Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Survivor All Star 2022 - Motorlu Açılışı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Grup sürüşü keyifli olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koskoca acun caddede karı kıza piyasaya yapmaya gider gibi giyinmiş

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kasksız, tişörtle, şortla, parmak arası terlikle tek teker yapıyor. Ne diyim devam etsin gençlere çok güzel örnek oluyor. Bravo.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Acun'un terlikle motora binme şaklabanlığı hala ilgi çekiyor mu ya?
    10 senedir aynı terane.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasksız, tişörtle, şortla, parmak arası terlikle tek teker yapıyor. Ne diyim devam etsin gençlere çok güzel örnek oluyor. Bravo.
    aynısını yazmaya geldim. bir de tv'de yayınlanıyor. bunun artık bir yaptırımı olmalı diye düşünüyorum. insanların aklına bu şekilde yerleşiyor. sonra açıklamak için ailelerimize uğraşıyoruz açıkçası. tamamen tehlikesiz diyemeyiz elbette ama böyle sürülüyormuş gibi gösteriliyor olması birşeylerden hiç ders çıkarılmadığının apaçık göstergesi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ağalar bence Acun'un kask takıp takmamasından ziyade "2022 senesinde biz neden hala Tv8 ve Survivor gibi çöp programları izliyoruz?" sorusunu kendimize sormalıyız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

Öyle atıp sıkmışım ki sanki 7/24 evde belgesel izliyorum..
    espresso, Ezio41, Motoseverrr ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağalar bence Acun'un kask takıp takmamasından ziyade "2022 senesinde biz neden hala Tv8 ve Survivor gibi çöp programları izliyoruz?" sorusunu kendimize sormalıyız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

Öyle atıp sıkmışım ki sanki 7/24 evde belgesel izliyorum..
    ahahah bu konuda en büyük duyar ekşi sözlükte kasılıyor, yıl olmuş xxx hala survivor mu izleniyor diye.. Ama bakıyosun survivor başlığına binlerce entry girilmiş. Ee kim izliyor o zaman

Bu durumu şuna benzetiyorum, yıllardır millet A.k.p sine atıp tutuyor ama bakıyosun adamlar hala deli gibi oy topluyor..Herkes şikayetçi ise bu adamlara kim oy veriyor

Bu arada cidden sadece açılışı merakımdan izledim, fanatiği filan değilim
    tommygun ve berkeusta01 bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    Evde televizyonum yok. Ama Youtube var. Nekşflikş var. Büyük nimet. Hoş varken de aynı durumdaydım.
    Survivor, master chef,biraz uç örnek olabilir ama, formula 1, hatta moto gp... Bana aynı geliyor. Arındırılmış ortamda yarışmalar.
    WRC yada genel manada ralliler daha gerçekçi geliyor, daha fazla hoşuma gidiyor.
    Neyse,Konular karıştı hep.

Sonuç : Youtube iyidir.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Adam hayatın tadını çıkarmayı biliyor. "Elalem ne der?" diyerek yaşanmayacağını çoktan aşmış ve ruhu genç bir adam belli ki.

Yine de eleştiri yapmak gerekirse, videodaki haller biraz "küçük Emrah'ı zincirle dövmeye giden motosiklet çetesi" tadında olmuş.
    berkeusta01 ve tommygun bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam hayatın tadını çıkarmayı biliyor. "Elalem ne der?" diyerek yaşanmayacağını çoktan aşmış ve ruhu genç bir adam belli ki.

Yine de eleştiri yapmak gerekirse, videodaki haller biraz "küçük Emrah'ı zincirle dövmeye giden motosiklet çetesi" tadında olmuş.
    Yasak sokaklar ve kamyon çene Hüseyin, Michael Jackson Tayfun, Barış Tok, kızıl saçlı Seren Serengil, Renault 12 ekip arabasıyla ortama giren pardösülü dedektif, Doktor'un yeri adlı bilardo salonu, eniştesine bıçak çeken fakir Saruhan..2 bölümlük değişik bir diziydi..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Buna ek olarak ATV ve Tofaş yazan işçi tulumu demek istiyorum 😁 @tommygun

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir genç olarak söyleyeyim motorları gördükten sonra dibim düştüğünden Acun'un ne giydiğini bile fark etmedim Şaka bir yana haklısınız tek teker yapmayacak olsa bile ekipmanlarla binmek en doğrusu.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    ulan acun zengin olmasaydın kesin r25 li apaçiler (hepsi için geçerli değil)gibi takılmazsan bende birşey bilmiyorum.
    DickName bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sosyal medyada çok ciddi bir servet düşmanlığı var evet ,ama acun o kadar araba kamyon motosiklet tekne ile Türk halkının hangi kesimine gösteriş ve hava yapıyor anlayamadım. Ülkenin yarısı kurye olma hevesinde diğer yarısı ucuz tavuk dürüm bekliyor kuryelerden.
    DickName ve gurcanozturk bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Dominik ekipler amirine sesleniyorum... Kasksız ,terlikle bir apaçi h2 ye binip teker yapıyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominik ekipler amirine sesleniyorum... Kasksız ,terlikle bir apaçi h2 ye binip teker yapıyor...
    Acun o amirlere talimat veriyor, yolu trafiğe kapatın H2 ile hız testi yapıcam diye

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acun o amirlere talimat veriyor, yolu trafiğe kapatın H2 ile hız testi yapıcam diye
    Doğru diyosun... Doların koruduğu kafayı değil kask , miğfer korumaz...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genelde seyretmiyorum. Eşim motosikletli açılış yapıyorlar diye seslenince tv karşısına geçip izledim.
    Survivor programını seyrederdim. Gerçeklikten kopukluğu ve survivor kavramına olan uzaklığını görünce izlemeyi bıraktım.

Açılışta don gömlek motor kullanmak, teker yapmak itici oldu. Sürüyle değil, bir kaç motorun yüksek tempolu viraj görüntüleri kask kamerasından çekilseydi bir atmosfer oluşturabilirdi. Nereden baksan olmamış. Gerçek bir İkitekerci bunları nasıl düşünemez? Enteresan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)