Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

kapanın elinde kalıyor tiger sport 660!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    koşunn koşunnnn almayan 1000pişman korlas efsane kampanya yapmış şu dönem içinde.165.000 tl fiyat ile ön satışa çıktı.bu paraya gerçekten şahsen motor alamasaydım koşa koşa seve seve alacağım motorlardan biridir.tiger 850yi 130 bin tl ye alma imkanına sahip olmuştum ama daha çok gencim o tip için vaktim var dedimama bu olur işte.açık ara fp motoru olarak 2022 ye damgasını vurdu diyebilirim. bomboş tracer700 192 bin lira ordan hesaplayın.şimdiden hayırlı olsun yazılanlara

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

ShipShaq bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ön satış ne? Sanki hazine, dünyanın en muhteşem motoru...

Şey edeceğim artık Korlas'ı da her ilanda ismini gördüğüm satış danışmanları Salihi de. Almayın ağalar, mecbur değilsiniz.

Öyle "talebe göre getireceğiz" olmaz. Yiğitseniz efendi gibi getirin ve satın.
    pea, espresso ve lokalsürücü bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koşunn koşunnnn almayan 1000pişman korlas efsane kampanya yapmış şu dönem içinde.165.000 tl fiyat ile ön satışa çıktı.bu paraya gerçekten şahsen motor alamasaydım koşa koşa seve seve alacağım motorlardan biridir.tiger 850yi 130 bin tl ye alma imkanına sahip olmuştum ama daha çok gencim o tip için vaktim var dedimama bu olur işte.açık ara fp motoru olarak 2022 ye damgasını vurdu diyebilirim. bomboş tracer700 192 bin lira ordan hesaplayın.şimdiden hayırlı olsun yazılanlara

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...vUg9Q&usqp=CAU
    Ulen allahin avrupacisi,o kadar avrupa motorlarini ovdun ovdun sonra gittin mt9 aldin.

Neyse,dogru yolu buldun afferin.

O degil de hatırlarsiniz trident 660 vs mt7 vs cb650r basliginda bir milyon kisi trident 660 demisti.

Simdi gidip sahibinden de baktim.

Kullanilmis 6 adet trident ilani var.
    En az oy olan mt7 de ise 22 adet 2021 mt7 ilani var.

Korlas in dandik sisteminden mi kaynakli bilmiyorum ama argo ve hic sevmedigim bir tabir ile mt7 icinden gecmis trident in.

Eee ne derler bilirsiniz,japonun eti yenmez ;)

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen allahin avrupacisi,o kadar avrupa motorlarini ovdun ovdun sonra gittin mt9 aldin.

O degil de hatırlarsiniz trident 660 vs mt7 vs cb650r basliginda bir milyon kisi trident 660 demisti.

Korlas in dandik sisteminden mi kaynakli bilmiyorum ama argo ve hic sevmedigim bir tabir ile mt7 icinden gecmis trident in.

Hırbo getirmiyorlar adamlar neyi satın alacan. Yoksa sen bile gönlün rahat şekilde trident mt07'yi parçalar, basar ezer, kırbaçlar yazarsın buraya. Cb650'yi anmıyorum bile, o bunlardan farklı klasmanda bir motosiklet. Affetmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırbo getirmiyorlar adamlar neyi satın alacan. Yoksa sen bile gönlün rahat şekilde trident mt07'yi parçalar, basar ezer, kırbaçlar yazarsın buraya. Cb650'yi anmıyorum bile, o bunlardan farklı klasmanda bir motosiklet. Affetmez.
    Ya ne zaman baksam sifir ilan var.Xx xx xx tarihinde teslim diye.

Korlas in dandik sistemi etki etmis olabilir ama bu kadar etki eder mi ?

Bilmiyorum.

Bu arada 660 daha iyi olabilir tabiki ama iste burasi Turkiye.is sadece motorda bitmiyor

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön satış ne? Sanki hazine, dünyanın en muhteşem motoru...

Şey edeceğim artık Korlas'ı da her ilanda ismini gördüğüm satış danışmanları Salihi de. Almayın ağalar, mecbur değilsiniz.

