Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Fuara gitmeyi düşünüyor musun?

Katılımcı sayısı
106. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Gideceğim

20 18.87%
  • Gitmeyeceğim

68 64.15%
  • Belli değil

18 16.98%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Fuar'dan beklentiler 2022

Motovento
    REKLAM ALANI

Cb125f gelseydi iyiydi
    -Black- ve yosunum83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bu illet hastalık ve insanlarımızın vurdum duymazlıkları olmasaydı her zamanki gibi birkaç sohbet ve söyleşi dinlemeye, özelleştirilmiş modelleri görmeye, yeni modelleri kendimce kıyaslayıp belki yeni bir hedef bulmaya ve belki bulduğum o yeni cazibeyi almaya, biraz da ekipmna alışverilş yapmaya giderdim. Ama satır başındaki ilk cümle...
    -Black- ve espresso bunu beğendiler.

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    daha önceleri mersinden son 2-3 yıldır da karamandan gidiyordum. fakat hem yüksek fiyatlara gelen küçük cc ler hem de görevli adı altında sırf konu mankenleri yüzünden bu sene gitmeyeceğim. motosikletin üstüne binip oturuşu duruşu denemek için sıra bekliyorsun, görevliye bir şey soruyorsun ben bilmiyorum orda yazıyor diyorlar, sen motosikleti bana tanıtmayacaksan ne işin var orada. bla bla bla uzar gider sebepler.
    -Black- ve lokalsürücü bunu beğendiler.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Haziran sonuna ertelenme gibi bir durum konuşuluyor.
    E-posta gönderdim, bakalım doğrulayacaklar mı?

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Ertelenmiş sanırım.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuar umurumda değil. İzmir'den gidip gelmek herhalde 1500 TL yi bulur. Alamayacağım motorlara kedinin ciğere bakması gibi bakmak için 1500 TL harcayamam. Bu paraya motorumu muayeneye hazır hale getirebilirsem ona da fit olacağım.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Beleş bilet bulursam gideceğim keza yoldu yemekti felan filan Bi arka teker fiyatını bulur zör zamandan geçiyoruz vesselam

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Sonuçlar niye gizli aga?

Geçmiş fuarlarda 100 liralık aksesuarlar 200 liraya satıldı. Forumda yazıldı çizildi. Yani ekipman ve aksesuarcılardan çok şikayet etti forum ahalisi. Ha çeşit bulunuyor, hepsi bir arada oluyor ama biz Türklerin "şark kurnazlığı" her yerde her zaman var.

Kawasaki yok, Suzuki olmuyor. Ve "çoğunluğun" hiçbir zaman sahip olamayacağı motorlara bakıp bakıp iç geçirmesinden başka bir olay olmayacak.

İnsanlar burada ölmüş akü nasıl canlandırılır diye başlıklarda motoru götürmeye çalışıyor. Ölmüşe çare aranıyor ne motor fuarı.

Eskiden şenlik havasında geçerdi. Ulan fuardan Suzuki İnazuma aldım lan ben fuardan!! Yıl 2015. Şimdi hangi kodaman bunu yapıyor? 5 kişi 10 kişi.

Ez cümle, madem yönetici de okuyormuş, al sana halkın nabzı. Hocam 20-30 lira yaparsan gelinir. 3-5 fotoğraf çeker, arkadaşlarla bir etkinlik yapar, 2-3 sticker alırız. 50 den fazla olursa kör ve sağırlar içeride takılırsınız. Net. Karar senin.

