motorcusu oldugunu itiraf ediyosun üstelik africa sahibisin.
    Hırbonen nin bir yılda yaptığı kilometreyi biz son 90 günde yapmışız eheheh

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haci buna mecbur kaldim.Full evden calismaya gectik,bende kapali otopark olmadigindan sirkettin otoparkina biraktim,disarda usumesin...

Bugun gittim aldim motorumu döndüm hemen.Biraz useyecek ama..gerci kis bitiyo az kaldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırbonen nin bir yılda yaptığı kilometreyi biz son 90 günde yapmışız eheheh
    Yaaaa birak allssen nereye yapiyon

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haci buna mecbur kaldim.Full evden calismaya gectik,bende kapali otopark olmadigindan sirkettin otoparkina biraktim,disarda usumesin...

Bugun gittim aldim motorumu döndüm hemen.Biraz useyecek ama..gerci kis bitiyo az kaldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Yaaaa birak allssen nereye yapiyon
    Üşüyünce bişeymi oluyor motora,hasta olacak hali yokya,brandayı ört üstüne dursun
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    bende bu gün traktörle dağa oduna gittim git gel ve odun çekmede 150 tl yaktı ama 150 tlye 2 ton odunum oldu (kaçak kesimci değilim devletin belirlediği ve köylüye tahsis ettiği alan )
    espresso bunu beğendi.

SoloMoto2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2020 Xmax 250 - 2022 MV Agusta TVL
    Bende bugün klasik her pazar günü olduğu üzere stres atma operasyonumu gerçekleştirdim.

blueway2 ve espresso bunu beğendiler.
    Motor demek, yolda olmak demek.
    Önce güvenlik sonra keyf.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)