Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Köprü zammı protestosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tayfuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD-250E-9
    Ben katılıyorum hadi bakalım kabartın listeyi
    1-) Tayfuns ----- İstanbul - Fatih

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    kanunsuz hareketlerde bulunmayalım lütfen...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    kanunsuz harketlerde kimse bulunmasın..
    ama yapılan eziyete zulüme soygunculuğada sessiz kalmayalım...
    yav bi kılınızı kıpırdatın...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet bu senin dediğini yıllardır yapıyo

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sakın yapmayın ben yapmıştım bi gün yakalandım bide fazla ceza yazdılar 150 milyon ödedim göze alan varsa yapsın!!!
    demekki 1 ay parası ödedin fazladan

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    protesto işe yaramıyacağı için boşuna yorulmayın.daha iyi fikrim var;köprüyü yıkalım kurtulalım

Tıtanium C³R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda C³F 250»» Olacak İnş :))
    Arkadaşlar, protesto fikri güzel fakat yapılan protestonun kanunlara aykırı olması yanlış. Geniş katılımlı bir protesto olsun ben de isterim ama pek fazla katılım olacağını tahmin etmiyorum. Sonuçta 1970 lerden beri Türk halkı koyun gibi yönetildi. Ses çıkaranlar ise kominist ilan edildi. Aydınlarımız ise bu ülkeden atıldı. (Örnek : Aziz Nesin, Ahmed Arif) Çünkü seslerini topluma ulaştırabiliyorlardı. Hoş adam gibi yazı yazan köşe yazarlarının köşelerini de okuyan yok. Derdimiz bu hafta X ünlü hafta sonunu nerede kiminle geçirmiş. Kimin eli kimin cebindeymiş. Neden biliyor musunuz çünkü çeşitli siyaset adamlarının dönemlerinde şu anki bazı medya devlerinin patronları siyasilerimizden yardım gördüler. İşte o dönemde halkın ilgisini başka yöne çekmek lazımdı ki dönen tekere çomak sokulmasın. Sonuçta bazı şeylerin olması için Türk halkının daha fırın fırın doğru ekmek yemesi lâzım.

Köprü bedava olacak sözüne gelince dikkatle düşünün kesin seçim zamanı verilen bir sözdür. Seçim zamanı verilen sözlerin kaçı tutuldu ki o tutulsun

Bu arada; Bence Türk Halkının Kominist olma devri gelmiş, hatta geçiyordur.

Hepinizi Saygıyla selamlıyorum. Sağlıcakla kalın.

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bence motokuryelerin haricinde kac tanemiz günde 2 defanın üstünde köprüden gecio yapmayın topu topu 3 ytl

verelim gitsin

allaha inanan yönetim ya bu akparti hesabını öbür tarafta versin biz üzerimize düşeni yapalım

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıtanium C³R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, protesto fikri güzel fakat yapılan protestonun kanunlara aykırı olması yanlış. Geniş katılımlı bir protesto olsun ben de isterim ama pek fazla katılım olacağını tahmin etmiyorum. Sonuçta 1970 lerden beri Türk halkı koyun gibi yönetildi. Ses çıkaranlar ise kominist ilan edildi. Aydınlarımız ise bu ülkeden atıldı. (Örnek : Aziz Nesin, Ahmed Arif) Çünkü seslerini topluma ulaştırabiliyorlardı. Hoş adam gibi yazı yazan köşe yazarlarının köşelerini de okuyan yok. Derdimiz bu hafta X ünlü hafta sonunu nerede kiminle geçirmiş. Kimin eli kimin cebindeymiş. Neden biliyor musunuz çünkü çeşitli siyaset adamlarının dönemlerinde şu anki bazı medya devlerinin patronları siyasilerimizden yardım gördüler. İşte o dönemde halkın ilgisini başka yöne çekmek lazımdı ki dönen tekere çomak sokulmasın. Sonuçta bazı şeylerin olması için Türk halkının daha fırın fırın doğru ekmek yemesi lâzım.

Köprü bedava olacak sözüne gelince dikkatle düşünün kesin seçim zamanı verilen bir sözdür. Seçim zamanı verilen sözlerin kaçı tutuldu ki o tutulsun

Bu arada; Bence Türk Halkının Kominist olma devri gelmiş, hatta geçiyordur.

Hepinizi Saygıyla selamlıyorum. Sağlıcakla kalın.

