Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kapanın elinde kalıyor tiger sport 660!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Birde 660’ın Bajaj’la ortak üretim bir motor olmadı farkı var tabi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Integra
    Cyan hocam...Fark var ama o kadar yok demek istedim hocam,
    1.82 boya 660 nasıl olur çokmu küçük kalır sizce

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    1 sene önce 80e alacağın motoru şimdi koşarak almaya gitmezsen kapıdan giremeden 200e alamazsın.

Motosikleti
    Honda Integra
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 sene önce 80e alacağın motoru şimdi koşarak almaya gitmezsen kapıdan giremeden 200e alamazsın.
    Aynen şimdi almazsak zaten hayal yazın 220 olur bu motor

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    diyoruz da dinletemiyoruz.alan bayram edecek zaten güzel motor belli 3silindir herkesin hoşuna gider bakalım ilk alanlar kim olcak.şu şartlarda en güzel en mantıklı en ucuz en kaliteli yüksek cc motosiklet bu

Motosikleti
    Honda Integra
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyoruz da dinletemiyoruz.alan bayram edecek zaten güzel motor belli 3silindir herkesin hoşuna gider bakalım ilk alanlar kim olcak.şu şartlarda en güzel en mantıklı en ucuz en kaliteli yüksek cc motosiklet bu
    Aynen öyle hocam, şu an NC integra kullanıyorum NC Ler olmuş 200 bin lira

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    parasızlığın gözü kör olsun

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı baristr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cyan hocam...Fark var ama o kadar yok demek istedim hocam,
    1.82 boya 660 nasıl olur çokmu küçük kalır sizce
    Ben 190'ım, 182'ye çok küçük kalmaz herhalde. Ama eminim reklamlarda 170-175 sürücüler kullanıyorlar, üzerine oturmadan sipariş verebileceğim bir motosiklet değil.

Motosikleti
    Honda Integra
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 190'ım, 182'ye çok küçük kalmaz herhalde. Ama eminim reklamlarda 170-175 sürücüler kullanıyorlar, üzerine oturmadan sipariş verebileceğim bir motosiklet değil.
    Evet kesinlikle reklamlardakiler kısa boylu bendede üzerine oturmadan foto fekinmeden alınmaz bencede

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Alıntı baristr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kesinlikle reklamlardakiler kısa boylu bendede üzerine oturmadan foto fekinmeden alınmaz bencede
    Sele yüksekliği 83.5cm ve cam kapalıyken motorun yüksekliği 131.5cm. Kendi sitesinde yer alan videoda ki sunucu sanırım 1.80'in üzerinde.

https://www.triumphmotorcycles.com.t...iger-sport-660

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

[/QUOTE]

Video youttube kanalında da var. 7:10'da sürücü 83.5cm seleye göre ayağını tam olarak yere basabiliyor.
    MotoXPR

https://www.youtube.com/@MotoXPR

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Luc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele yüksekliği 83.5cm ve cam kapalıyken motorun yüksekliği 131.5cm. Kendi sitesinde yer alan videoda ki sunucu sanırım 1.80'in üzerinde.

https://www.triumphmotorcycles.com.t...iger-sport-660

https://www.youtube.com/watch?v=QvVCEk4t8IE

Video youttube kanalında da var. 7:10'da sürücü 83.5cm seleye göre ayağını tam olarak yere basabiliyor.
    Videodaki sunucu kısa bence; bel hizasına bakarsanız seleye anca geliyor. Benim hayalarım bile 83,5cm'den yukarıda kalır.

Benim aslen ilgilendiğim sürüş üçgeni; dizlerimin ne kadar kıvrık kalacağı, bunu da üzerine oturmadan anlayamam. Tahminim: Bana arzu ettiğimden ufak kalacak, CB500F naked olduğu için biraz ufak kalmasını kabul edebilirim ama bunun gibi mini adventure / sport touring tipli bir motosiklette sıkıntı.

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Videodaki sunucu kısa bence; bel hizasına bakarsanız seleye anca geliyor. Benim hayalarım bile 83,5cm'den yukarıda kalır.

Benim aslen ilgilendiğim sürüş üçgeni; dizlerimin ne kadar kıvrık kalacağı, bunu da üzerine oturmadan anlayamam. Tahminim: Bana arzu ettiğimden ufak kalacak, CB500F naked olduğu için biraz ufak kalmasını kabul edebilirim ama bunun gibi mini adventure / sport touring tipli bir motosiklette sıkıntı.
    Profildeki motosiklet doğru ise (CB500F) onun sele yüksekliği 78.5cm

83.5cm genelde super sport motosikletlerde kullanılır ve çoğu sürücü için yüksektir bizim ülke ortalamasına göre. Enduro vb. motosikletlerde daha da artıyor tabii yükseklik 85-87 vs.

5cm çok ciddi bir fark. Kimse hazır ol pozizyonunda motosiklete oturamaz. Ama gördüğüm kadarıyla optimum bir yükseklik tasarlamışlar. Eminim Triumph farklı sele alternatifleri ile satacaktır bu motosikleti. (Street Triple 78-83.5 opsiyonu ile geliyor mesela)
    MotoXPR

https://www.youtube.com/@MotoXPR

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Luc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profildeki motosiklet doğru ise (CB500F) onun sele yüksekliği 78.5cm

83.5cm genelde super sport motosikletlerde kullanılır ve çoğu sürücü için yüksektir bizim ülke ortalamasına göre. Enduro vb. motosikletlerde daha da artıyor tabii yükseklik 85-87 vs.

5cm çok ciddi bir fark. Kimse hazır ol pozizyonunda motosiklete oturamaz. Ama gördüğüm kadarıyla optimum bir yükseklik tasarlamışlar. Eminim Triumph farklı sele alternatifleri ile satacaktır bu motosikleti. (Street Triple 78-83.5 opsiyonu ile geliyor mesela)
    83,5cm ortalamada güzel, bana yine kısa; NC kullanmıştım, aynı yükseklikteydi. Sele yüksekliği tek başına çok yeterli değil; peglerin nasıl konumlandığı da mühim. Gelince göreceğiz. Rahat edebilirsem 660'ı almak istiyorum; şehir içi için 850'den daha uygun. Daha da eğlenceli bir motosiklet olacağı kesin. Göreceğiz artık...
    Luc bunu beğendi.

Motosikleti
    Crf1000L
    Yeni motorsikletlerle siteyi güncelliyorlar mı bilmiyorum ama sürüş pozisyonları için göz atmakta fayda olabilir.

https://cycle-ergo.com/

Motosikleti
    Honda Integra
    Korlasi aradım 10 bin kapora istiyor renk olarak ne gelir bilmiyoruz diyorlar neden kapora vereyim ki net değil hiç birşey
    blueway2 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)