Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dolar 10.6 motosiklet alanlar yandi !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rifki,sadece sana soylemiyorum.

Arkadaslar,pc,telefon,elektronik esya,araba,motor gibi direkt ithal edilen mallar şaaaaaak diye dusecek fiyati.

Haaa honda en son zammi 13.5 tl deyken yapti,onun yapacagi indirim ile direkt kura gore fiyat veren bmw bir olmayacak kuskusuz.

İkinci eller mi ? Satmak isteyen seve seve inecek.

Dolar 10 tl olacak, ama 6 yillik en ucuz africa 150.000 e yani 15.000 dolara satilicak oyle mi ? Gulerler adama.

Not:2016 da sifiri yaklasik 15.000 usd ye aldim.
    O zaman bu gün uygulanan ek vergiler yoktu. Sadece ek gümrük vergilerini ekleyip tekrar bir hesapla...
    ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    valla inen fazla bir şey yok :D millet çadırı kaldırmış pardon kurmuş bekliyor :D
    seçime yaklaştıkça ,zoraki az daha gevşer, fazlada bir şey beklememek lazım ,hem güven kaybı oldu ,hem çok zarar yazanlar oldu ,hem de üfe tüfe arası fazla açılmıştı

viop ta katliam yapılmış, long short bekleyen ,kim varsa biçtiler, oralarda resmen battı millet ,dolar bir ara 3.650 kadar düşmüş, vay ki vay

hasarın boyutları yavaş yavaş ortaya çıkıyor

bu pilav daha çok ama çok su kaldırır

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar ben niyeti bozdum, yaşım 41 daha kaç sene sağlıklı yaşarım bilemem. Kur, bitcoin, Usd, faiz uğraşamam bekleyerek. Harami olacağım, gaspçı olacağım, it kopuk olacağım. Milletin cüzdanını gaspetsem kimsede nakit yok, "abi aman yarına ödemem var", "abi aman öğrenciyiz para yok", ne kadar fukara varsa denk gelirim ıssızda, üzülür ben ceplerine para koyarım. Nasıl olacak bu işler, bilemiyorum.
    espresso, DickName ve Motoseverrr bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben niyeti bozdum, yaşım 41 daha kaç sene sağlıklı yaşarım bilemem. Kur, bitcoin, Usd, faiz uğraşamam bekleyerek. Harami olacağım, gaspçı olacağım, it kopuk olacağım. Milletin cüzdanını gaspetsem kimsede nakit yok, "abi aman yarına ödemem var", "abi aman öğrenciyiz para yok", ne kadar fukara varsa denk gelirim ıssızda, üzülür ben ceplerine para koyarım. Nasıl olacak bu işler, bilemiyorum.
    Aklıma bu geldi:
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)