Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1 Ocak 2022 Yamaha Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Yamaha Türkiye motosiklet fiyatlarına 1 Ocak 2022 itibariyle zam yaptı. Güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/De...yat-Listesi/#/

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bana indirim gelmiş gibi geldi , algılarım bozuldu herhalde artık.
    Bu neo sanki daha pahalı gibiydi...

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana indirim gelmiş gibi geldi , algılarım bozuldu herhalde artık.
    Bu neo sanki daha pahalı gibiydi...
    Zam gelmiş, mt 25 86.950 tl idi 300 tl lik bir zam gözüküyor

Motosikleti
    Yamaha Tracer 7 2022
    Alıntı Sqrelles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zam gelmiş, mt 25 86.950 tl idi 300 tl lik bir zam gözüküyor
    Artık yüksek zamlara öyle bir alıştık ki, aklıma Levent Kırca'nın zamcık skeci geldi

Motosikleti
    250r
    Ezio, seni yılın ilk günü sabahın 9 unda yamaha fiyatlarına bakmaya iten şeyi merak ettim.
    Zam değil bunlar, güncelleme. Lütfen.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Cryton S geçen sene yaz başı 17k₺ idi net hatırlıyorum. Şimdi 2020 modele 39k fiyat koymuşlar, 2021 Delight 45k. Bu fiyata Crypton almak için salak olmak lazım herhalde? Bir mantığa oturtamadım. Üzülüyorum, fiyatı 15-17 falanken alayım kayınpederin Bodrum'daki evinde kenara koyayım, gittiğim zaman terlik gibi kullanırım diyordum. Keşke yapsaydım, şimdi hayatta olmaz...

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cryton S geçen sene yaz başı 17k₺ idi net hatırlıyorum. Şimdi 2020 modele 39k fiyat koymuşlar, 2021 Delight 45k. Bu fiyata Crypton almak için salak olmak lazım herhalde? Bir mantığa oturtamadım. Üzülüyorum, fiyatı 15-17 falanken alayım kayınpederin Bodrum'daki evinde kenara koyayım, gittiğim zaman terlik gibi kullanırım diyordum. Keşke yapsaydım, şimdi hayatta olmaz...
    2012'de ilk motosikletimi aldığımda (ybr125) crypton S ---2400 tl idi.
    Artık hakettiği saygıyı görecek yok öyle tarlanın yanına yatırıvermek.Bu arada honda super cup 60000 tl civarı o daha fantastik.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012'de ilk motosikletimi aldığımda (ybr125) crypton S ---2400 tl idi.
    Artık hakettiği saygıyı görecek yok öyle tarlanın yanına yatırıvermek.Bu arada honda super cup 60000 tl civarı o daha fantastik.
    Doğrudur ama Super Cup zaten bir nevi koleksiyon motoru olarak sürüldü piyasaya, oransal olarak fiyatı değişmedi, hep böyle uçuk bir fiyatı vardı. Hedefi zengin hipster'lar olan bir nesne/motosiklet o. Crypton bildiğin underbone commuter.

Yılbaşında zam gelcek zam gelcek diye ilan fiyatlarını ütopik tutan arkadaşlar , memnundur umarım zamdan , arttırsınlar bakalım bu zama göre daha ne kadar arttıracaklar 2.el fiyatlarını

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Crf1100L 240.000 tl
    Tenere 700 225.000 tl

Tenere 700 10 tane satarsa iyi.
    Metela bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Korkutucu şekilde çok uygun bir liste.baya alacak olan varsa alsın baya uygun gerçekten dalga geçmiyorum euro 15 lira.tam emin değilim ama ortada motor olmadığından kuru sıkı bir liste yayınlamış olabilirler.artik 2022 gelene kadar 2.elciler piyasa fiyatını velirler.cb650r 182 mt09 194 bin lira ile bedavaya geliyor.diger firmalarda bi güncellesin bakalım nasi dengelenicek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Olmmm birakin yamaha yi honda yi elektrige yuzde 130 zam gelmis laa agahaha.

gercekten dedikleri gibi bu milletin minakodu adamlar.

