Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kurye ilk için 125cc Çinli motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar kuryelik için uygun fiyatlı 125cc ve diğer Çinlilere nazaran daha dayanıklı bir scooter almayı planlıyorum sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürler
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Arora Vesta 125 enjeksiyonlu ve kombine fren sistemli

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    salcano astro

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Sen boşver çinliyi, özellikle kuryelik gibi sürekli kullanılacağı durumlarda daha ilk ayın sonuna kalmadan hayattan bezdirecek emin ol. Ya Honda veya Yamaha' nın yeni, işe uygun olan modellerinden taksitle de olsa almaya bakın ya da ikinci el iyi durumda olanlarından almaya çalışın. En kötü ihtimalle Hero gibi kendini kanıtlamış ve iş yapacağı belli markalara yönelin.

Özellikle Spacy Alpha, Activa S gibi modeller ikinci elde genellikle sorunsuz modeller. Tek dertleri Varyatör bakımları doğru yapılmalı, bakımları fazla aksatılmadan eksiksiz yapılmalı (özellikle şanzıman havalandırma hortumunun varlığı-sağlamlığı ve şanzıman yağı değişimi yapılmadan geçiştirilen bakımlarda uzun vadede masraflar çıkabiliyor, varyatörde orjinal olmayan parça kullanımında masraflar artabiliyor). Ayrıca şu an bir 2018 Activa S bakımları eksiksiz ve tertemiz durumda kapalı garajında satılık, yeni sahibini bekliyor. İlgilenen olursa bana yazabilir

Çinli scooter' lar ile çok haşır neşir olmuş bir olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Özellikle iş için ise uzak durmalısınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)