Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Buyuksehirlerde trafik kalmamis dogru mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar kiskandirmak gibi olmasin Ege nin sahil kasabasindayim simdi,o yuzden durumu bilmiyorum.

Trafik kalmamis buyuksehirlerde,dogru mu ?

Super ya,keske daha once yakit 14 tl olsaydi.

Umarim sebebi covid degildir..kalici olarak trafikten kurtuluruz inssalh

İyiki motorcuyum,cb125f i de alirsam karada ölüm yok bana.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Hafta başından beri bir rahatlık var.

Ya şu cb125f gelsede rahatlasak bende iple çekiyorum hala bayi arıyorum haberimiz yok diyo heves meves kalmıyo az yaksın honda olsun vs diye

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    3 gün 4. Levent - Yarımca yaptım, bu rotayı en son 20 gün önce yapmıştım ve evet trafikte kayda değer bir hafifleme var. Gene yoğun olduğu saatler ve yerler var da eskiye göre hissedilir derece azalmış. Hem yakıt fiyatları hem de omikron dolayısıyla evden çalışmanın artmasına bağlıyorum. Pek çok şirket gene full evden çalışmaya döndü.

Motosikleti
    CBR 500R '17
    Sürekli karşıya gelip gidiyorum trafik bitmedi ama kesinlikle azaldı. Normalde arabayla 2 saatlik yolu bu aralar 1 1.30 saat arasında gidebilirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Reis kurda olduğu gibi trafiğinde köpüğünü aldı.
    Atincozkan bunu beğendi.

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    daha önce başka konu başlığında söylemiştim yine söylüyorum. şehir merkezlerindeki trafiğin büyük çoğunluğu şirketlerin personellere verdiği bireysel araçlardır. 10 çalışanı için sabah akşam servis koymak yerine sırf şef-müdür olduğu için her birine araç veriliyor. sıcaklığın uzun sürdüğü antalya-mersin-adana gibi yerlerde motosiklet bile verilebilir. marmaris, köyceğiz, gibi okul çocuğunda bile scooterın olduğu küçük merkezlerde bile gemi gibi kocaman sedanlarla işe gidip gelenler var. nasılsa şirket veriyor

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Kesinlikle rahatlama oldu ama bu demek oluyorki şahsi de gezemeyeceğiz . Africa twin e özel zamanlarda binmek harici binmeyi düşünmüyorum

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Aracı olup da fakirleşenler trafikte elenmeye başladı, çember daralıyor sıra bizlere doğru gelecek.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    antalya için zerre fark yok.şahinciler yine plaja inip turluyor.iş çıkış saati diye bir kavram hala yok 7 24 trafik var yani yollar kalabalık.benzin zammı hala antalyaya ulaşmadı yada bunlar zengin.ayrıca benzin istanbulda 13.50 ise antalyada 13.80 oluyor yinede yollar boşalmıyor.herkesin keyfi tıkırında

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya için zerre fark yok.şahinciler yine plaja inip turluyor.iş çıkış saati diye bir kavram hala yok 7 24 trafik var yani yollar kalabalık.benzin zammı hala antalyaya ulaşmadı yada bunlar zengin.ayrıca benzin istanbulda 13.50 ise antalyada 13.80 oluyor yinede yollar boşalmıyor.herkesin keyfi tıkırında
    Antalya'da trafik falan yok ya, Antalya'lılar bir garip, 14C havada kabanla dolaşan, 10km yola uzak diyen değişik bir kafaları var. (Gerçek olayları latife olarak kullanıyorum.)
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'da trafik falan yok ya, Antalya'lılar bir garip, 14C havada kabanla dolaşan, 10km yola uzak diyen değişik bir kafaları var. (Gerçek olayları latife olarak kullanıyorum.)
    tabi tabi şimdi 'trafik' kelimesi antalyada bir istanbullu için komediden ibarettir kalabalık diyim ben en iyisi araç sayısı daha doğrusu mal sayısında hiç bir azalma yok en hızlı akan trafik bile arabadaysanız max 70kmh dir.mesafe kısa ortalama hız düşüktür.şimdi kaban işine laf edemicem çok özeniyorlar kar yağsın ankara soğuğu olsun bot giyelim vs.erzurumda gezermiş gibi giyinenler çok fazla don bile olmuyor minumum 5 derece oluyor zaten.bende ankaralıyım mesela ordan gelme bir sürü kazak mont vs var 10 yıldır o kazaklar bi çıkıyor bir kalkıyor 1 kere giyemedim vermedimde duruyor öyle
    ama 10 km yol demek harbiden antalya için uzaklara denk geliyor.antalyada alıştığım tek ve en büyük etmek uzaklık konusu.mesela benim evden iş yeri gidiş geliş 17 18km desem bu mesafede normal desem gülen çok olur 15 km uzak çünkü 30km gidince antalya kemer arasına denk geliyor