Saygılar
    -Black-, Motoseverrr, Lucas ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Niye gizli bilmiyorum. Yanlış bir ayar yapmış olabilirim. Veya oy kullanmadığın için açılmamıştır. Bilmiyorum.
    80 oy var. %57.50 gitmeyecek.
    14 Şubat'ta bitince, son durumu da açıklarım.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    2017'de gitmiştim fuara. 2016 Aralık başında motorumu alınca ekipman da almak lazım fuardan alırım diyerek gitmiştim ama kalabalıktan rahat rahat üzerime mont deneyemeyince ekipman almaktan vazgeçmiştim. Zaten makul bir indirim falan da yoktu. Fuardan 2 hafta sonra hasanpaşa tarafındaki mağazaları gezip rahat rahat fazla kalabalık olmadan üzerime deneyerek istediğim ekipmanları almıştım. Fuar da artık herşeyi internetten gördüğümüz bu devirde çok çekici gelmedi. Arkadaşlarımla bile zar zor buluşmaya fırsat bulabildiğim bu devirde bir de fuara gidemem.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    BMW standına gidip görevlilerin bakma lan pis fakir bakışlarına magruz kalmaktan hosnut olmadıgım eventtir kendisi. Favori mekanım bisikletlere binip foto cekılmek aslında
    espresso bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Çok eski motor kullanıcısı değilim. (2014) ama takip edebildiğim kadarıyla fuarda motosiklet alan hiçbir zaman zarar etmiyor. Hoş bu devirde alabilen zaten zarar etmez.
    Eğer imkanınız var ise fuardaki fiyatı sene boyunca göremezsiniz.
    Aksesuar işi biraz farklı bazı seneler çok uyguna olabiliyor..
    Görelim bu sene nasıl olacak
    blueway2 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Abiler bir sorum olucak, fuar hakkında bilgi almak istiyorum ama bulamıyorum bilet satışı, bilet fiyatı ve fuar zamanı gibi bilgileri öğrenmek istiyorum. Genç motosiklet tutkunu olarak fuar bileti çok uçuk rakamlarda değilse Bursadan deniz otobüsü ile yola çıkmayı düşünüyorum ama tam bilgiye sahip değilim bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler bir sorum olucak, fuar hakkında bilgi almak istiyorum ama bulamıyorum bilet satışı, bilet fiyatı ve fuar zamanı gibi bilgileri öğrenmek istiyorum. Genç motosiklet tutkunu olarak fuar bileti çok uçuk rakamlarda değilse Bursadan deniz otobüsü ile yola çıkmayı düşünüyorum ama tam bilgiye sahip değilim bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
    İlk mesajdaki linkten takibini sağlayabilirsin. Fuara kadar -takip ettiğim kadarıyla- bilgileri güncelleyeceğim.
    Motoseverrr bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Tarihine 15-20 gün kalmışsa ve hala net bi şekilde yapılıp yapılmayacağını bilmiyorsak, o fuar ya iptaldir ya ertelenmiştir.
    KırmızıGrom bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı isoozdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarihine 15-20 gün kalmışsa ve hala net bi şekilde yapılıp yapılmayacağını bilmiyorsak, o fuar ya iptaldir ya ertelenmiştir.
    Şahsen hala bekliyorum ama bu ay sonu olmaz diye tahmin ediyorum. Yaza olsa belki daha iyi olabilir belki fuardaki markalara yeni modeller gelebilir.
    isoozdmr bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Erteleme kesin artık. Dedikodular var ama net değil. Tedarikte sıkıntı falan var deniyor.
    En geç fuarın normal tarihinde bir duyuru yaparlar diye tahmin ediyorum.
    (Yazının sonunda Pazarlama direktörünün açıklamasını bulabilirsiniz.)
    Motoseverrr bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Mayıs ayına ertelendiğini duydum

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu öyle deme Perşembe fuar başlar, Cumartesi sabahı erken saat fuara gitmek için motorla yola çıkarsın, aynı güzergahta o saatte gördüğün motorcuların hepsi fuara gidiyordur, selamlaşırsın hepsiyle. Fuar alanına geldiğinde park etmiş yüzlerce motor görürsün ve "tüh ulan yine uzağa park edeceğiz" dersin. Hele kullandığın marka model motorla aynı motoru kullanan bir agaya denk geldiğinde tanışıp makara yaparsın. Elinde kask, fuar alanına gelirsin, 2017'ye kadar "Aea ile tanışma" imkanı varken 2017 sonrası "Aea'yı anma etkinliği saat 12:00'de şu bu salonda" anonsunu duyar, hüzünlenirsin. Yine de aktiviteye katılıp "Aea" stickerı alırsın. Yıllar içinde motor sayesinde tanışıp çok sık görüşmediğin arkadaşlarla fuarda denk gelip geyik çevirirsin. Arada mankenlere bakarsın. Bazı marka model motorlara binmek için sıra beklersin. Yine her sene olduğu gibi "Olm bu Kawasaki manyak mı? gene fuara katılmamışlar" diye küfredesin. Velhasıl tabi ki youtube inceleme anlamında derya deniz ama fuar ortamı da güzel yahu..
    Eline sağlık çok güzel ifade etmişsiniz.
    tommygun bunu beğendi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    2016da gitmiştim fuara.nc750x dct almıştım 30 bine zar zor son kalanlardan.kuzen de 13 mu 15 liraya mıydi rc125 almıştı. simdi gitsek bir anahtarlık alamayiz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)