Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

hayata küstüren lastik fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de bir adamın teki var, kullanılmış lastikleri alıyor, temizliyor ve ucuz fiyata satıyor. Hemen hemen birçok motosiklet grubunda da ilan olarak var. İlk zamanlar adama yaptığı işin yanlış olduğunu, kimsenin de ne idüğü belirsiz bu lastikleri almaması gerektiğini anlattık, lafımızı dinletemedik, baktık değişen bir şey yok. Zamanla millet de "ustam s.a şu şu ebat lastik var mı elinde?" vs diye bu adama ebat sormaya başladı.

Pahalılık artarken güvenlik azalıyor.
    Dostum bu lastikten daha geniş bir konu. Yıllardır ülkedeki araç fiyatlarının pahalılığı sebebiyle ve bu ötv sebebiyle kaç insan ölmüştür en ufak bir istatistik yok. Ama ötv olmasaydı şahin/doğan yerine vatandaş abssi olan basit bir arabaya binebilirdi. Ve belki yağmurda fren yaptığında kaza yapıp ölmezdi. Bu daha detaylandırılır ve örneklendirilir ama epey üzücü bir konu.
    tommygun, espresso ve Lucas bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu lastikten daha geniş bir konu. Yıllardır ülkedeki araç fiyatlarının pahalılığı sebebiyle ve bu ötv sebebiyle kaç insan ölmüştür en ufak bir istatistik yok. Ama ötv olmasaydı şahin/doğan yerine vatandaş abssi olan basit bir arabaya binebilirdi. Ve belki yağmurda fren yaptığında kaza yapıp ölmezdi. Bu daha detaylandırılır ve örneklendirilir ama epey üzücü bir konu.
    Yeni kanalında bu konulara çaktırmadan değinirsin umarım. Forum ahalisi henüz bilmiyor olabilir ama ben seninle telefonda tesadüfen konuştuğum için bomba gibi yeni projenin haberini erkenden aldım, kusura bakma sürprizi bozduğum için.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Oktay akgoz mitas sport force yeterli diyebilirim.ben de m7 veya m9 alicaktim,ancak asiri spor surmedigim icin mitas aldim.yabanci incelemelede basarili bulunmus bir lastik...

https://www.motorcyclistonline.com/mc-tested-mitas-sport-force+-tires/

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Arkadaşlar anlatılanları anlıyorum, kendim de işletme mezunuyum, yine de bir motosiklet lastiğinin Türkiye'de neden İngiltere'den pahalıya satıldığını bana rasyonelleştirmeniz mümkün değil. Bu işte kesinlikle yanlışlık var ve bir kısmı devletin bir kısmı da oligopol piyasa aktörlerinin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)