Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'un En İyi Honda Servisi?Esengül Memnuniyetsizliği...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Arkadaşlar İstanbul'da en iyi honda servisi hangisidir?Esengül sanki bana eskisi gibi gelmiyor.Geçen gün bakıma gittiğimde arkamdan arayıp motoru hareket ettirmememi söylediler.Bende ne olduğunu sorduğumda,yağ tapasının contasını takmadıklarını söylediler.Sonra motorun yerini söyledim gelip takıp gitmiş.Stompgriplerim kalmıştı yapıştırabilirmisiniz diye sordum tabiyki dedi,sonuç stompgripin etrafından silikon taşmış,depo silikon.Hiç memnun kalmadım.Sizin düşünceleriniz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi idi rahmetli "Esengül".

tommygun, F54, haluk23 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=57NXk-lMa0g

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax

aga sen neden böylesin ya
    DickName ve Jeansque bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Değerli kardeşim. Benim benden 2 yaş küçük, 1982 doğumlu bir öz kardeşim var, benim tam zıttımdır, dünya iyisidir, iyi kalpli, evine eşine bağlı, on numara dürüst adamdır. Lakin espiri anlamında Sovyet Rusya judo, Doğu Almanya gülle takımı kıvamındadır. Espiri anlayışımızın moktanlığı konusunda seninle bir akrabalığımız olmasa bile mutlaka ya hemşehriyiz, ya köylüyüz, birşeyiz seninle..

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga sen neden böylesin ya
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim. Benim benden 2 yaş küçük, 1982 doğumlu bir öz kardeşim var, benim tam zıttımdır, dünya iyisidir, iyi kalpli, evine eşine bağlı, on numara dürüst adamdır. Lakin espiri anlamında Sovyet Rusya judo, Doğu Almanya gülle takımı kıvamındadır. Espiri anlayışımızın moktanlığı konusunda seninle bir akrabalığımız olmasa bile mutlaka ya hemşehriyiz, ya köylüyüz, birşeyiz seninle..
    Honda gibi bir markanın İstanbul gibi bir şehirde bayiliğini/servisini alacaksın ve firmanın adını "Esengül" koyacaksın.
    Şimdi ben miyim "espirikçi" yoksa melmeket mi?

Bonus:
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Honda gibi bir markanın İstanbul gibi bir şehirde bayiliğini/servisini alacaksın ve firmanın adını "Esengül" koyacaksın. Şimdi ben miyim "espirikçi" yoksa melmeket mi?
    Hadi Esengül'e adamların farklı soyadı desek;

Honda Sucular
    Honda Şahin Kardeşler
    Honda Bülbül Motor
    Honda Delikanlı
    Honda Yoğurtçuoğlu gibi adamların bayileri var..
    espresso bunu beğendi.

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Son 2 bakımdır Honda Pazarbaşı( İstinye) şubesine gidiyorum. Personeller çok kibar ilgili, şubeyi işlettiğini tahmin ettiğim hanımefendi de ilgiyle yaklaşıyor. Esengül’ de yalvar yakar randevu almaya çalışmaktan gına gelince keşfetmiştim şu anlık memnunum.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Mutluhan
    Gungor
    DRD

Memnuniyet siram boyle, bir kez Kusadasi servisine gittim ama onun hakkinda yorum yapacak kadar zaman gecirmedim serviste.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul'da en iyi honda servisi hangisidir?Esengül sanki bana eskisi gibi gelmiyor.Geçen gün bakıma gittiğimde arkamdan arayıp motoru hareket ettirmememi söylediler.Bende ne olduğunu sorduğumda,yağ tapasının contasını takmadıklarını söylediler.Sonra motorun yerini söyledim gelip takıp gitmiş.Stompgriplerim kalmıştı yapıştırabilirmisiniz diye sordum tabiyki dedi,sonuç stompgripin etrafından silikon taşmış,depo silikon.Hiç memnun kalmadım.Sizin düşünceleriniz nedir?
    Adamlar hatasını fark edip motorun yanına kadar gelmişler , bence sen o servise güvenini yitirme biraderim , slikonu az fazla sıkmış bastırınca da kenarından taşmış bundan sebep dertlenme yahu musait olunca gidiver taşanları temizlerler yada kendin hallet 5 dakika sürmez..

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Geçen gün bir hemşire ile konuştuk.

Yeni gelen stajer hemşirelere "ne olur şunu da öğrenin, bakın lütfen bunu da öğrenin diyorum. Çünkü ileride biz bunların eline kalacağız ve bilgi olarak bomboşlar" dedi.

Muhabbet ilerledi, ben hasta açısından konuşuyorum, o çalışan açısından konuşuyor ve "idealistliğim kalmadı. Kim için ve neden çalışıyorum bu meslekte bilmiyorum" dedi.

Ders 1: Kalifiye eleman yok. Muhatap olduğunuz "usta" denen kişilerden çok daha bilgili ve becerikliyiz. Adam bilmiyor, anlamamış, yapamaz, tutamaz, saramaz. Conta ne bilmiyor. Nato kafa nato mermer.

Ders 2: Ayakta, soğukta bütün gün yağ pis içinde çalışıp ne olacak? Ne için çalışıyor? Motivasyon yok. Hiçbir zaman sahibi olamayacağı motorlara bakım yapıyor. Niye? Ekonomik zorluklara devam etmek için. İstemiyor. Başlarım senin stombuna da gribine de diyor. Ekonomik zorluklar beraberinde ahlaki sıkıntıları da her zaman getirmiştir. Net. Şimdi bunların ekmeğini yiyoruz işte
    yec, tommygun, fazil ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Tabiyki hatalarını fark edip gelmeleri güzel birşey ama olması gerekende birşey.Onlarında gelmesi normal çünkü kendi hataları.Benim takıldığım nokta,bizim bindiğimiz araçların en ufak bir hatada hayatımıza mal olabileceği.Bu yüzden işlerini daha dikkatli yapmaları gerektiğini düşünüyorum.Bu yüzden siz saygı değer dostlarımın tecrübelerinden faydalanarak daha iyi bir yer bulabilmek açısından sordum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Sen çok haklısın.O konulara hiç girmiyorum.Ülkenin durumu ortada kimsenin ne hayali kaldı nede umutları.Genede daha iyi bir servis bulabileceğimi umarak fikirlerinizi ve tecrübelerinizden faydalanmak istedim.

holopter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Honda Pazarbaşı'nı servis, showroom ilgi alaka konusunda tek geçerim. CB250R motosikletim için sıfır km teslim alınmasından tüm bakımlarına ve sorularıma her zaman aşırı ilgi titizlik ve kaliteli hizmet ile karşıladılar. Gayet güzel bir aile ortamı bir o kadar da kurumsal deneyim. Kesinlikle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)