Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

A101 - 23 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı ürünleri google'layınca daha ucuza bulabiliyorsunuz bazen.

ben heybe cantayı buldum mesela daha ucuza.
    Link salsana sayın abicim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A101 den motor ekipmanı bakacak kadar düşmeyin beyler arkadaşlar bazı şeyler olmuyorsa salmanız gerekiyor bence
    reyiz ne düşmesi köstebek oldum - kota iniyorum artık :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Aldın mı sen bunu ?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayır

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    neopren maske,bacak çantası ve kilit aldım fiyatına göre gayet iyi ürünler.
    NC750X için branda uyarmı uymazmı bilemedim nc 2230*845*1350 boyutları brandanın 220*95*130 yazıyor ama motorda çanta var tabi bide

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bonz kafası, düşüşte galiba.

Bazı insanlarda kerizlik vardır Lynx, Pet şişe suyun üstüne rizoma, givi ya da puig yazsam 50 dolara satarım bu kişilere.
    Yalnız Givi ve Puig ile alternatif markaların ürünlerini karşılaştırınca aradaki derin kalite farkını görebiliyorsun. Şimdi marka vermeyeceğim, bende Puig'in rüzgarlığı var, bir de meşhur bir yerli üreticimiz var, bunun camıyla Puig'inkini karşılaştırınca fiyat farkının nerelere gittiğini net görüyorsun. Bütçen varsa Puig yerine gidip yerli ürünü almak biraz eblehlik olur. Bütçe kısıtlı ise en ufak bir olumsuz yorum yapmam, sonuçta fiyat / performans olarak bakınca yerli üreticinin ürünleri tokatlıyor. (Bu yerli üreticinden ben de bir sürü aksesuar aldım; örneğin Givi'ninkinin bire bir çakması arka çamurluk - yarı fiyatından ucuzdu, alüminyum ayna uzatma ve genişletme aparatı vs., bu tip aksesuarlar için gidip Givi, Puig veya Rizoma almak eblehlik olur gerçekten. Ama çanta / çanta demiri ve ön cam için Givi / Kappa / Shad / Puig tarzı firmaların ürününü kullanırım net. Elimde kalmayacağına dayanıklı olacağına emin olmak isteyeceğim şeyler bunlar...)
    berk_cglr bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız Givi ve Puig ile alternatif markaların ürünlerini karşılaştırınca aradaki derin kalite farkını görebiliyorsun. Şimdi marka vermeyeceğim, bende Puig'in rüzgarlığı var, bir de meşhur bir yerli üreticimiz var, bunun camıyla Puig'inkini karşılaştırınca fiyat farkının nerelere gittiğini net görüyorsun. Bütçen varsa Puig yerine gidip yerli ürünü almak biraz eblehlik olur. Bütçe kısıtlı ise en ufak bir olumsuz yorum yapmam, sonuçta fiyat / performans olarak bakınca yerli üreticinin ürünleri tokatlıyor. (Bu yerli üreticinden ben de bir sürü aksesuar aldım; örneğin Givi'ninkinin bire bir çakması arka çamurluk - yarı fiyatından ucuzdu, alüminyum ayna uzatma ve genişletme aparatı vs., bu tip aksesuarlar için gidip Givi, Puig veya Rizoma almak eblehlik olur gerçekten. Ama çanta / çanta demiri ve ön cam için Givi / Kappa / Shad / Puig tarzı firmaların ürününü kullanırım net. Elimde kalmayacağına dayanıklı olacağına emin olmak isteyeceğim şeyler bunlar...)
    3000 liralık scootera 1000 liralık puig cam almak daha da saçma bi hareket olur bence.
    50 liraya bulabilsem 50 liralık alcam, amaç rüzgardan korunmak.
    https://bit.ly/30jiOxE

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 liralık scootera 1000 liralık puig cam almak daha da saçma bi hareket olur bence.
    50 liraya bulabilsem 50 liralık alcam, amaç rüzgardan korunmak.
    3000₺'lik scooter'la ne rüzgârı?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000₺'lik scooter'la ne rüzgârı?
    hocam sen yürürken rüzgar hissetmiyor musun? scooter ile üzerine 35-40 km/saat hız ekle o rüzgarın.
    xtrafrozen bunu beğendi.
    https://bit.ly/30jiOxE

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bonz kafası, düşüşte galiba.

Bazı insanlarda kerizlik vardır Lynx, Pet şişe suyun üstüne rizoma, givi ya da puig yazsam 50 dolara satarım bu kişilere.
    Sallamayın hocam bunları, daha geçen gün bir konuda BMW, Ducati hariç bütün motorlar kalitesiz diyodu. Onun kullandığını kullanmadığınız sürece 5.sınıf vatandaş herkes :D

Yayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jl 150 , cbf 150 er -5 ve aprilia pegaso.
    A101 e düştüm,fakat benden önce düşenler nedeni ile düşmem bir ise yaramadı. Düşenler üŕün bırakamamış.
    Düşünerek çıktım A101 den...

muyurekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Benim çevremdeki a101'lere ürün gelmemiş, taklaya mı geldik?

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    siperliği bulamadım ben de. çanta vardı, güzele benziyordu, ihtiyacım olsa alırdım.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Kilit nasıl sizce işe yararmı

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman bu kilitlerden uzak dur. Çelik halat olunca sağlam gibi duruyor ama demir makasıyla kesilmesi 3 saniye sürer en fazla.

Nerede işe yarar dersen, gündüz vakti ortalık yerde birini motorunu iterek götürmesin diye belki kullanılır.

Ama kesilmesi zahmetsiz ve 3 sn süren bir kilide ne kadar güvenebilirsin?
    espresso ve blueway2 bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask kilidi olarak kullanabilirsiniz, motosiklet kilidi olarak mumkun degil bence.
    blueway2 ve espresso bunu beğendiler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sallamayın hocam bunları, daha geçen gün bir konuda BMW, Ducati hariç bütün motorlar kalitesiz diyodu. Onun kullandığını kullanmadığınız sürece 5.sınıf vatandaş herkes :D

Guzelll foruma gerekli etkiyi vermisim butun markalari aldim kullandim ve tekrar ediyorum bmw en iyisi , konumuza gelecek olursak her urun fiyatinin hakkini verir onemli olan onu kendinize layik goruyormusunuz bence bu acidan bakin , bonz kafasi boyle degil gel bi ara semte sana bi uclu yapalim

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzelll foruma gerekli etkiyi vermisim butun markalari aldim kullandim ve tekrar ediyorum bmw en iyisi , konumuza gelecek olursak her urun fiyatinin hakkini verir onemli olan onu kendinize layik goruyormusunuz bence bu acidan bakin , bonz kafasi boyle degil gel bi ara semte sana bi uclu yapalim
    Güzel etki verdin aynen. Oturduk arkadaşlarla seni izliyoruz. Gülmeye ihtiyacımız olduğu zaman senin yorumlarını takip etmemiz yeterli oluyor. Bu kadar küçük düşürmemeli insan kendini

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ürünler kaliteli ya da dandik bunu tartışmıyorum ama demek ki motosiklet sürücüleri olarak biz de artık ticari bir potansiyel barındıracak sayıya ulaştık ve zincir marketler bizler için de ürün getirtip indirim günleri vs düzenliyorlar. Bugün marketlerde bu ürünler, yarın raflarda belki Klim, Rukka, Dainese.
    espresso bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünler kaliteli ya da dandik bunu tartışmıyorum ama demek ki motosiklet sürücüleri olarak biz de artık ticari bir potansiyel barındıracak sayıya ulaştık ve zincir marketler bizler için de ürün getirtip indirim günleri vs düzenliyorlar. Bugün marketlerde bu ürünler, yarın raflarda belki Klim, Rukka, Dainese.
    hocam bimden dainese mont aldığımızı hayal bile edemiyorum sdjsjdj

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)