Öyle "talebe göre getireceğiz" olmaz. Yiğitseniz efendi gibi getirin ve satın.
    2022 türkiyesinde şu şartlarda bu paraya daha iyi motor varsa paniğe gerek yok.ne zaman gelir vs bilmiyorum yarına illa sorup yazan olur.geçen seneki gibi ocakta para topla haziranda gelir durumu varsa taş olsa çatlar o zamana.kim ne derse desin triumph tr de akıl almaz bir fiyat politikası var.japon serisinden 40 50 bin tl uygun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yalan yok öyle oldu desem kısmen doğru gibi.korlas test günü bekledim ducati 937 alıcaktım.teste çıkınca bayram ettim ama beklediğim gibi çıkmadı.daha motoru görünce videodan resimlerden farklı geldi.tip olarak mt07 desem çarpılmam kendi mt07im gibi hissettirdi 900cc mt07 gibi.gidişini kalitesini boyutalarını beğenmedim.ordan steettriple 765e geçtim onada aynı hızda aşık oldum.bu seferde .ötüm yemedi satın almayı.2.el kısmını düşündüm ben düşünürkende kalmadı zaten.avrupalı alırken tip çok önemli gs multistrada xr1000 tiger gibi çeşitler aranan motorlar.trident piyasaya halaaa tam olarak giremedi.ama bundan enduro olduğundan dolayı çok daha ümitliyim

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Allah herkese 165.000 TL fiyatlı motosikleti fırsatı kaçırmayalım diyerek koşa koşa almaya gidecek geliri versin. Amin.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Çok saçma bi başlık olmus. Sanki 165.000 fiyat sıradan bi ücret gibi gösterilmiş. Böyle koşa gidersek 165 lik motor 265 de 365 de olur...

Motosikleti
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok saçma bi başlık olmus. Sanki 165.000 fiyat sıradan bi ücret gibi gösterilmiş. Böyle koşa gidersek 165 lik motor 265 de 365 de olur...
    saçma değil tr gerçekleri.100.000tl 250cc sıradan motor olduğuna göre büyük hacimliler 200k dan başladığına göre 40 bin tl cebine para kalıyor şu hesapta.500bin tl sıradan bir otomobil fiyatı dersen 3te1 fiyatına denk geliyor.kötünün iyisi hatta baya iyisi durumunda
    2 durumu var senin gibilerin.ya piyasadan türkiyenin durumundan bir haber 'en kötüsü bu' yada kabullenmek istemiyor 'en azından ümit var'
    sizin koşmanızla fiyat artıp azalmicak zaten.euro dolar kuruna bağlı ister alın ister almayın talebiniz fiyatı belirlemicek.ülkede alınan her şey için 'iyiki almışım ya kaçırmamışm ' zorunluluğu olduğundan alınan herşey kar ettiriyor ettirtmek dayatılmak zorunda kalınıyor.25 kasımda mt09 aldım 142k ya 90k ya mt07mi sattım üstüne koyup aldım.şu an aynı durumu yapsaydım 100bin tl para koymam gerekiyordu.yaparmıydım hayır yapmazdım zaten yapamazdım.şu dönemde 0 dan bir araba motor ev alıcakların allah yardımcısı olsun hayalini bile kuramazlar

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz koştukça onlar daha bir azimle daha bir şevkle düdükleyecekler. En iyisi koşmayalım.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Bu motor aslında İngiltere'de Tracer 700'den 500 pound kadar pahalı.

Amma velakin Tracer 700'ün 190bin TL olduğu yerde, detaylı bakmadım ama Tracer'dan boş olduğunu hiç ama hiç sanmadığım bu motorun 160bin TL olması BEDAVAdır arkadaşlar. 600'lük tur motoru neden 160bin TL sorusunun muhattabı Triumph değil.
    Motor güzel, fiyatı da çok uygun.

