Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Peugeot kisbee 80cc yükseltme önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamünaleyküm. İyi günler. Peugeot kisbe 2017 model karbüratörlü modeli motor sahibiyim. Aslında çok da memnunum. İstanbul Sarıyer bölgesinde yaşıyorum. Güzel havalarda istediğim yerlere rahatça beni götürüyor. Yalnız sariyer çok yokuş olduğundan bazen yokuşlar da 15 km ye kadar hızın düştüğü oluyor. Araştırmalarıma göre Çin grubu motorların cc yukseltme için fazlaca yedek parça alternatifi var. Yalnız ben tam olarak kendi motoruma uygun ne motor numarasını ne de yukseltme kitini bulamadım. Kafam da şöyle bir projem var. 50 mm piston, gömlek ve üst kapak, malossi performans baga (okudum yorumlarda herkes çok fark etti demiş) 80 cc lik karbüratör ve arka tekeri döndüren bir dişli varmış onun adını unuttum şuan onun 3 diş daha az olanı. Genellikle yurt dışı kaynaklı forumlardan okuduğum kadarıyla bu yükseltmeleri doğru parça ve düzgün usta yardımıyla montaj ettirebilirseniz. Yokuş çıkışları ve top speed 20-25 km arası hiz artisi oluyor muş. Buraya kadar herseyi araştırdım ama yukseltme için bu parçaları nereden bulabilirim. Denemiş verim alamamış olan var mıdır? Başka önerisi olan var mıdır? Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. (Satıp 125cc al uğraşma diyecekler için vergi sigorta ödemeden ufak tefek işlerimi hallediyorum.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fikri olan yok mudur? Sadece motor modelini nereden bulacağımı bile söyleseniz benim için baya yararlı olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)