Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Trafik Polisi Keyfi Egsoz Cezası Yazmak İsteyince :)))

Motovento
    REKLAM ALANI
    bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu buraya geldiği için ölçüm konusunda tüm yazdiklarımı, söylediklerimi geri alıyorum.
    Yazar haklıydı halbuki.

https://imgyukle.com/f/2022/02/14/EERXF8.jpg
    Hakliligimiz baki abi.
    Bronz madalyası varmış arkadaşın.
    Bizimde dayımız var. �� Sen takılma oralara.
    www.jawa350cc.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Sonra alarm çaldı ve uyandım. Gerçek gibiydi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bsabora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öylemi ? Adana Yeraltı Dünyasınin Tepesindeki Adam Benim öz Dayım.İsteyen Hayatını www.Kabadayilar.net ten veya Topal Selahattin yazarak google dan yazarak Okuyabilir.Herkes kafasına göre diyeyim mi ? O dikkatli olsun mu ?
    Cahil Adam herhangi bir branşta bronz madalya alamaz mi ? Sipastik başarılı koşucunun olimpiyatlarda madalya aldığı bir dünyada cahil bir kişi madalya alamiyormu.
    Hemşerim tehtid etmek cahil adamın işi gözü yiyen buyursun hodri meydan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Sayın Abi bu motor bana ait.Markasi Bsa A-65 Thunderboalt 650 paralel twin inan Harley davidson yanında sessiz kalıyor.Her polis kontrolünde hiç sorunsuz geçtim.Biz tecrübe ettiğimizi konuşuyoruz.Diger şahıslar afaki konuşuyor.

https://resmim.net/cdn/2022/02/14/DmLEo.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

[/COLOR]

Cahil Haşmet abi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

"25" Nerdee
    Ahahaha sen naptin yaa

Valla ne diyecegimi sasirdim simdi..

Benim ev caddeye 300 metre.Bi orrrr cocugu var mt7 li akrapovic takmis onun bunun cocugu resmen inliyor ortalik.

Kac defa sikayet ettim bi bok olmadi.Belki de senin gibi bilgili ve hakkini arayan arkadaslar yuzunden polislerde umursamiyor olabilir.

Durum boyleyse cok kotu..simdi bu yazdiklarini okuyan ve insanlari rahatsiz etmeyi umursamayan tum orospu cocuklari cesaret alacak.

Kotu oldu..
    otopsici bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir zamanlar insanlar ben okuduğum okulun birincisiyim, sınıfın birincisiyim diye övünürlerdi. Topluma şöyle hizmetim var. Böyle hizmetim var vs. vs.

Şimdi; Okulun başına belaydım. Toplumun başına belaydım. vs.vs.
    Öyle bir haldeyiz ki düzgün cümle kurana kötü gözle bakılıyor.

Binaenaleyh eğitim sistemini yeniden düzenlemek şart oldu. Misal; bütün dersleri pekiyi olan öğrencilere disiplin cezası verilse. Sınıfın başına bela olan, bütün dersleri zayıf olan ağzı bozuk hırpani tiplere takdirname verilse eyi olur mu diyorum?

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaha sen naptin yaa

Valla ne diyecegimi sasirdim simdi..

Benim ev caddeye 300 metre.Bi orrrr cocugu var mt7 li akrapovic takmis onun bunun cocugu resmen inliyor ortalik.

Kac defa sikayet ettim bi bok olmadi.Belki de senin gibi bilgili ve hakkini arayan arkadaslar yuzunden polislerde umursamiyor olabilir.

Durum boyleyse cok kotu..simdi bu yazdiklarini okuyan ve insanlari rahatsiz etmeyi umursamayan tum orospu cocuklari cesaret alacak.

Kotu oldu..
    Vallahi bilemiyorum artık kişinin anlayışına kalmış.Biz hakkımızı aramayı kendimize yol edinmisiz.Cevreye rahatsızlık verecek kişilerin forumda mesaj okuyacağını sanmıyorum.Ama az o.c da yok değil forumlarda.
    Haşmet dedin bronz madalya dedin biz de halep ordaysa Arsin burda diyoruz... Konu neydi Egsoz için keyfi ceza yazilamayacagi.Yazmak isteyen polis ile diyalogumuz.Burada trafik suçu,çevreye rahatsizlik suçu isleyin denmiyor.Bunu da anlamayan cahil kitle ilede muhabbetimizi okudunuz.Kameti azdirmadan konuşan kim varsa diyaloga hazırız.Yok aksini konuşurum diyenede aynı jargonla cevap veririz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Biz hakkımızı aramayı kendimize yol edinmisiz.
    Adana Yeraltı Dünyasınin Tepesindeki Adam Benim öz Dayım.
    Başkasına cahil deyip zekasını sorgulayan tipe bak ya... Arabam bu, motosikletim bu, dayım bu... Bir de dememiş mi "ülke sizin yüzünüzden bu halde" diye? Dayısının özgüvensiz çocuğu...

Yapma hasmet şimdi kızdıracaksın bsabora yı.. keşke bunlari yazmadan önce kabadayilar.net e girip baksaydın, adam link bile verdi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yine sacmasapan bi yere gitmis muhabbet.
    Motoseverrr bunu beğendi.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkasına cahil deyip zekasını sorgulayan tipe bak ya... Arabam bu, motosikletim bu, dayım bu... Bir de dememiş mi "ülke sizin yüzünüzden bu halde" diye? Dayısının özgüvensiz çocuğu...
    Kes sesini Bronz tenekeli Cahil Haşmet
    Arabama ceza yazıldi o sene Bmw idi,o araca yazıldı 1995 model bir araçtı.Motosikletim zx10 onada ceza yazdilar.Benim arabam var motorum var havası atmiyoruz.
    Evet cahilsin hemde zır cahil makarnaci beynine sahipsin EGONOMİ COK İYİ UÇUYORUZ DİYEN TİPLERE ORNEKSİN.Konularin mahiyetini anlayamayacak kadar için boş cahilsin.Bak sana boş olduğunu tek soyleyende ben degilim.Ha kardas çok anayin ozguvenli çocuğuysan o zaman sana eyvallah olmadığını biliyoruk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine sacmasapan bi yere gitmis muhabbet.https://bit.ly/3sCuuLZ
    Haşmet gibileri çok olunca öyle oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma hasmet şimdi kızdıracaksın bsabora yı.. keşke bunlari yazmadan önce kabadayilar.net e girip baksaydın, adam link bile verdi.
    Aferin good boy.Okuduysan sorun yok trol kardeş.Teneke madalyalı Haşmet de okusun.Hic olmazsa biz de her şey ispatli
    www.jawa350cc.com

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    42 yaşımdayım forumda bu tip bir konuya 8 sayfa entry yazıldığını hatırlamıyorum. Ulus olarak ayarsız enerjiyiz, kavga etmek istiyoruz.
    Motoseverrr, volkan190 ve yamtareroglu bunu beğendiler.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42 yaşımdayım forumda bu tip bir konuya 8 sayfa entry yazıldığını hatırlamıyorum. Ulus olarak ayarsız enerjiyiz, kavga etmek istiyoruz.
    Sayın abi Morrison öldüğünde ne hissettin ?

Sayın bsabora abimiz Adana’da cg yarışları düzenliyor musunuz?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sayın abi Morrison öldüğünde ne hissettin ?
    Jim Morrison mu Tommy Morrison mu yoksa Morrison Süleyman mı?

Sayın bsabora abimiz Adana’da cg yarışları düzenliyor musunuz?
    Her hangi yarış organizasyonu ile ilgim yok.
    Hiç Cg türü motorum olmadi.
    İlgi alanım İki zamanlı Jawa 638-640-559-360 modelleri.

Her hangi yarış organizasyonu ile ilgim yok.
    Hiç Cg türü motorum olmadi.
    İlgi alanım İki zamanlı Jawa 638-640-559-360 modelleri.
    Hmm size İstanbul’dan teker döndürüp meydan okuyacaktım aman nasip değilmiş.

Jim Morrison mu Tommy Morrison mu yoksa Morrison Süleyman mı?
    Tommy Morrison abimiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Hmm size İstanbul’dan teker döndürüp meydan okuyacaktım aman nasip değilmiş.
    Ha farketmez meydan okuyan her zaman meydan okuduğu kişinin memleketine gelir bunu biliyorsun değil mi.Teker dondereceksen kapora yatırırız ustana söylersin bende arkadaşıma söylerim motor hazırlatirim seninde gazını alırız.
    www.jawa350cc.com

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tommy Morrison abimiz
    Ben 20 küsür sene önce bu nicki farklı platformlarda aldığımda Tommy Morrison'dan ziyade 1930'lu yıllardaki Thompson tamburlu makineli tüfeklerden esinlenmiştim. Her ne kadar Mike Tyson taraftarı olsam da Tommy Morrison da benim gözümde katakulliye getirilmiş efsanelerden biridir. Ben Tommy ağanın öldüğünü aylar, yıllar sonra tesadüfen öğrendim.
    bsabora bunu beğendi.

Ben 20 küsür sene önce bu nicki farklı platformlarda aldığımda Tommy Morrison'dan ziyade 1930'lu yıllardaki Thompson tamburlu makineli tüfeklerden esinlenmiştim. Her ne kadar Mike Tyson taraftarı olsam da Tommy Morrison da benim gözümde katakulliye getirilmiş efsanelerden biridir. Ben Tommy ağanın öldüğünü aylar, yıllar sonra tesadüfen öğrendim.
    Ben boksör Tommy Morrison dan esinlendiğini düşünmüştüm.Aids mevzusuna Tommy Gun i yediler...Tysonda karısı mevzusuna telef oldu.
    tommygun bunu beğendi.
    www.jawa350cc.com

@bsabora biliyorum gelirim Adana’ya. Ben plakasız ruhsatsız şasi numarası silinmiş bi Cbf ile teker döndürücem, ustam yok kaporayi hazırlayıp kendim gelirim Adana’ya. Kalacak yerim yok, tamirhane filan varsa bi köşede kalırım yarışa kadar.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben boksör Tommy Morrison dan esinlendiğini düşünmüştüm.Aids mevzusuna Tommy Gun i yediler...Tysonda karısı mevzusuna telef oldu.
    Kliçko, Mayweather Jr gibi yeni nesil boksun bug.ını bulanlardan ziyade Tommy Morrison ve Tyson gibi ölümüne dalan yürekli adamları eski zamanlarda izlemek benim hep daha fazla hoşuma gitmiştir.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)