Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Trafik Polisi Keyfi Egsoz Cezası Yazmak İsteyince :)))

Motovento
    REKLAM ALANI
    bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bsabora biliyorum gelirim Adana’ya. Ben plakasız ruhsatsız şasi numarası silinmiş bi Cbf ile teker döndürücem, ustam yok kaporayi hazırlayıp kendim gelirim Adana’ya. Kalacak yerim yok, tamirhane filan varsa bi köşede kalırım yarışa kadar.
    Sen yol paranı koy cebine kapora parasini kime yatıracaksin onu belirle Mart ayınin 15 20 si gibi yapalım.Yatacak yer ben sana ayarlarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kliçko, Mayweather Jr gibi yeni nesil boksun bug.ını bulanlardan ziyade Tommy Morrison ve Tyson gibi ölümüne dalan yürekli adamları eski zamanlarda izlemek benim hep daha fazla hoşuma gitmiştir.
    O ekolden gelen boksör kalmadi.
    Yeni nesilin tek motivasyonu para.
    kolestroll ve tommygun bunu beğendiler.
    www.jawa350cc.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı bsabora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kes sesini Bronz tenekeli Cahil Haşmet
    Madara olunca kızmak yok ama ezik ergenler gibi... Ben mi dedim dayınla övün diye? Lütfen.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madara olunca kızmak yok ama ezik ergenler gibi... Ben mi dedim dayınla övün diye?
    Madara olan biri varsa sensin ilk günden beri madarasin.Bronz madalyanın olduğunu dikkatli olmam gerektigini söyleyen yoldasina cevap verdim.Biz Adana'da bronz tenekeli adamlari çok severiz.Ben ne söylüyorsam ispatli şahitli.Dayiya gelince o Artık efsane bir figür olarak kendini literature kaydettirmis bir şahıs.Bayrak biz de.Bu konuları buraya getiren ben değilim senin olan bir şeyi ısrarla anlamak istemeyen ve senin gibi üç beş cahil .Çok basit bir konu polis ceza yazmak istedi yazdirtmadim.Ne Karsisinda yazamadi duruş karşısında yazamadi.Bu ne ile olur bilgi ile olur.Bu size dert olmuş.Size göre polis istediğini yapar tavuk gibi horozun altına yatmaya Alisik milletten değiliz.

Motosikleti
    SD 1290R
    Ama hiç güleceğim yoktu...

Hırbo trolü mü yoldaşım? Adananın ayak takımının başı mı efsane? Literatür mü?

Bana cahil diyen sen ol be gülüm.

Ama hiç güleceğim yoktu...

Hırbo trolü mü yoldaşım? Adananın ayak takımının başı mı efsane? Literatür mü?

Bana cahil diyen sen ol be gülüm.
    Yoldasini soyle kim olduğunu söyleyeyim.Troll un destekledigi tenekesin sen.Cahilsin, boşsun... Hamiyet Yüces ten ,muhterem nura ,Bergen den ,savaş ayın anası Şükran ay a mine koşan dan, Müslüm Gürses e kadar hepsine iş yerinde ekmek veren adam,Yılmaz Güney' den Dündar Kılıca kadar hepsine yardımı olan adam literatüre gecmeyecekte sen mi gececen teneke bronzunla ) Cahilsin Boş Tenekesin bu kişiler ayak takımı mi..ha sen bizim burda bütün yeteneklerine rağmen yüzün pudralı pamuk seker kalırsın.

Motosikleti
    SD 1290R
    Ama ben fakir demedim ki, ayak takımının başı dedim. Adananın yer altı dünyasının başı dayın olduğu için utanman gerekirken övündüğün için aradaki farkı anlamıyor olman normal...

Ama ben fakir demedim ki, ayak takımının başı dedim. Adananın yer altı dünyasının başı dayın olduğu için utanman gerekirken övündüğün için aradaki farkı anlamıyor olman normal...
    Cahil bronz teneke laf ebeligide yapamıyorsun ki Sırf yazmış olmak için yazıyorsun fakir demedigini okudum ayak takımı dediginide okudum.Simdi orda adı geçen isimlerin patronu olan kişi için ayak takımı başı demişsin la teneke O isimlere ekmek veren adam kalbur üstüdür.Dundar kılıca ayak takımı mi diyorsun,Yılmaz Guneye ve diğerlerine.Sen boşun boşusun.Ne utanacam teneke Adamın iş yerleri vardı vergi verirdi,kaç kişi yanından emekli oldu gitti bundan mi utanacagiz.Zoruna gitmesin bronz tenekeli pambik şeker.Trolun yoldaşı
    www.jawa350cc.com

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cahil bronz teneke laf ebeligide yapamıyorsun ki Sırf yazmış olmak için yazıyorsun fakir demedigini okudum ayak takımı dediginide okudum.Simdi orda adı geçen isimlerin patronu olan kişi için ayak takımı başı demişsin la teneke O isimlere ekmek veren adam kalbur üstüdür.Dundar kılıca ayak takımı mi diyorsun,Yılmaz Guneye ve diğerlerine.Sen boşun boşusun.Ne utanacam teneke Adamın iş yerleri vardı vergi verirdi,kaç kişi yanından emekli oldu gitti bundan mi utanacagiz.Zoruna gitmesin bronz tenekeli pambik şeker.Trolun yoldaşı
    Olm napiyon ya,beni neden karistiriyon simdi

Cahil dedigin adamin nobel fizik dalinda adayligi var.

Biontech kuruculari ile ogle yemegi yiyen bir kisi bu.

Bronz madalyayi da yine bilimsel calismalarda aldi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm napiyon ya,beni neden karistiriyon simdi

Cahil dedigin adamin nobel fizik dalinda adayligi var.

Biontech kuruculari ile ogle yemegi yiyen bir kisi bu.

Bronz madalyayi da yine bilimsel calismalarda aldi.
    Batman and Joker. Tamamlıyorsunuz aga birbirinizi, kabul edin. Arada bir sexual tension kesinlikle var. Sen onun başarıları unutmuyorsun, o senin sahilde bacak fotosu attığını falan unutmuyor. Bir akşam oturun çözün aradaki buzları, dostluk kazansın.
    Cyan, tommygun, SuleymanE ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batman and Joker. Tamamlıyorsunuz aga birbirinizi, kabul edin. Arada bir sexual tension kesinlikle var. Sen onun başarıları unutmuyorsun, o senin sahilde bacak fotosu attığını falan unutmuyor. Bir akşam oturun çözün aradaki buzları, dostluk kazansın.
    Anlamadım bunların ikisi sevişiyormuymuş ?
    Vayyy vay vayyy...Bizim Egsoz mevzusundan önemli tabi bu işler.Neyse seviyorlarsa birbirlerini mutluluklar dilerim.

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Teneke Bey ; Senin artık kime ne dediğinin bir önemi yok.Arkadasin birisi senin hakkinda ve yoldaşın hakkında bir şey söyledi.Demek öyle birbirinize iyi davranin ha.Butun forum duydu bunu.Hollandaya falan gidin.Neyse pambik şeker trolun hirbo mutluluklar dilerim.
    Bunlar düşman la, ama seviyorlar bence birbirlerini. Haşmet bir hafta foruma girmese Hırbo direkt olarak Fbi, CİA Pentagon elde kim varsa sokar devreye.
    bsabora bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ne eşcinsellik muhabbetiymiş amk, Türk toplumunun bastırılmış cinselliği her defasında beni şaşırtmaya devam ediyor. Kaç yaşında adamlarsınız, hoplatmayın iki dakika birbirinizi.

Küfrün bile güzeli kalmadı yav, bronz madalyalı yaratıcı sayılırdı, Haşmet de kızınca güzel sövüyor ama böyle olmaz. Biraz edepli sövmek lazım. BSA sen de dur artık birader, kaçar yıllık üyesiniz hepiniz banı yiyeceniz birazdan. Daha senin antikanın fotolarını atmadın. Önce ona bakalım bir.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne eşcinsellik muhabbetiymiş amk, Türk toplumunun bastırılmış cinselliği her defasında beni şaşırtmaya devam ediyor. Kaç yaşında adamlarsınız, hoplatmayın iki dakika birbirinizi.

Küfrün bile güzeli kalmadı yav, bronz madalyalı yaratıcı sayılırdı, Haşmet de kızınca güzel sövüyor ama böyle olmaz. Biraz edepli sövmek lazım. BSA sen de dur artık birader, kaçar yıllık üyesiniz hepiniz banı yiyeceniz birazdan. Daha senin antikanın fotolarını atmadın. Önce ona bakalım bir.
    Motoru daha sonra atabilirim resimleri
    www.jawa350cc.com

Bana troll diyen hirboya bak hele ortalığı nasıl sikistirmis. Minakodumun trolü seni. Killi bacağına attirdigim…
    bsabora bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Seviye yer altına inmiş.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviye yer altına inmiş.
    Seviye yer altına inmiş diyeceğinize konuyu bu hale getiren iki üç şahsa söyleyeceğiniz bir şeyler olmalı...konu Egsoz ve ceza sistemini ilgilendiren bir konuyken bunu alıp başka yere götüren şahıslara konuşursaniz iyi olur.moderatorun adı var burda kendi yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana troll diyen hirboya bak hele ortalığı nasıl sikistirmis. Minakodumun trolü seni. Killi bacağına attirdigim…
    Herkeste taniyor..
    kolestroll bunu beğendi.

Çok seviyeli bir form olduk
    Ülke topluca tımarhaneye döndü geçmiş olsun

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Seviye yer altına inmiş diyeceğinize konuyu bu hale getiren iki üç şahsa söyleyeceğiniz bir şeyler olmalı...konu Egsoz ve ceza sistemini ilgilendiren bir konuyken bunu alıp başka yere götüren şahıslara konuşursaniz iyi olur.moderatorun adı var burda kendi yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Herkeste taniyor..
    Kişi kendini bilir, isim vermeye gerek yok. Haa, yapıyor ama üstüne alınmıyorsa ona da laf anlatılmaz zaten.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.ntv.com.tr/galeri/dunya/pariste-ilk-gurultu-radari-kuruldu-araclarin-gurultu-emisyonlari-olculecek,wx50Dpm0kka36DrFlrGTpg

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.ntv.com.tr/galeri/dunya/pariste-ilk-gurultu-radari-kuruldu-araclarin-gurultu-emisyonlari-olculecek,wx50Dpm0kka36DrFlrGTpg
    Darı bizim ülkeye , çok yerinde bir icat olmuş . Egzoz bagirtan zibislerden bikmistik.
    otopsici bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)