Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Nereye Gider Bu Halimiz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    İnternette dolaşırken görmüştüm bir yerlerde, ne kadar doğru bilmiyorum ama güzel bir sözdü...

Rus bir general söylemiş, "Tahminimce ATATÜRK, yanlış bir milleti kurtardı" diye.

ATATÜRK'e derin saygım ve sevgim olmasa, "katılıyorum" diyeceğim nerdeyse, dilimin ucuna gelmekte.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternette dolaşırken görmüştüm bir yerlerde, ne kadar doğru bilmiyorum ama güzel bir sözdü...

Rus bir general söylemiş, "Tahminimce ATATÜRK, yanlış bir milleti kurtardı" diye.

ATATÜRK'e derin saygım ve sevgim olmasa, "katılıyorum" diyeceğim nerdeyse, dilimin ucuna gelmekte.
    O zaman sen üzülme, ben senin yerine hislerine tercüman olayım;

Atatürk: Bu milleti boşuna zincirlerinden kurtarmış, boşuna adam yerine koymuş, boşuna yüce sıfatlar yüklemiş ve ömrünü bu uğurda boşuna hiç etmiş bir insandır.

Atatürk'ün düşlediği "dik duran, üreten, kula kulluk etmeyen, bağımsızlık aşığı, karakterli, ahlaklı, onurlu, gururlu, tek yumruk" bir toplum asla olmadık.

Ha böyle insanlar var mı ? var. Ancak sayıları çok az olduğu için maalesef bir değeri yok.
    gurcanozturk, DickName, tesla_S ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    İsveç veya isviçre de hükümetin konuşacak konusu yok, her şeyleri iyi, ama bu ülkede insanın canı hiç sıkılmaz. Gündem okadar çok değişiyor ki. Dün ki açıklama ile dolar geriledi. twit okuyorum oo çok düştü falan diyorlar da troller, farkında değiller kaçtan çıktığının zamların nasıl olduğunu...Sabah 11 e kadar gerilerdi şimdi 13,26 !
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler