Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Honda 14 şubat süprizi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaaa valla burda hondanin sucu yok.birbirimize gaz verdik.

Hatta tarzan rifki yeni bir v4 mu tanitilacak diyerek citayi cok yuksektti,hala guluyorum
    ya knk valla bi kampanya kesin gelir o Allahin emri artik dedik, yeni bir model de plase dedim kendimce.

Adamlar sevgililer gununu kutladi ahahahah

Allah razi olaun honda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

@kolestroll bu bilgiyi nerd3n aldın hocam doğru bir bilgimi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya knk valla bi kampanya kesin gelir o Allahin emri artik dedik, yeni bir model de plase dedim kendimce.

Adamlar sevgililer gununu kutladi ahahahah

Allah razi olaun honda
    Hehe,valla ben boyle bisey bekliyodum.

Google da honda+sevgililer gunu diye arattigimda su cikmisti

Ayyyy ayyy gelde asik olma simdi bunlara :p
    Mr.wind bunu beğendi.

Alıntı ElPadron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @kolestroll bu bilgiyi nerd3n aldın hocam doğru bir bilgimi
    Türkiye’deki bayiler net bilgi vermediği için Honda.uk sitesine girdim, Londra’da bir bayinin numarasını bulup aradım, yaptığım iş dolayısı ile İngilizcem iyidir turistlerle yakın temas halindeyim sürekli.. neyse konuştuk elemanla abi mallar Mart ayı gibi bizden çıkıyor normal şartlarda Temmuz’da sizin bayilerde olması lazım dedi. Eğer o tarihe kadar bayilerde cb125f i göremezseniz bilinki stokçular motoru stoklamış, kur yükselince satacaklardır abi dedi.

Görüştüğüm adamın adı David (ben samimiyetten dolayı Davut dedim) bana aktardığı bilgiler bu şekilde.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye’deki bayiler net bilgi vermediği için Honda.uk sitesine girdim, Londra’da bir bayinin numarasını bulup aradım, yaptığım iş dolayısı ile İngilizcem iyidir turistlerle yakın temas halindeyim sürekli.. neyse konuştuk elemanla abi mallar Mart ayı gibi bizden çıkıyor normal şartlarda Temmuz’da sizin bayilerde olması lazım dedi. Eğer o tarihe kadar bayilerde cb125f i göremezseniz bilinki stokçular motoru stoklamış, kur yükselince satacaklardır abi dedi.

Görüştüğüm adamın adı David (ben samimiyetten dolayı Davut dedim) bana aktardığı bilgiler bu şekilde.
    Trollugunde bir adabi olur.

Elpardon gece gunduz haber bekliyor adam,utanmiyo musun duygulariyla oynamaya

Artık gelsede inanmam.Benim in bitmiştir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    @Elpadron da biliyor o motorun gelmeyeceğini Motor 2021 ilk ayında gideceği ülkelere çoktan gitti.. Biz 2022 2. ayındayız nerde motor? gelmeyecek..

Şahsen bende o motoru bekliyorum bu arada ama gelmeyecek....
    yosunum83 bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Elpadron da biliyor o motorun gelmeyeceğini Motor 2021 ilk ayında gideceği ülkelere çoktan gitti.. Biz 2022 2. ayındayız nerde motor? gelmeyecek..

Şahsen bende o motoru bekliyorum bu arada ama gelmeyecek....
    bosver dostum abs li bir motor al hergun 5 kere hayatimi kurtariyor abs

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe,valla ben boyle bisey bekliyodum.

Google da honda+sevgililer gunu diye arattigimda su cikmisti

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=lUYXlk4kUrc

Ayyyy ayyy gelde asik olma simdi bunlara :p
    bizimki biraz fakir, cirkin, bahtsiz talihsiz gudubet cenabet mikrop goril cocugun zengin prensese aski gibi de neyse

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bosver dostum abs li bir motor al hergun 5 kere hayatimi kurtariyor abs
    Motoru sokağa bırakıyorum dostum asıl sıkıntım o evvelsi gün işten geldim, benim parkettiğim yerde farklı bir motosiklet parkedilmiş ve brandalı halde.

