Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

JAWA efsane geri döndü.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xpulse 4v
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-jawa-efsane-geri-dondu-jawa-300-cl-blue-motor-farkiyla-sizlerle-989547316/detay

türkiyede satışa başlamışlar.

duyurulur
    Thesinner83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı kenangul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-jawa-efsane-geri-dondu-jawa-300-cl-blue-motor-farkiyla-sizlerle-989547316/detay

türkiyede satışa başlamışlar.

duyurulur
    Linki düzeltmiş olayım:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...89547316/detay
    maktama bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Efsane hikaye olmuş, bu bizim bildiğimiz jawa değil, jawa fakirin dostuydu..

drtayfun ve espresso bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tek silindir , 4 zamanli 300 lük jawa..
    Hayallerimi yıktın...
    ferhatkars bunu beğendi.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Çok çirkin yav,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Scrambler modeli çok güzel görünüyor. Çift silindir 500cc iyiymiş

Çocukken hatırlıyorum da Jawa 350 vardı, çok tutulan bir motosikletti TR'de.

Motosikleti
    xpulse 4v
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saolsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

fiyatlar nasıl sizce ? tabi kalite vs tam belli degil ama.
    espresso bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz kilo almış sanki, benim bildiğim gara jawa 130 kg gibi birşeydi.
    Yalnız dikkatimi çekti, resimlerdeki motorlar sanki sıfır değil de, eski kasalar toplanıp revizyon görmüş gibi duruyor. Silindir değişip, bir iki elektronik destek almış gibi.
    250 cc yi geçtiği için de tabi ki zaten absürd olacak fiyat iyice tuhaflaşmış.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz kilo almış sanki, benim bildiğim gara jawa 130 kg gibi birşeydi.
    Yalnız dikkatimi çekti, resimlerdeki motorlar sanki sıfır değil de, eski kasalar toplanıp revizyon görmüş gibi duruyor. Silindir değişip, bir iki elektronik destek almış gibi.
    250 cc yi geçtiği için de tabi ki zaten absürd olacak fiyat iyice tuhaflaşmış.
    Yazdığınıza katılmıyorum şasi,rake açısı farklı,kaporta tamamen farklı.motor zaten 4 zamanlı sıvı soğutmalı.hiç revizyon görmüş gibi durmuyor.Yalnız kim getiriyor,Arkasında güçlü bir distribütör yoksa ölü doğmuş bir proje olabilir.Yukarıda jawa için gariban dostu yazılmış , aslında hiçte öyle değil.Jawalar zamanında kuş serisi otomobillerle aynı fiyatlara satılmış.Hindistan üretim royal enfield ile yakın fiyatlar o yüzden kötüleyemiyorum.Satıcının ilanları arasında yok fakat Perak modelini beğeniyorum.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdığınıza katılmıyorum şasi,rake açısı farklı,kaporta tamamen farklı.motor zaten 4 zamanlı sıvı soğutmalı.hiç revizyon görmüş gibi durmuyor.Yalnız kim getiriyor,Arkasında güçlü bir distribütör yoksa ölü doğmuş bir proje olabilir.Yukarıda jawa için gariban dostu yazılmış , aslında hiçte öyle değil.Jawalar zamanında kuş serisi otomobillerle aynı fiyatlara satılmış.Hindistan üretim royal enfield ile yakın fiyatlar o yüzden pek kötüleyemiyorum.Satıcının ilanları arasında yok fakat Perak modelini çok beğeniyorum.
    https://pbs.twimg.com/media/EN5Gr43U0AE6-QE.jpg
    Ben bu revizyon hususunu şasi veya rake açısını ele alarak dile getirmedim, ilk gözüme çarpan zaten rake açısı oldu. Motor bloğunun dış katmanı, diskler ve bazı kaporta uçlarında ki deformasyona istinaden dedim. Belki de showroom için test motosikletini kullanmış olabilirler.
    Bir de bu zamanında ki fiyatlar konusunda emin miyiz acaba? Çünkü biz ilk Jawa mızı (2.el) 1987 de 800 bin e almıştık, o günün kuru ile yaklaşık 1000 usd.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu revizyon hususunu şasi veya rake açısını ele alarak dile getirmedim, ilk gözüme çarpan zaten rake açısı oldu. Motor bloğunun dış katmanı, diskler ve bazı kaporta uçlarında ki deformasyona istinaden dedim. Belki de showroom için test motosikletini kullanmış olabilirler.
    Bir de bu zamanında ki fiyatlar konusunda emin miyiz acaba? Çünkü biz ilk Jawa mızı (2.el) 1987 de 800 bin e almıştık, o günün kuru ile yaklaşık 1000 usd.
    Dolar kurunu baz alırsak haklısın.Jawa'yı ilk sahibinden almıştım.Sahibi senetle almış zamanında faturasını bile saklamış.İlk söylediği araba alabiliyorken yerine köy için bu motoru tercih ettiğini söylemişti.Kastettiği kafa kafaya değildir muhakkak.2 veya 3 katıdır.O zamanlar da pek farklı değil beyaz eşya mağazaları da motor satıyormuş.O değil de tepiklemeden çalıştırılan klasik motor olur mu?Ayak marşı yok ,yeni fark ettim.Beğenmedim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu motorlar geçmişte abilerimiz,babalarımız zamanında yokluktan iyiydi. Hatta o dönem motosiklet sürmeye başlayanlarımız arasında şu an efsane olabilir.

Lakin hadi Allah'tan korkmuyorsunuz da hiç mi kuldan utanmıyorsunuz? 23 bg, tek silindir, gerçek anlamda mok gibi motora 139.000 TL isteyeni de o motora bu parayı vereni de Allah bildiği gibi yapsın. Herşey ticaret ve para değil, hiç mi utanma olmaz?
    Motoseverrr, lokalsürücü ve espresso bunu beğendiler.

wqaz00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Ulan hindistan ile çok mu dalga geçtik acaba , jawa nın sıfırına sahip olmak 33 asgari ücret. Ne hale getirdiler bizi artık yeni çıkan bir motosiklet modelinin fiyatını tartışmaktan , tasarımına kalitesine bakamaz olduk...
    Thesinner83, Alikenan ve birbilent bunu beğendiler.

Avrupa satış fiyatı 6000euro hindistan'da ise 2.300 euro gibi bir fiyatı var.Herkesin motosiklet algısı farklı. ABS dahil bir çok donanımı var.Seri üretim birbirlerinin kopyası gibi duran plastik mamulu motorlarının arasından kolaylıkla sıyrılabilecek tasarıma sahip.Aslına bakarsanız 60-70'lerde olduğu gibi ülkenin yollarında bu ve buna benzer motorların olmasını isterdim.Hindistan'dan gelirken bu motora ne oluyor lan?altın suyuna mı batırıyorsunuz?insanın içtenlikle küfür edesi geliyor.
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çirkin yav,
    Honda CB 125 R daha mı güzel gerçekten?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı birbilent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CB 125 R daha mı güzel gerçekten?
    Yok be mis gibi tasarimi var.Sunu gordugumde aha iste bu motor derim

Cb125 mt25 falan gordugumde gozum kanamasin diye kafami ceviriyorum hemen
    birbilent bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bunun aynısının eski modeli bizim sitenin otoparkında duruyor.Boyası falan çok temiz kimindir kim biniyor hiç görmedim.

Ben 500 luk enduro modelini cok begendim. Biraz mondial rx3 e benziyor. Fiyati yuksek, uygun olsa alinabilirdi

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Hastasıyız dedeeeee!!! Hintlilere bak sen ya çamurun içinde adamlar neler yapıyor helal valla

hello firends velkom to may çenıl incelemesi
    https://www.youtube.com/watch?v=XuwwBM0CzyE

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    Bizim gençlik hayalimiz Jawa TS 350 idi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)