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bu zamanda Araba veya motosiklet sahibi olmak zor iş hiç binmesen sadece kapının önünde dursa bile günlük 200 lira yiyordur herhalde. Hal böyle olunca trafikten millet teker teker elenmeye başladı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu zamanda Araba veya motosiklet sahibi olmak zor iş hiç binmesen sadece kapının önünde dursa bile günlük 200 lira yiyordur herhalde. Hal böyle olunca trafikten millet teker teker elenmeye başladı
    200 mu ? 20 demek istedin sanirim.

O degil de herkes motorcu olmaya baslarsa bu is canimi sikar.

Nedense bu motor isinin ele ayaga dusmesini hic istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle rahatlama oldu ama bu demek oluyorki şahsi de gezemeyeceğiz . Africa twin e özel zamanlarda binmek harici binmeyi düşünmüyorum
    Ramazan,ins akp den artik vazgecmisindir,bir yozgat li olarak akp den vazgecmek kolay degildir ama duruma goruyosun iste

Motosikleti
    valla şu an benzinin hakkı litresi net 17 18 tl dir.araba almak lüx vergiler mtv kasko yedek parça kol,neden benzin ucuz olsunki ? yap 20 tl görelim kim zengin kim fakir.kaldıki kıyma alamıyorsan güzel bir et pirzola vs alamıyorsan süt olmuş litresi 15 16 tl bir 70 cc rakı 270 tl içemiyorsan eeee benzin 12 tl.yok öyle yağma yiyip içip yatamıyorsan gezemiceksinde.benzin zammını net destekliyorum az diyorum.şu an 1 litre süt benzinden daha pahalı.söylenicek çok şey varda işte gülüyoruz artık çekirdeğimi aldım titaniği izliyorum baya darbe aldı ama yok daha batmaz bu
    F54 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O degil de herkes motorcu olmaya baslarsa bu is canimi sikar.

Nedense bu motor isinin ele ayaga dusmesini hic istemiyorum.
    Ulkemizde motosiklete yaygin bakis acisi seytan isi oldugu yonunde, o nedenle icin rahat olsun herkes motorcu olmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla şu an benzinin hakkı litresi net 17 18 tl dir.araba almak lüx vergiler mtv kasko yedek parça kol,neden benzin ucuz olsunki ? yap 20 tl görelim kim zengin kim fakir.kaldıki kıyma alamıyorsan güzel bir et pirzola vs alamıyorsan süt olmuş litresi 15 16 tl bir 70 cc rakı 270 tl içemiyorsan eeee benzin 12 tl.yok öyle yağma yiyip içip yatamıyorsan gezemiceksinde.benzin zammını net destekliyorum az diyorum.şu an 1 litre süt benzinden daha pahalı.söylenicek çok şey varda işte gülüyoruz artık çekirdeğimi aldım titaniği izliyorum baya darbe aldı ama yok daha batmaz bu
    Yaa zaten yakit cok ucuz bizde.hakki 20 tl.

Dun bayern munih monsingladbah macini beklerken(allah belani versin munih,ins kume dusersin) haberturk te yasar hocamizi dinliyodum, iyi partili ve chp lilerin icinden gecti resmen.Buyrun;

https://twitter.com/Haber/status/1479584874390560771
    espresso bunu beğendi.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    yiyin birbirinizi ete para vermeyin , sevin birbiriniz .... para vermeyin :D
    bir ..... ibnesin dersen kızar ama seversin hoşuna gider :D

fedöcümüsünüz oğliimm

lan hep gılıçdarın işi bunlar
    pompacılara saygılı olun yoksa ınının :D

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Yalan la aga, fakir miyiz biz? Evelallah reis 50 yapsa devletimiz kazansın diye daha çok binerim bu alete.

Motosikleti etkileyen bir şey olmadı. Bizim sıkıştığımız yerlerde hala sıkışıyoruz. Genel trafik belki azalmıştır ama kritik noktalar hala aynı.
    espresso bunu beğendi.

Batturik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesglicsAV
    Günlük kullanımıma bakaraktan tecrübelerime.trafik rahatladı manasında şunu diyebilirim magandalar hala maganda. Birkaç ay öncesine nazaran şu sıralar antalya da daha fazla çevirme, devriye ve çok fazla çekilen araç görmeye başladım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)