Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Manisa'da Çaldığı Motosikletin Plakasını Oyuncak Ayıyla Gizleyen Şüpheli Yakalandı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde çaldığı motosikletin plakasını yakalanmamak için oyuncak ayıyla gizleyen şüpheli gözaltına alındı.

Şehzadeler İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı çarşı ve mahalle bekçileri, Şehitler Mahallesi'nde bir motosikleti durdurdu. Motosikletin plakasının oyuncak ayıyla kapatıldığı belirlendi.
    Kontrolde motosikletin sabah saatlerinde İshakçelebi Mahallesi'nden çalındığı tespit edildi.

Motosiklet sürücüsü O.E. (21) gözaltına alındı.

Kaynak : AA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Zerre akıl yok gençlerimizde. 21 yaşında bir insan bu kadar mal olmamalı.
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    manisanın CG ve tofaş hastalıgı. ah ah.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manisanın CG ve tofaş hastalıgı. ah ah.
    CG almadigima pişmanım ucuz parça, düşük işletme maliyeti günümüz masraflarına bakinca çok güzel aletler
    Konuyu biraz farklı yere çektim ama bu hırsızlara bir şey olmuyor o yüzden 😄

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CG almadigima pişmanım ucuz parça, düşük işletme maliyeti günümüz masraflarına bakinca çok güzel aletler
    Konuyu biraz farklı yere çektim ama bu hırsızlara bir şey olmuyor o yüzden ��
    aga ekonomik diye de apaçi aracına binilmez be :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga ekonomik diye de apaçi aracına binilmez be :D
    Üstad ucuz ucuz eyvallahta bitmeyen dertleri var yaww 35-40 tane parça değiştim ufaktan adam olmaya başladı :D, abartmıyorum değiştiğim parçaların listesini yaptım bu sayılarda bişe çıkıyo birde işçiliklerin çoğu bana ait, bi gidiyom plakalık kopuyo plakalık boynu bükük duruyo bi gidiyom titreşimden farın vidası düşüyo boynu bükülüyo acayip bi makine, muayneye sokmadan önce bi sinyali yanmıyodu gidonu çeviriyom yanıyo öbür yana çeviriyom yanmıyo dedim ben tesisatla uğraşamam öndeki sinyalden arkaya elektrik çektim düzelmişti :DD basit ama uğraştırıyor yaww gençliğimi dızladı bu Cg bide sayesinde usta olduk :DD
    Bu arada Kuba Çİta 100R gold olmuş 20.779 tl yanlış okumadınız 20.779tl (Yirmi bin yediyüz yetmiş dokuz) :D
    Tek özelliği önde disk olması birde sinyallerin led olması başkada bi olayı yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)