Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Honda 14 şubat süprizi

Motovento
    REKLAM ALANI

İnstagramda 14 şubatta süpriz yapıcaklarmış.Acaba yeni modelmi gelicek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sevgililer gününe özel %14 zam da olabilir.
    maktama, Levent, Motoseverrr ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Herkesi aşka getirecek bir zam bence. Tommygun haklı, %14 yapıp aşkı katlayabilirler.

500 ve 250 serisinden güzel bir şey getirmedikleri sürece benim ve Türkiye'li motosikletçilerin en az %95'inin umurunda değiller. Hatta daha iyisi, şöyle 400c çift silindir bir şeyler de olur. Boşa yormasınlar kendilerini bunlardan biri değilse.
    tommygun ve Motoseverrr bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    CF Moto'nun kampanyası gibi birşey olmasında , motor alana zincir spreyi hediye ediyorlarmış vah vah :D
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CF Moto'nun kampanyası gibi birşey olmasında , motor alana zincir spreyi hediye ediyorlarmış vah vah :D
    ahahah motosiklet alana tesekkur ediyorlarmis kampanya olarak
    mattiadestro ve Proust 1912 bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahah motosiklet alana tesekkur ediyorlarmis kampanya olarak
    Ben plakalık bekliyordum ama teşekkür ediyormuşlar bende onlara teşekkür ediyorum
    tommygun ve Mr.wind bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben plakalık bekliyordum ama teşekkür ediyormuşlar bende onlara teşekkür ediyorum
    Motoseverrr bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi hediye valla, zincirim 1000km'dir yağsız. Bir de yağmur çamurda kullandığımdan ötürü biraz paslı. Bugün çıkayım zincirdeki pasları söküp iyice temizleyeyim dedim diş fırçası+gazyağı ile dalarak. Bir tane zincir yağı alayım diye bir girdim ki 150 lira, aman tanrım didim.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam istediğim ikili, Honda Hayat Onda. Tabi değerli üye olan Honda destekcimizi unutmamak gerek
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tam istediğim ikili, Honda Hayat Onda. Tabi değerli üye olan Honda destekcimizi unutmamak gerek
    Hırbonen'e kızan bir kesim var ama adam Honda konusunda çok donanımlı. Misal ben "Crx" desem, eski kasa "Prelude" desem, "Vti" ya da "Del sol" desem çoğu kişi bilmeyebilir, anlamayabilir ama Hırbonen ağa ıncık cıncık her türlü bilgisini verecek kadar Honda'ya hakimdir.
    Motoseverrr ve pea bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hırbonen'e kızan bir kesim var ama adam Honda konusunda çok donanımlı. Misal ben "Crx" desem, eski kasa "Prelude" desem, "Vti" ya da "Del sol" desem çoğu kişi bilmeyebilir, anlamayabilir ama Hırbonen ağa ıncık cıncık her türlü bilgisini verecek kadar Honda'ya hakimdir.
    Büyük ihtimal Honda'da çalışan çoğu kişiden daha bilgilidir, tek merak ettiğim şey ise bu kadar Honda aşkı nedir yahu :D
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Şöyle bir sürpriz?

Yada şöyle?
    Mr.wind ve yosunum83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Büyük ihtimal Honda'da çalışan çoğu kişiden daha bilgilidir, tek merak ettiğim şey ise bu kadar Honda aşkı nedir yahu :D
    Hepimizin büyürken genç yaşlarımızda sevdiğimiz, öykündüğümüz araçlar illa ki olmuştur. Misal ben "2 zamanlı Mercury tekne motoru" desem bir ben-i adem bu forumda şu an "hafız neden Suzuki, Evinrude, Johnson değil?" diyemez günümüzde. Hırbonen de o şekil, Honda geçmişte hem alınabilirliği nispeten kolay, hem de sapıkça performansa sahip araçlar üreten bir markaydı. Sonradan Nc gibi efendi ürünler üretmeye başladılar.
    Motoseverrr ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hepimizin büyürken genç yaşlarımızda sevdiğimiz, öykündüğümüz araçlar illa ki olmuştur. Misal ben "2 zamanlı Mercury tekne motoru" desem bir ben-i adem bu forumda şu an "hafız neden Suzuki, Evinrude, Johnson değil?" diyemez günümüzde. Hırbonen de o şekil, Honda geçmişte hem alınabilirliği nispeten kolay, hem de sapıkça performansa sahip araçlar üreten bir markaydı. Sonradan Nc gibi efendi ürünler üretmeye başladılar.
    Hondanın geçmişine baktığımda V motorlar ürettiğini gördüm baya güzel işler yapıyormuşlar.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hondanın geçmişine baktığımda V motorlar ürettiğini gördüm baya güzel işler yapıyormuşlar.
    Geçmişte bu adamlar 500 cx gibi Moto Guzzi tadında v bloklar, Bmw gibi boxer motorlar gibi bir çok teknolojiyi başarılı olarak üretmiş ya da adapte etmiş bir firma. Ben her ne kadar "Kawasaki - Heavy İndustry" diye makara olarak geyik yapsam da Honda bir başkaydı, sonradan ruhsuzlaştı.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Geçmişte bu adamlar 500 cx gibi Moto Guzzi tadında v bloklar, Bmw gibi boxer motorlar gibi bir çok teknolojiyi başarılı olarak üretmiş ya da adapte etmiş bir firma. Ben her ne kadar "Kawasaki - Heavy İndustry" diye makara olarak geyik yapsam da Honda bir başkaydı, sonradan ruhsuzlaştı.
    Bakıyorumda harbi harbi efsane modeller üretmişler birde bunların 2 zamanlı ss motosikletleri var onlara hiç girmiyorum bile zamanında ortalıkları esmişler kavurmuşlar, artık böyle üst segment motosikletlerde gördüğümüz şeyleri şuan Honda yapıyor olsaydı çok daha güzel olurdu ama o zamanda Honda alınırmıydı bilmem, Honda bana kalırsa hep halka hitap eden cepi üzmeyen ürünler sunan bir firma ve bu konuda çok başarılı bir firma. Benim ne yaşım nede tecrübem eski Hondaları bilmeye yeter görüşlerim hep şimdiki Honda ürün gamından yola çıkarak ön gördüğüm şeyler.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arkadaslar euro5 normlarini karsiliyormu ki dostum bak durduk yere bizi heyecanlandirma simdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu arkadaslar euro5 normlarini karsiliyormu ki dostum bak durduk yere bizi heyecanlandirma simdi
    İnan bilmiyorum dostum, araştırmadım. İlaç gibi olur gelse, fiyat olarak astronomik olurdu malum

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnan bilmiyorum dostum, araştırmadım. İlaç gibi olur gelse, fiyat olarak astronomik olurdu malum
    Kesinlikle katiliyorum keske gelse. honda yamaha suzukinin asya pazarindaki hava-yag sogutmali uygun fiyatli modellerini tr ye getirmesi lazim.

otel yapmak icin orman yakilan ulkede euro normlari gecerli saka gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kesinlikle katiliyorum keske gelse. honda yamaha suzukinin asya pazarindaki hava-yag sogutmali uygun fiyatli modellerini tr ye getirmesi lazim.

otel yapmak icin orman yakilan ulkede euro normlari gecerli saka gibi.
    Şu kanalda ülkemize gelmeyen o kadar çok 150cc-250cc arası Honda-Yamaha modelleri var ki

https://www.youtube.com/c/YouTubeLook/videos

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)