Malum havalar soguk, kislik pantolon ihtiyacim vardi. Piyasadaki en uygun fiyatli korumali motosiklet pantolonu olan prosev p063 aldim. 1 aydir kullaniyorum. Yorumlarimi yazmak istedim belki isine yarayan arkadaslarimiz olabilir.

Bastan yazayim prosevin kalitesini, fiyatini, pahali markalar kadar kaliteli olamayacagini falan biliyorum. Hic olmamasindan iyidir diyerek ve bilerek aldim.

1-koruma: sadece diz korumlari var. kalca ve yan korumalari yok.

2-gorunus: cuval gibi degil, giyildiginde hos duruyor. roberto carlos bacaklara sahipseniz belden olsa bile bacaklardan dar gelebilir.

3-yalitim: termal icligi var. ciplak bacak ustune termak iclikli haliyle giydim 1 saat kadar 1-2 derece sicaklikta kullandim. sonuc: firin gibi, sifir usume.

termal icligi cikarip, kot pantolonun uzerine de giyebiliyorum. o zaman icerisi firin gibi olmasada, usume olmuyor. hafif bir serinlik diyelim.

4-kalite: ekmek-kofte iliskisinin biraz uzerinde. herhangi bir patlama catlama yirtik acilma olmadi. defo yok. Ag bolgesi ve diger dikis bolgeleri saglam duruyor. Suan bir sorun yok.

5-fiyat: en uygun motosiklet pantolonlarindan birisi.

6-konfor: kofor yok aga. ag bolgesi cok konforsuz. Genital bolgeyi uygun pozisyona ayarlayip oyle oturmaniz lazim. aksi halde, rahatsizlik veriyor.

7-yagmur: saganak yagmurda denemedim. hafif yagmurda su gecirmiyor.

Sonuc: Memnunum ve kullaniyorum. Butceniz kisitli ise ve usumeyim diyorsaniz tavsiye ederim. Uzerinizde denemeden almayin kalibi bol degil.

Saygilar