Motosikleti
    Triumph Trident 660
    Motosiklet markalarının bizim ekonomik şartlarımıza özgü olan döviz kuru artışı ve vergi konusunda yapabilecekleri çok fazla bir şey yok. Avrupadaki adam kendi para birimiyle bize 13-14 bin lira gelen meblağa africa twin alıp kırda bayırda parçalayarak binebiliyor. Bende 13-14 bine alabiliyor olsam çıkar bmw gs yada africa ile enduro takılırdım. Ancak yukarıda değinildiği gibi, hint yada çin malı motorların orta karar ürünlerinin yüzbin liralara dayandığı ortamda hatırı sayılır bir kampanya olmuş. Triumph, yamaha veya honda, benim için fark etmez, kim bu zor şartlarda bizim için fiyat avantajı yaratmaya çalışıyorsa girişimine pozitif yaklaşmak gerektiğini düşünüyorum. Umarım bayi ağlarıda iyice ve kaliteli şekilde yaygınlaşır.
    espresso ve Italian bunu beğendiler.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Motosiklet olmadığı için bu fiyat bence... Türkiye ye geldiğinde bu fiyatlara satacaklarını düşünmüyorum. Ama yurtdışı fiyatlarına bakıldığında korlas gerçekten bazı modelleri uygun fiyatlara satıyor. Birde biz almadığımız zaman fiyatların düşeceği fantazisini bırakalım koskoca firmalar herhalde maliyet, kar analizlerini bizden iyi yapıyorlardır.

Motosikleti
    N/A
    165 bin şuanki piyasa fp olabilir ben konuştum şuan kayıt olursan 10bin kapora ile nisan sonu mayıs gibi elime ulaşır dediler kur koruma var mı yok şimdi 165 mayısta 265 bin selamlar 😅
    -Black- bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    165 bin şuanki piyasa fp olabilir ben konuştum şuan kayıt olursan 10bin kapora ile nisan sonu mayıs gibi elime ulaşır dediler kur koruma var mı yok şimdi 165 mayısta 265 bin selamlar ��
    hahh sorunun cevabını bulduk.mayısa kadar kim öle kim kala ama geçen seneki trident alanlar sanırım aynı fiyattan alabildi ama piyasa böyle değildi tabi.bu hafta yada haftaya abd faiz yükselticekmiş mesela,halimiz nice olur 1 hafta da görücez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor aslında İngiltere'de Tracer 700'den 500 pound kadar pahalı.

Amma velakin Tracer 700'ün 190bin TL olduğu yerde, detaylı bakmadım ama Tracer'dan boş olduğunu hiç ama hiç sanmadığım bu motorun 160bin TL olması BEDAVAdır arkadaşlar. 600'lük tur motoru neden 160bin TL sorusunun muhattabı Triumph değil.
    Motor güzel, fiyatı da çok uygun.
    bende onu demeye çalışıyorum.BU ŞARTLARDA KAPANIN ELİNDE KALIYOR.parasının hakkı değil tabi onu tartışacak durumda değil bu ülke.arkadaşın dediği gibi mayıs teslim ise yine hayırlısı diyorum haftada değil artık saatlik değişiyor ülkenin durumu.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Böyle bir iş bulsam ben de başlarım. Stok maliyeti yok, üstüne kur korumalı, üstene servis öpücüklü.
    Allah distribütörün de hayırlısını versin.
    @tommygun 'ın dediği gibi, al stoğa ondan sonra görüşelim.

(Bu arada hakkını da yemeyelim. Kaç motor vardı ellerinde bilmem ama stoktaki bazı Triumph'lar için de düzgün fiyatlara rastladım daha önce. Genel şikayetler nedeniyle o kadarını da borçlular.)
    pea ve espresso bunu beğendiler.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediğiniz oldu bile Bakınız, Cbr650r, Niken GT ve 650cc üstü diğer bir çok motosiklet modeli.
    İllaki birileri koşa koşa gidiyor ve o fiyat mutlaka yükseliyor. Biz de "Satın alım" düşüncesinden "sadece izleme" düşüncesine yöneliyoruz zoraki, piyasa bu ve genel olarak yapabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki.
    Bu olay bu şekilde tekerrür etmeye devam edecek.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    haziranda motoru değiştiricem. valla kumar oynayacak imkanımız kalmadığı için muhtemelen nc750x alıp uzun yıllar mutlu mesut bineceğim. yanlış anlaşılmasın o da 2. el yani.
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Konuyu yanlış yorumlamaya bayılıyoruz milletçe. Motor niye parasının hakkı olmasın?

165bin TL "parasının hakkı değil", motosikletin fiyatında bir sıkıntı yok.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    12bin dolar lan. İngiltere'de 5 ay asgari ücretle çalışıp alıyorsun. Oh miss

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)