Not:bu zammi rte karsi gogsunde yumusatip yuzde 50 60 cekecegini dusunuyorum.aksi halde bursali yi bile kaybedebilir,ciddiyim
    Kerem34_ bunu beğendi.

1 ocak 2021 fiyat listesi
    https://www.motosikletsitesi.com/yamaha-fiyat-listesi-2021-ocak.html

r25: 55.000 7472 dolar. tcmb 1 ocak kuruna göre.

şu anda 7472 dolar 99.000 lira yapıyor. bu hafta doların da yükselme ihtimali fazla olduğuna göre daha zam gelme ihtimali yüksek.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Bu ay motor başına 300-350 TL. arttırmışlar. Zam değil, zamcık bu.

kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    bir kerede başlığın sonundaki parantezin içinde indirim yazsa keşke

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bizim gibi tırsak topluma müstehak. En tiri viri Xsr 125 olmuş 77.000 TL Biz hala burada goygoy derdindeyiz. Köprü, elektrik, doğal gaz hepsine yeni yılla beraber çok büyük zamlar geldi. Binlerce yıllık Türk tarihinin en başarısız, en yeteneksiz, en art niyetli insanları bizi yönetiyor.

Emekli dayıyı, Parti gençlik kolları üyesini, gurbetçiyi, türbanlı ablayı bir şekilde anlarım ama daha hala "Ak Parti" diye kıç baş yırtan motosiklet sürücüsünün, bir sonraki seçimde "Gılışdar'da liderlik vasfı yok, o yüzden oyum reise" diyen motosiklet sürücüsünün yatacak yeri yok. Şu fiyatları gören en tırt Avrupalı sürücü ülkede taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakmazdı. İçimden geçen düşünceleri forum yönetimi tarafından ban yememek adına rahatça dile getiremiyorum. Ben bu ülkede Çinli, Hintli, Vietnamlı gibi yaşamak istemiyorum.
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim gibi tırsak topluma müstehak. En tiri viri Xsr 125 olmuş 77.000 TL Biz hala burada goygoy derdindeyiz. Köprü, elektrik, doğal gaz hepsine yeni yılla beraber çok büyük zamlar geldi. Binlerce yıllık Türk tarihinin en başarısız, en yeteneksiz, en art niyetli insanları bizi yönetiyor.

Emekli dayıyı, Parti gençlik kolları üyesini, gurbetçiyi, türbanlı ablayı bir şekilde anlarım ama daha hala "Ak Parti" diye kıç baş yırtan motosiklet sürücüsünün, bir sonraki seçimde "Gılışdar'da liderlik vasfı yok, o yüzden oyum reise" diyen motosiklet sürücüsünün yatacak yeri yok. Şu fiyatları gören en tırt Avrupalı sürücü ülkede taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakmazdı. İçimden geçen düşünceleri forum yönetimi tarafından ban yememek adına rahatça dile getiremiyorum. Ben bu ülkede Çinli, Hintli, Vietnamlı gibi yaşamak istemiyorum.
    doğru ama katılmıyorum yanlış gibi eksik gibi.ben kemal sunal şener şen ilyas salman vs filmleriyle büyümüş halada izleyen bayılan birisiyim.kira geçim sıkıntısı enfaslyon kdv vs vs birrr ton filmde konusu geçiyor ama biz gülerek izliyoruz konu o değil çünkü.sene 70 ler 80 ler fark ne biliyormusun ? hiç bir şey konu tamamen aynısının tıpkısı.şeker tüp zeytinyağı benzin içki stokluyorlardı şimdi de aynısını yapıyorlar.ev sahibi olmanın çilesini anlatıyorlardı tıpkısının aynısı 40 sene sonra konu yine aynı evler 1 milyondan başlar oldu.kiracı filmi var aç izle şu an yine aynı.çıplak adam aç izle yine aynı konu halaaa kısacası bu ülke böyyleee geldiii böyle gidiyor bööyle gitmeye devam edicek.bunu bilen bir yönetici geçmişe bakarak geleceği rahatlıkla şekillendire biliyor al benzin 13 lira oldu bugün çık bak yola aynı trafik aynı çile aynı boş boş gezen insanlar hala yollarda kabullenmekten başka bir şey elden gelmez bu motor fiyatlarını 2 3 aya mumla aricaz mumla

Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    bunu yanlış yazdım geri silme tuşu yok.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru ama katılmıyorum yanlış gibi eksik gibi.ben kemal sunal şener şen ilyas salman vs filmleriyle büyümüş halada izleyen bayılan birisiyim.kira geçim sıkıntısı enfaslyon kdv vs vs birrr ton filmde konusu geçiyor ama biz gülerek izliyoruz konu o değil çünkü.sene 70 ler 80 ler fark ne biliyormusun ? hiç bir şey konu tamamen aynısının tıpkısı.şeker tüp zeytinyağı benzin içki stokluyorlardı şimdi de aynısını yapıyorlar.ev sahibi olmanın çilesini anlatıyorlardı tıpkısının aynısı 40 sene sonra konu yine aynı evler 1 milyondan başlar oldu.kiracı filmi var aç izle şu an yine aynı.çıplak adam aç izle yine aynı konu halaaa kısacası bu ülke böyyleee geldiii böyle gidiyor bööyle gitmeye devam edicek.bunu bilen bir yönetici geçmişe bakarak geleceği rahatlıkla şekillendire biliyor al benzin 13 lira oldu bugün çık bak yola aynı trafik aynı çile aynı boş boş gezen insanlar hala yollarda kabullenmekten başka bir şey elden gelmez bu motor fiyatlarını 2 3 aya mumla aricaz mumla
    1970'lerde ailem taksitle İstanbul - Nişantaşında 4+1 ev almışlar. Eve gelir anlamında sadece tek yerden maaş giriyormuş. Özel (şimdiki gibi dandik, mahalle arası kolej değil, gerçek anlamda yabancı dilde eğitim veren kalburüstü özel okul) okullarda 2 çocuk okutmuşlar. Aynı maaşla araba yenilemişler, yazlık almışlar. Gerçek anlamda zengin olmadan 20 sene önceymiş bu yapabildikleri. Şimdi eve giren tek maaşla 2 çocuklu bir aile İstanbul'un iyi bir semtinde ev almayı bırakın 3 ay düzenli kira ödeyebilsin, geri kalan 9 ayı ben ödeyeceğim.

Bence herşey değişmiş zaman içinde ülkemizde, rahmetli Kemal Sunal filmleri gibi değiliz.
    espresso, drtayfun ve Voltaren bunu beğendiler.

Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi al benden de o kadar ya.

şu durumda bile bu işin yarını yokmuş gibi reisi destekleyen motorcular var.onları da anlamıyorum,benzin onlara gökten mi yağıyor,
    cc yükseltecekleri zaman yeni motoru %50 indirimle mi alıyor.şu durumdayken nasıl hala kendi rızalarıyla destekleyebiliyorlar.

tek sorun motorlarda değil.
    millet gelen faturalarda sadece fiyata bakıyor.
    8 yıl önceki bir faturada ortalama kullanım olan 238 kwh elektrik vergisiyle beraber 135 tl yazarken
    şu zamlardan sonra aynı 238 kwh elektrik vergisi olmadan 217 lira yazıyor.

doğalgazı bahsetmiyorum bile. yılbaşı zamından sonra fatura 1000 tlye dayanır herhalde.

ülkenin büyük bir bölümü hayata at gözlükleriyle bakıyor. yaşıyorsak tamam gerisi önemli değil diyerek hayat sürdürüyorlar.
    geri kalanı uyandılar ama ülkede ne olduğunu çözemiyorlar.(z kuşağı)
    tüm z kuşağı 2023 seçimini bekliyor ama annesinden izin almadan kapının önüne çıkamayan bir kuşak ailesinden bağımsız oy mu kullanacak.reisde maşallah anladı tahtından ineceğini ne koparsam kar diyerek yönetiyor.

daha fazla siyasi işlere giremiyorum ban riski var.
    istersen instangramımı vereyim sende dök abi içini orda devam edelim.
    tommygun ve erensel bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)