Yan binanın dükkan demirine kitlediğim için, muhtemelen orda çalışan birinindir dedim. Gittim sordum bilen yok, brandayı kaldırdım plakası yok, kafa grenaj kırık, her yeri pas içinde.

Tamam bu çalıntı derken ilerden genç bi çocuk koşarak geldi, saç tıraşı malum tiplerden.. Abi kusura bakma senin yerine parketmişim dedi, bu motor çalıntı bi saniye dedim. Yok abi evim az ilerde vs vs konuşuyor bi taraftan kilidi açtı atladı gitti motora. Facebooktan baktım o marka ve modelin ihbarına denk gelmedim.

Şimdi bunu neden anlattım Yani Sultangazi gibi sıkıntılı bir yerde oturuyorum. Dolayısı ile Abs'li pahalı bir motoru kaldırıma bırakıp rahat uyuyamam, kasko desen fiyatlar el yakıyor..

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video kurgu olmayaydı keşke...

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru sokağa bırakıyorum dostum asıl sıkıntım o evvelsi gün işten geldim, benim parkettiğim yerde farklı bir motosiklet parkedilmiş ve brandalı halde.

Yan binanın dükkan demirine kitlediğim için, muhtemelen orda çalışan birinindir dedim. Gittim sordum bilen yok, brandayı kaldırdım plakası yok, kafa grenaj kırık, her yeri pas içinde.

Tamam bu çalıntı derken ilerden genç bi çocuk koşarak geldi, saç tıraşı malum tiplerden.. Abi kusura bakma senin yerine parketmişim dedi, bu motor çalıntı bi saniye dedim. Yok abi evim az ilerde vs vs konuşuyor bi taraftan kilidi açtı atladı gitti motora. Facebooktan baktım o marka ve modelin ihbarına denk gelmedim.

Şimdi bunu neden anlattım Yani Sultangazi gibi sıkıntılı bir yerde oturuyorum. Dolayısı ile Abs'li pahalı bir motoru kaldırıma bırakıp rahat uyuyamam, kasko desen fiyatlar el yakıyor..
    Anladım dostum yer meselesi büyük sıkıntı evet. zaten senin motosıkletten pulsara, veya herolardan birine geçmeye degmez. Yani güç bakımından arada atla deve olmayacak.

250 ve üzerine geçeyim desen bu seferde oralarda çok dikkat çeker gece uyku uyuyamazsın

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Ne oldu arkadaşlar 14 şubatta ne yaptılar,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sırf onun için girdim ama konu başka yerlere gelmiş. 4 sayfa okumaya gerek duymadım.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sırf onun için girdim ama konu başka yerlere gelmiş. 4 sayfa okumaya gerek duymadım.
    Ben soyleyim 14 subatta ne yaptilar:

Neyse vazgectim okuyun ogrenin

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgililer gününü kutlamışlar :D

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @hirbonen noldu bi anda duygusal biri oluverdin. Yok adamın duygularıyla oynama, yok aylan bebek. Ero ya cevabım netti..hepsinin Allah belasini versin diyor. Adamlar daha ne kadar bela bulabilir.. yerlerinden yurtlarından oldular. Ve bu durumu özetleyen iyi bir fotoğraf paylaştım. Niye cevap veremedi de küfür etti..

Neyse geçelim bunlari. O konu uzar sonu yok.

Bu forumun en has trolü sensin. Ciddiyim, eline kimse su dökemez. Ve bunu korumak için troll konulardan uzak duruyorsun ki. Kendine has yönteminle trollugüne devam edebilesin.
    Beyin fukarası, ülkelerinde savaş var diye korkarak KAÇTILAR. Hepsi vatan haini.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)