Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorla bir günlük şehirlerarası gezi için tavsiyeleriniz nelerdir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F (2008)
    Voltaren Hocam madem ufak ufak gezilere başlıyorsun, Eskişehir sonrası sana çok uzak olmayan Kapıdağ yarımadasını da öneririm, manzara müthiş, yol her ne kadar insanı yaramazlık yapmaya teşvik etse de sakin sakin de gayet güzel gidilebilir.

Voltaren ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Motomax
    Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Voltaren Hocam madem ufak ufak gezilere başlıyorsun, Eskişehir sonrası sana çok uzak olmayan Kapıdağ yarımadasını da öneririm, manzara müthiş, yol her ne kadar insanı yaramazlık yapmaya teşvik etse de sakin sakin de gayet güzel gidilebilir.
    İnşallah tommygun hocam, inşallah ilk gezimi becerebilirim, ve en az bunun kadar önemli olarak bu geziden keyif alabilirim, yani beni "sarar" diyeyim, ve bunun devamını getirebilirim.

Dün, bu forumun hobi başlıklarını okurken, campervan - karavan denilen bir şeyi öğrendim; örneğin eski model Volkswagen minibüsleri alıyorlar, isteğine göre düzenleyip karavan haline getiriyorlar, çok fazla masrafa gömülmeden. Kışın böyle bir şeyle de gezilebilir motor yerine.

Yahut otelde-motelde kalmak şartıyla kışın otomobille de geziye çıkılabilir.

Alternatif çok yani, yeter ki sarsın beni.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Sırf Çiğbörek yemek için bile gidilir. Müzeler açıksa ziyaret edilebilir mesela Devrim arabası görülebilir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F (2008)
    Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah tommygun hocam, inşallah ilk gezimi becerebilirim, ve en az bunun kadar önemli olarak bu geziden keyif alabilirim, yani beni "sarar" diyeyim, ve bunun devamını getirebilirim.

Dün, bu forumun hobi başlıklarını okurken, campervan - karavan denilen bir şeyi öğrendim; örneğin eski model Volkswagen minibüsleri alıyorlar, isteğine göre düzenleyip karavan haline getiriyorlar, çok fazla masrafa gömülmeden. Kışın böyle bir şeyle de gezilebilir motor yerine.

Yahut otelde-motelde kalmak şartıyla kışın otomobille de geziye çıkılabilir.

Alternatif çok yani, yeter ki sarsın beni.
    Ben yıllardır kış kampına özeniyorum, bizim buralarda da mekan var. Öyle haftasonu gideyim, etimi mangalımı yapayım, doğa tabiat takılayım istiyorum ama daha henüz adım atabilmiş değilim.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/nzx4bx4.png

@Tommygun
    Yapma etme, oralar sana kolay da acemilere kolay yerler degil, videolardan gordugum kadari ile

@Voltaren
    Bu arada, fotograflari bir sekilde bozulmus benim yuzumden sanirim ama yazisi duruyor benim Eskisehir gezimin, goz atmanizi oneririm.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...eskisehir.html
    Voltaren, tommygun ve espresso bunu beğendiler.
    instagram: biragurusu

Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Cryton S ...
    Hocam çık gel Ankaraya. Burayı gezelim. Dönüşü zaten gelişteki gibi Eskişehir üstünden yapacaksın el mecbur. Çi börek yer, İnegöl Yamahada bakım yaptırır, Bursaya evine kavuşursun. Selamlar
    Voltaren bunu beğendi.

ANES MOTOR
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)