Hay ağzına sağlık, uzun zamandır böyle laflar eden adam çıkmamıştı bu sitede...
    Çıkanlarda komünist ilan edilmişti, birazdan sen ve benim ilan edileceğimiz gibi....
    "Bir önyargıyı yıkmak atomu parçalamaktan daha zordur." Albert Einstein(vay komonist vaay )
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bence motokuryelerin haricinde kac tanemiz günde 2 defanın üstünde köprüden gecio yapmayın topu topu 3 ytl

verelim gitsin

allaha inanan yönetim ya bu akparti hesabını öbür tarafta versin biz üzerimize düşeni yapalım
    yav arkadaşım kendi adına konuşurmsun??
    nıye vereceğim(ben ayda yılda 1 kere geçiyorum)sebeb ne nasıl bir devlet anlayışıdır ki?
    bir vilayetin 2 yakasını birbirine bağlayan köprü için para alsın adınada köprü ücreti d esin...
    devlet in en başta gelen görevlerinden birisidir vatandaşına ulaşım konusunda ımkanlar sunmak....
    çünkü o yüzden vergi alıyor..
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Evet ulaşım konusunda imkanlar da sunuyo zaten, Karadeniz kıyı şeridinde doğal dengeyi bozup otoyol yapıyo mesela, tren yollarına bir çivi dahi çakmıyo mesela, mevcut az buçuk kaliteli trenin de fiyatını otobüsle aynı yapıyo ki, halk tren yerine otobüse binip trafikte ölsün, aa bakın bu sayede nüfus planlaması da yapmış oluyor hem de. Vapurları kaldırıp uzay mekiği koyacak denize ki halk ucuz ve konforlu yolculuk yapamasın. Deli dumrul gibi geçenden de geçmeyenden de zaten fazlasıyla vergi alıyor. Neden bunca insanın namusuyla çalışıp da geçinemediğini sanıyorsunuz... Açtırmayın kutuyu da, söyletmeyin daha fazla kötüyü. Artık biraz da allah aşkına kendiniz okuyup, araştırıp nasıl anamızı ağlatıyolar çözün be kardeşim. İki tane dandik vaade oy verip durmayın artık, yetmedi mi kazıklandığınız bunca senedir. (Vayy bu komonist iyice azıttı, asın! )
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ulaşım konusunda imkanlar da sunuyo zaten, Karadeniz kıyı şeridinde doğal dengeyi bozup otoyol yapıyo mesela, tren yollarına bir çivi dahi çakmıyo mesela, mevcut az buçuk kaliteli trenin de fiyatını otobüsle aynı yapıyo ki, halk tren yerine otobüse binip trafikte ölsün, aa bakın bu sayede nüfus planlaması da yapmış oluyor hem de. Vapurları kaldırıp uzay mekiği koyacak denize ki halk ucuz ve konforlu yolculuk yapamasın. Deli dumrul gibi geçenden de geçmeyenden de zaten fazlasıyla vergi alıyor. Neden bunca insanın namusuyla çalışıp da geçinemediğini sanıyorsunuz... Açtırmayın kutuyu da, söyletmeyin daha fazla kötüyü. Artık biraz da allah aşkına kendiniz okuyup, araştırıp nasıl anamızı ağlatıyolar çözün be kardeşim. İki tane dandik vaade oy verip durmayın artık, yetmedi mi kazıklandığınız bunca senedir. (Vayy bu komonist iyice azıttı, asın! )
    aynı şeylerden bahsediyoruz galiba senide benide yakında asarlar ..
    taksim meydanında sallandırırlar bizi bak mıllet bir daha yapıyormu bööle bişii

Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şeylerden bahsediyoruz galiba senide benide yakında asarlar ..
    taksim meydanında sallandırırlar bizi bak mıllet bir daha yapıyormu bööle bişii

Yaşa, işte bizim gibileri böyle yapmak lazım ki herkes kuzu kuzu yaşamaya devam etsin. Nasıl olsa memleket refah içinde, herkes memnun. Filler iyi geldi, iki fil daha gönderin ulu hakanım.

Zaten bir süre sonra gene sen, ben ve bi kaç kişiden başka kimse kalmaz burada... Galiba kimsenin kılı yok, kıpırdamıyor ya hiç bir zaman....

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    veya köprünün altındakı zencinin önunde sıra oluyor 2 zenci daha yollasınlar...

Aha bak demedim mi? bi ikimiz kaldık, iki komonist

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama zamanında birileri katılsın diye bi tarafımızı yırttık çeşitli topicler altında.... ve anlaşıldı ki bu işlere katılacak adam sayısı 100'ü geçmeyecek... O yüzden bu sitede bu gibi girişimler (hatta belki de bu memlekette diyelim) ortak ve rasyonel bir bilinç oluşmadığı sürece hikayedir. Rasyonel bakış açısı da eğitim, kendini yetiştirme v.s, v.s. ile olur, ki o da çoook uzak görünüyor hatta görünmüyor bile... Daha çook şey söylenir ama aforoz ediverirler adamı, susmak en iyisi...
    Etsinler biraz da benden başkasını etsinler, protestolara nedeni meçhul ciddi muhalifler olduğu sürece bu topluluktan ciddi yaptırım gücü çıkmaz. Ayrıca zamanlı tepki vermekte önemli, kış geldi hala tişört giyeceğiz mesela. Bu arada benzine tepkiler yükselince soğutup başka başka kaynaklar (kazıklar) buldu hükümet , geçen lübnana tepkiyi ki sonuna kadar haklı bir tepkidir Zafer Bayramında 4 tane cühela üniversite öğrencisi pankart açarak yaptı, len kazmalar yapın ertesi gün gidin konsoluklara çelenk koyun bildirim okuyun hepimiz bayraklarla yollara dökülelim vs. haklı iken haksız duruma düşülür mü bunlar birde okumuş insanlar belki de değillerdi neyse konu başka, sonuçta zaman, yer önemli birde kimin lider olacağı çok önemli bu tepki mevzularında aslında tüm konularda öyle.

Ayrıca bu konu ile alakalı kanunsuzluk çözüm değil sadece 'birilerine iyi mazeret vermek olur' derim. Kanunlara saygılı medeni tepkiler vermek gerekli ama tabi hem bu ülkenin senelerce tepkisiz hale getirilme çalışmaları hemde yeni yeni bilinçlendiğimiz bu ortamdaki acemiliğimiz veremememize baş sebeplerdir.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    DOSTUM İLK OKULDAYKEN MUHALİFTİM ORTOKULDAYKEN MUHALİFTİM LİSEDEYKEN MUHALİFTİM UNİ YE GİRDİM MUHALİF OLDUĞUM İÇİN 7 YILDA UNİ BİTİRDİM..
    sonuç olarak hiç kuzu olmadım hep isyankar oldum bana göre yanlış gelen şeylere hep muhalif oldum ama şunuı anladımki bu yaşımdan sonra bizim milletimiz kuzu ne kadar zarar verirsen 1 fazlasından ALLAH korudu dıyoruz..

Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DOSTUM İLK OKULDAYKEN MUHALİFTİM ORTOKULDAYKEN MUHALİFTİM LİSEDEYKEN MUHALİFTİM UNİ YE GİRDİM MUHALİF OLDUĞUM İÇİN 7 YILDA UNİ BİTİRDİM..
    sonuç olarak hiç kuzu olmadım hep isyankar oldum bana göre yanlış gelen şeylere hep muhalif oldum ama şunuı anladımki bu yaşımdan sonra bizim milletimiz kuzu ne kadar zarar verirsen 1 fazlasından ALLAH korudu dıyoruz..

Evet maalesef ben de bunu iyice anladım. Yüzyılların verdiği bir rehavet ve kanıksama var, azıcık farklı ses çıkardın mı tu kaka yapıyolar... Çünkü insanın yaşadığı ortama alışma gibi bir özelliği vardır ve maalsef bunu değiştirmek için de güdülmek ister. Güdülmek istemeyen, sürüden ayrılanı da ya deli ilan eder, ya hain. Yüzyılların örümcek ağlarını temizlemek kolay değildir. Üstelik de bilinçli olarak birileri o ağları sürekli örmeyi sürdürüyorsa.
    Benden bu kadar, size kolay gele... Duvara bunca söz söylesek yıkılırdı be yaav

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hah bende bu topiç nezaman açılacak diye bekliyodum neyse fikrimi söyliyim olmaz hani serseri diyolardıya şimdide bütün motorcular hırsız derler bide zaten hepimizi çevirirler 40 ytl öderiz 4 ytlden kaçarken

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı AKREPAHMET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçmalik Derim.öle şey Olmaz.protesto Edeceksek Herşey Açik Olmali.gizli Protestonun Hiç Bir Anlami Yok.

bu protesto değil teröristlik olur.kanunsaymamazlık olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler