Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Alem OHŞ olmuş

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Döviz kurları sapıttı...
    Fiyatlar sapıttı...
    Sıra motosiklet markalarında mı?
    Ohvale Motor

Oha olsaydı mesela... Bilemedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT25 2016
    ohvale aslında yurtdışı için mantıklı bir ürün. fiyatı 250cc ayarında, üzerindeki bileşenler üst düzey, yürütme maliyeti düşük.

ama bizdeki fiyatıyla yeni kasa 0 r25 alır piste hazır hale getirirsin çok rahat. üzerinde de tulum parası, ekipman parası kalır piste girersin.

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohvale aslında yurtdışı için mantıklı bir ürün. fiyatı 250cc ayarında, üzerindeki bileşenler üst düzey, yürütme maliyeti düşük.

ama bizdeki fiyatıyla yeni kasa 0 r25 alır piste hazır hale getirirsin çok rahat. üzerinde de tulum parası, ekipman parası kalır piste girersin.
    Jantlar 10 inç. Çocukların piste çıkması için mi üretmişler?

Hadi fiyatı geçtim. Markaya kafayı taktım. Ohvale nedir? OHŞ olsun bari

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Bu markanın sadece adında değil sorun. Satıcıları da enteresan. İlanlarda motor hakkında hiç bir bilgi yok. Lastikleri 10 inç minik bir motor olduğu, en büyük modelin 185cc. olduğu, 110 cc. ye kadar uzanan modeller olduğu yazılmamış. Orijinal sitesinde bile bir oh durumu var. Mesela sele yüksekliği yazmıyor. Nedir kardeşim 50cm. mi? 60 cm.mi? kullanacak çocuğun boyuna göre alır insan. Alacaksan al. Almayacaksan tezgahın önünü kapama kafası. Yamaha bunların koyduğu fiyatı görmesin. R25'in fiyatını 300 bin yapar.

Ohvale Özellikler

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir de adamlar İtalyan, o nasıl İtalyan ismi öyle? Ducati, Mv Agusta, Ferrari, Lamborghini, Lombardini, Brembo, Termignoni, Marzocchi gibi kulağa hoş gelen karizmatik marka isimlerine bak bir de Ohvale'ye bak. Mübarek sanki Balotelli, İtalyan ama İtalyan değil.
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de adamlar İtalyan, o nasıl İtalyan ismi öyle? Ducati, Mv Agusta, Ferrari, Lamborghini, Lombardini, Brembo, Termignoni, Marzocchi gibi kulağa hoş gelen karizmatik marka isimlerine bak bir de Ohvale'ye bak. Mübarek sanki Balotelli, İtalyan ama İtalyan değil.
    Benim bildiğim İtalyanca ki (chi) ke (che) ve gi (ghi) ge (ghe) çift harflileri hariç h harfi kullanılmıyor. Nasıl bir İtalyansa o markanın adını koyan artık?

Ekleme:
    Oh, ah gibi kullanımı varmış; Oh vale diye ayırırsak, "O, değer." gibi bir mana olabiliyor...

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R

Şu da şöyle eğlencelik olsun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

vale Valerio Da Lio dan geliyor belli de O H yi çözemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Bir mail atalım ne diyecekler :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ez3o3q80sDs
    Şu da şöyle eğlencelik olsun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

vale Valerio Da Lio dan geliyor belli de O H yi çözemedim
    Tamam, oldu o zaman; Vale adamın adının kısaltması. "Oh, Vale." (Garip biraz, yatak odasına yakışır.)

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim İtalyanca ki (chi) ke (che) ve gi (ghi) ge (ghe) çift harflileri hariç h harfi kullanılmıyor. Nasıl bir İtalyansa o markanın adını koyan artık?

Ekleme:
    Oh, ah gibi kullanımı varmış; Oh vale diye ayırırsak, "O, değer." gibi bir mana olabiliyor...
    Rks'nin de bunun gibi ufak tefek, Ducati çakması dürrük gibi bir modeli vardı Rnx diye. Ohvale de aynı mantıkta, daha kuvvetli ve kaliteli bir model çıkarıp 160.000 TL'den hepimize itelemiş.

Düşün bak Ezio41'in motorunun satış fiyatının üzerine benimkini ekle, yine de alamıyoruz Ohvale..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Rks'nin de bunun gibi ufak tefek, Ducati çakması dürrük gibi bir modeli vardı Rnx diye. Ohvale de aynı mantıkta, daha kuvvetli ve kaliteli bir model çıkarıp 160.000 TL'den hepimize itelemiş.

Düşün bak Ezio41'in motorunun satış fiyatının üzerine benimkini ekle, yine de alamıyoruz Ohvale..
    Zenginlerin çocuklarına oyuncak yapmışlar. Niş bir ürün. Bununla oynayan çocuklar ilerde MotoGP pilotu olurlar belki. F1'de örneği var.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Abi motora binilmez zaten :D Sokakta madara oluruz, rezil oluruz :D Adam motosikletin üstünde çok affedersin kelebek gibi duruyor :D

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Zenginlerin çocuklarına oyuncak yapmışlar. Niş bir ürün. Bununla oynayan çocuklar ilerde MotoGP pilotu olurlar belki. F1'de örneği var.
    Üstat tabiri caizse Asyalı çükü kadar minik motora Afrikalı vuvuzela parası ödersek zengin olamayız. Zengin adam elbet bu işin hesabını kitabını yapmıştır. Şahsen çocuğum motogp'ye bununla başlayacaksa hiç başlamasın, Toros sürsün daha iyi:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Bildigim kadariyla bu motor,prosyonel yariscilarin antreman motoru.yaniliyor olabilirim

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    İtalya merkeze attım maili ben ne sordum Massimiliano abimiz ne cevap vermiş :D neyse bir katalog yollamışlar bana :D birde nereli olduğumu öğrenmek istemişler :D Türkiye deyince adam ne tepki verecek acaba :D

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam, oldu o zaman; Vale adamın adının kısaltması. "Oh, Vale." (Garip biraz, yatak odasına yakışır.)
    Azerbaycan'lı meyxanacılar vermiş olmasın ismini?
    Cyan bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Üstat tabiri caizse Asyalı çükü kadar minik motora Afrikalı vuvuzela parası ödersek zengin olamayız. Zengin adam elbet bu işin hesabını kitabını yapmıştır. Şahsen çocuğum motogp'ye bununla başlayacaksa hiç başlamasın, Toros sürsün daha iyi:

Yani bu tarz motorlar VR46 riders academyde falan kullaniliyor, Valentino Rossi diye biri var arkasinda tabi o pek bilmez motogp falan saniyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=eQnPiStAqkc

Yani bu tarz motorlar VR46 riders academyde falan kullaniliyor, Valentino Rossi diye biri var arkasinda tabi o pek bilmez motogp falan saniyorum.
    Değil Valentino Rossi, Giacomo Agostini gelsin bu kıç kadar motora Türkiye'de 170.000 TL veren adam uyuşturucu satıcısıdır, kara para aklayıcısıdır, yeni dönem müteahhitlerindendir.
    DickName ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW R1250R

saka bir yana baya eglenceli gorunuyor. Buradaki karting pistlerine bir bakayim benzerleri var mi diye

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=6XqizFhsLwI

saka bir yana baya eglenceli gorunuyor. Buradaki karting pistlerine bir bakayim benzerleri var mi diye
    Anlaşılan bu motor daha ziyade pist kullanımı için. Fakat bizdeki karting pistleri pek büyük olmadığı için insanın başı döner. Kartingciler gibi bunları uygun pistlerde işletebilecek yatırımcılar olması lazım. Fakat motorlar pahalı. Adam bu motorları alacak. Uygun pist yapacak. Millet düşe kalka binecek. Tamirdi, bakımdı, hasardı derken hep zarar yazar :(

Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan bu motor daha ziyade pist kullanımı için. Fakat bizdeki karting pistleri pek büyük olmadığı için insanın başı döner. Kartingciler gibi bunları uygun pistlerde işletebilecek yatırımcılar olması lazım. Fakat motorlar pahalı. Adam bu motorları alacak. Uygun pist yapacak. Millet düşe kalka binecek. Tamirdi, bakımdı, hasardı derken hep zarar yazar :(
    Buralar derken Hollada da yasiyorum birkac tane saglam karting pisti var.

Ilk pist evime yarim saat uzaklikta mesela, zaten ulke bastan sona 3 saatte bitiyor. Birde Turkiye de karting deyince otoparktan bozma cocuk eglence yerleri gelse de burada baya ligleri var. Bu motosiklette kiralik degil de alip haftasonu liglerine katilabilecegin motorlardan duruyor. Belki daha ucuz modellerinden vardir bazilarinda

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler