Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Dominar 250 için önerebileceğiniz, uzunca bir süre tecrübe ettiğiniz lastik marka ve modeli nelerdir ?
    Ölçüler : 110/70/17 - 150/60/17

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Paran azsa anlas sport,..
    Yoksa mitas sport force fiyat performans lastigi...
    Yok ben zenginim diyorsan ve super performans ariyorsan metzeler m7 yada m9 veya pirelli diablo rosso2...
    Bir de test birincisi bridgestone s22 var ama stokda yok.birlasi arayip siparisle gelebilir.bilemicem...
    Kendim mitas sport force kullaniyorum
    Johnny Blaze bunu beğendi.

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Anlas viento sport yeterince memnun edecektir.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paran azsa anlas sport,..
    Yoksa mitas sport force fiyat performans lastigi...
    Yok ben zenginim diyorsan ve super performans ariyorsan metzeler m7 yada m9 veya pirelli diablo rosso2...
    Bir de test birincisi bridgestone s22 var ama stokda yok.birlasi arayip siparisle gelebilir.bilemicem...
    Kendim mitas sport force kullaniyorum
    zenginim diyorsan falan bu ne değişik bi kafa yapısı şok içinde okudum üslubu
    Yahya0047 bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Ne var uslubda? Ucuzmu sence mesela 3-binlik lastikler...bunlari alabiliyorsan zenginsin iste...uslub savarmisin sen?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne var uslubda? Ucuzmu sence mesela 3-binlik lastikler...bunlari alabiliyorsan zenginsin iste...uslub savarmisin sen?
    Ülkenin şu anki koşullarında bit çift lastiğe 3bin verebilen zengindir. Ne diyem, Mahmut mu diyem, bir çift latiğe 3bin verebilene tabi ki zengin derim. 3bin parası olmayan bizim gibi fakirler de 1500 liralık olanını bulmaya çalışırız. Niye alındı anlamadım ben de.
    Atincozkan ve DickName bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar en tırt motor oldu 50-60 bin TL. Kendi sağlığınız tabi ki daha önemli ama motorun parçasıydı, karenajıydı, orasıydı burasıydı artık fahiş fiyatlarda satılıyor ve stok eskisi gibi bol bulamaç yok. O nedenle f/p lastik takımıyla mevsim ve yol koşullarınıza uygun en iyi set arasında 1000 TL fark varsa bile o farkı verin en iyisini alın derim ben. 20.000 km.de bir lastik değişimi yaptığımızı düşünelim, 20.000 km.de 1 defa işinize yarasa bile yeterli.
    espresso bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    ben zengin değilim sadece stokçuyum , seneye kışa lastik değişecek ama ben şimdiden 4600 a road 4 aldım çünkü lastik hayat meselesidir, bu hafta gelen lastikler 5100 olacakmış bende aldım evde güzelce güneş görmeyen bir yere, altına karton iki teker arasına da strafor koyup bir torbanın içinde bıraktım, keşke seneye dolar düşse de ben tek zararda almış olsam sonuçta taksit taksit ödüyorum.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Anlas viento sport öneririm, farklı motorlarda hep bu takımı aldım ıslak kuru, yağmur çamur demeden korkusuzca kullandım. Halen aynı marka model lastiği kullanıyorum.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İsim vermeyeyim; geçenlerde ,İstanbul'da bilinen bir moto lastikçiye gittim basınç kontrolüne. Adam "Abi lastikleri iyi koru 5000 Tl oldu takımı" dedi. Nasılsa lastik değişimime en erken 10-15000 km olduğu için çok sallamadım. Aynı arkadaşın eski model bir Honda enduro motoru vardı, onu herzamanki gibi göremediğim için nerede olduğunu sordum, adam km artmasın diye evinden çıkarmayıp toplu taşımayla işe geldiğini söyledi. Bu ağa bir de lastikçi, bizim gibi kullanıcı değil.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)