Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

İmkânım olsa derhal alırım denilen motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    SoloMoto2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2020 Xmax 250 - 2022 MV Agusta TVL
    MV AGUSTA - BRUTALE 1000 RR.
    Kullanmaz salona çeker sabah akşam tozunu alıp karşısında kahvemi yudumlardım.
    İmkanım olsa.
    Motor demek, yolda olmak demek.
    Önce güvenlik sonra keyf.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat motordan memnun musunuz? Artıları ve eksileri nelerdir?
    2200 km oldu ve ben memnunum.
    Elbette "+" ve "-" ler var.
    3000 bakımından sonra yorumlarımı yazacak kadar bilgi birikmiş olacak.
    O zaman Xpulse başlığına yazacağım.
    Voltaren bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birçok motorcu gibi benim için de nirvana GS tir, lakin nirvanaya ulaşırken şunla da biraz gezmek çok güzel olurdu bence;

Cyan, espresso ve engin_deniz bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birçok motorcu gibi benim için de nirvana GS tir, lakin nirvanaya ulaşırken şunla da biraz gezmek çok güzel olurdu bence;

https://i.hizliresim.com/miy122n.jpg
    Bence de. Ama Türkiye'de biraz fantezi kalıyor. 6 yılda 6 kere Stone görmedim. Bunu ise HİÇ görmedim...

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de. Ama Türkiye'de biraz fantezi kalıyor. 6 yılda 6 kere Stone görmedim. Bunu ise HİÇ görmedim...
    Aga, konu zaten fantazi üzerine açılmış. Ve düşünsene, kimsede olmayan sende var...
    ahe ve espresso bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-4 sene önce Ankara'ya giderken yolda, molada tanıştığım Stone kullanan bir arkadaşla beraber sürdük, Ankara sonrası İskenderun'a devam etti o arkadaş. Yolda adamın kontak yuvası mı ne öyle birşey yerinden çıktı, epey uğraşmıştık MotoKutsi ile.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-4 sene önce Ankara'ya giderken yolda, molada tanıştığım Stone kullanan bir arkadaşla beraber sürdük, Ankara sonrası İskenderun'a devam etti o arkadaş. Yolda adamın kontak yuvası mı ne öyle birşey yerinden çıktı, epey uğraşmıştık MotoKutsi ile.
    motokutsi diyerek dalga geçtiğiniz markanın üretimi işçiliği malzeme kalitesi üst seviyededir. zamanın da kısa bir süre motoguzzi 1100 griso kullanmıştım. her yerde dikkatleri üzerine toplayan özel bir motosikletti. tabi piyasası olmayan pek bilinmeyen satışı yavaş, olası bir parça sorunu yaşandıgın da sürprizlere hazır olmayı kabul eden adamın alıp binmesi gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

sonra bu güzel makinayı aydın da yaşayan bir arkadaşa sattık lakin, oda kıymetini bilemedi

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motokutsi diyerek dalga geçtiğiniz markanın üretimi işçiliği malzeme kalitesi üst seviyededir. zamanın da kısa bir süre motoguzzi 1100 griso kullanmıştım. her yerde dikkatleri üzerine toplayan özel bir motosikletti. tabi piyasası olmayan pek bilinmeyen satışı yavaş, olası bir parça sorunu yaşandıgın da sürprizlere hazır olmayı kabul eden adamın alıp binmesi gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

https://i.hizliresim.com/o103nvp.JPG

sonra bu güzel makinayı aydın da yaşayan bir arkadaşa sattık lakin, oda kıymetini bilemedi
    Her markanın iyi ve kötü modelleri olabilir, ben açıkçası Stone modelinin öyle üst düzey malzeme kalitesine sahip dayanıklı bir motor olduğunu düşünmüyorum. 1100 Griso modelini bilmiyorum, deneyimim yok ama kullanıcısı olarak siz öyle diyorsanız, benim için de sizin dediğiniz muteberdir.
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Her markanın iyi ve kötü modelleri olabilir, ben açıkçası Stone modelinin öyle üst düzey malzeme kalitesine sahip dayanıklı bir motor olduğunu düşünmüyorum. 1100 Griso modelini bilmiyorum, deneyimim yok ama kullanıcısı olarak siz öyle diyorsanız, benim için de sizin dediğiniz muteberdir.
    son yıllar da üretilen bütün motosikletlerin malzeme kalitesi eskiye göre nispeten düşük. üretim maliyetlerini düşürmek için elinden geleni ardına koymuyor markalar. örnek verecek olursam 2008 fazer 600s2 sahibiydim. sonra gittim tracer 900 aldım. bu ne dedim. şaşırdım kaldım. elektronik donanım dışın da bana kalırsa fazer 600 kalite olarak tracer serisinden üstündü.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son yıllar da üretilen bütün motosikletlerin malzeme kalitesi eskiye göre nispeten düşük. üretim maliyetlerini düşürmek için elinden geleni ardına koymuyor markalar. örnek verecek olursam 2008 fazer 600s2 sahibiydim. sonra gittim tracer 900 aldım. bu ne dedim. şaşırdım kaldım. elektronik donanım dışın da bana kalırsa fazer 600 kalite olarak tracer serisinden üstündü.
    Açıkçası kullanmış olduğunuz Fazer S2 hakikaten benim de çok beğendiğim, "adamlar zamanında ne güzel motor yapmışlar" dediğim bir motordur. Gönül ister ki yenilerini satın alırken eskiden beğenerek kullandığımız motorları keşke satmasak da elimizde tutsak.
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Açıkçası kullanmış olduğunuz Fazer S2 hakikaten benim de çok beğendiğim, "adamlar zamanında ne güzel motor yapmışlar" dediğim bir motordur. Gönül ister ki yenilerini satın alırken eskiden beğenerek kullandığımız motorları keşke satmasak da elimizde tutsak.
    katılıyorum. zamanın da satıpta pişman oldugum tek motosiklettir kendisi. hatta geçtiğimiz aylarda bir büyük abisi olan fazer 800 alıp garajıma koydum. ama 600deki kıvraklık hafiflik 800de yok. dediğiniz gibi imkanım olsa sahip oldugum hiçbir motosikleti satmazdım garajımda koleksiyon gibi biriktirirdim. bu arada ilk büyük motosikletim 2010 yılın da er6n idi.
    tommygun bunu beğendi.
    elit motogaraj

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çirkin.
    Tövbe de .. Allah taş eder
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Tracer700
    Imkanim olsa kawasaki h2 alirdim,kullanamasam bile alip evimin salonunda guzel bir yer hazirlayip oraya koyardim.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)