Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Revit kışlık motosiklet eldiveni kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Revit summit2, drifter2, sirius modellerinden birini almayı planlıyorum. Kullananlardan yağmur ve soğuk performansı hakkında bilgi rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Tecrubesiz iseniz, gaz ve debriyaj hissiyatına alısmak zaman alıyor. Summit 2 icin konusuyorum.

Soguk vs. konularında sıkıntı yaşamadım.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit summit2, drifter2, sirius modellerinden birini almayı planlıyorum. Kullananlardan yağmur ve soğuk performansı hakkında bilgi rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Luc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben summit 2 kullandım. Bahar ve sonbahar geçişleri içindir, kışın kullanamazsın. Sumit'i direkt ele zira max yarım saat civarında dayanır. Tinsulate katman olduğu için belli bir noktadan sonra hem soğuk hem de ıslağı hissedersin.

Drifter için yorum yapamıyorum. Teknik detaylarına bakıp gönderimi güncellerim.

Şu anda Sirius 2 H2O kullanıyorum ve gayet memnunum. Fakat bu eldiveni tercih etmemin sebebi o zaman Stratos stok olmaması ve eldivene ihtiyacım olmasından dolayıydı. Fakat şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Çok yoğun yağmurda bile herhangi bir sorun çıkmıyor. Kanalımdaki Ankara dönüş videosunda eldivenleri yoğun yağmurda görebilirsin. Sorunsuz çalışıyor ve inanılmaz rahatlar. GoreTex değil, 3M astar var içerisinde. Fakat buna rağmen yağmur ve soğuğu bizim ülke şartlarında neredeyse hiç hissetmezsin.

Sirius 2'nin yüksek süratlerde dayanımı çok yüksek ve oldukça yumşiak bir eldivendir. Ellerin hep kuru ve sıcak kalır. (Sirius 2'den bahsediyorum bu arada! TR'de stok olmayabilir, FC Moto'yu kontrol etmeni tavsiye ederim)

Şu anda kullandığım ürün bu; oldukça başarılı hiç sorun yaşamıyorum. (Uzun yıllardır Rev'it! kullanıcısıyım tüm ekipmanım Revit'tir)
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...le-Gloves-0003

Fakat benim Stratos almak istememnin sebebi planladığım fakat yapamadım Kuzey Avrupa turundan sebepti. Stratos'la Sirius 2 rasında fark GoreTex katman. Stratos aynı zamanda tur eldiveni, sportif kullanımda çok rahat değil. Sirius'u sportif olarak kullanabilrsin rahatlıkla.

Aşağıda ayrıntılarını bulabilirsin:
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...le-Gloves-0003

Umarım yardımcı olmuştur.
    Şimdi kontrol ettim. Drifter'ı da uzun yıllar önce ilk versiyonunu kullanmıştım. Summit ve Drfiter'ı direkt elemeni tavsiye ederim. Bunlar yumuşak iklim eldvienleri. TR şartlarına çok uygun değil motosiklete yıl boyunca biniyorsan.

Sirius 2 H2O modelini tavsiye ediyorum. (Şu anda kullandığım model) veya tour fit uygunsa Stratos 2 daha anlamlı olabilir. Bir de Taurus GoreTex modelini de alabilirsin.
    MotoXPR

https://www.youtube.com/@MotoXPR

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Revit değil Dane ya da Difi'nin bir modeli var, o kadar unutmuşum.
    Yalnız ne olursa olsun 1 saati bulunca elim üşüyordu, elcik ısıtma da olduğu halde. Gerçekten ısıyı uzun süre koruyabilen eldivenler var mı?

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Ben Mersin şartlarına göre konusmustum bu arada
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Revit h2o summit kullanıyorum gayet güzel yağmur ve soğuk etkilemiyor, beş yıl oldu sanırım eskimedi eldiven.

Motosikleti
    xsr 900
    revit modellerini satın aldığınız yere dikkat edin, ikinci el, aldım elime olmadı vb işlerine hiç girmeyin, piyasada orjinalinden çok çakması var.

Motosikleti
    R25 (2019)
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    revit modellerini satın aldığınız yere dikkat edin, ikinci el, aldım elime olmadı vb işlerine hiç girmeyin, piyasada orjinalinden çok çakması var.
    Bu konu önemli. Onaylı satıcılar dışında bir yerden almayın bu tarz ürünleri. (Revit, Dainese, Alpinstars vb.) Çok fazla sürkülasyon ve bilindik markalar olduğu için, çok fazla replika ürün var.
    MotoXPR

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Cevaplar için teşekkür ediyorum. Arkadaşım bayisi. Beden ve orijinallik sıkıntısı olmayacak. Yalnız bizde sirius 2 yok sanki

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    revit crater wsp
    kullanıyorum aşırı memnunum kaza falanda yaptım halen sağlam kaldı ellerim hiç usumuyor

Motosikleti
    R25 (2019)
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için teşekkür ediyorum. Arkadaşım bayisi. Beden ve orijinallik sıkıntısı olmayacak. Yalnız bizde sirius 2 yok sanki
    Olmayabilir. FCMoto'dan aldım ben son iki eldivenimi. Hatta bu konuda bahsettiğimiz ürünlerin çoğunun üçüncü versiyonu geldi artık.
    MotoXPR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)