Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Akıl almaz ilan fiyat değişimlerini burada toplayalım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarım milyonluk motorlara binmek seneye gayet normal gibi olacak gibime geliyor milyonlara hazır olun bi c180 amg olmus 2milyon lira panigaleye 1milyon vermek çok mu yani
    biliyorsunuz otomobil davası kaç senede ne hale geldi 2 yıl oldu sanırım.aynı durumun dolar euro kuruylada birleşince motosikletlerde aynı duruma 1 ay içinde düştü.clio 400 bin liraya satılırken multıstrada v4 300 bin 350 bin lira OLAMAZ.bu arayı yakalayanlar eylül ekim kasım ayında malı aldı götürdü.takip ettiğim bir motorcu bu 3 ayda heralde 100 tane v4 multi ve gs1250 vallahada billahada sattı.bu fiyatlar waşşşş aboo denebilcek bir durum yok artık.ederine geldi getirildi herkese geçmiş olsun.panigale v4s 550 bin sanırım gayet makul reno captur ford puma fiyatına alabilirsiniz böyle söyleyince uygunmuş gibi oluyor 1600cc lik 520i 320i dediğin gibi 2 milyon bu civarı bu daha komik bir olay alan zaten gerriiizekalıı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    1966 mustangler bug da kaldı mesela şuanda çok kaliteli antika bi mustang 1.2 1.3 milyon lira falan nerden baksan bi c180 parası eskiden 3 tane c180 parasıydı
    Klasik araçlar değilde yeni model araçlardada bu mevcut mesela clk200 ler çok artmadı bana kalırsa cillop gibi araba 120-130 a alıp ömür boyu binilcek bi araba temiz bir palio falan almaya kalksak bu 80 den başlıyor fiyatlar öbürkü ay 90 civarı olucak, ama bu clk 200 böyle olmuyor aynı 120-130 civarında kalıyor.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorsunuz otomobil davası kaç senede ne hale geldi 2 yıl oldu sanırım.aynı durumun dolar euro kuruylada birleşince motosikletlerde aynı duruma 1 ay içinde düştü.clio 400 bin liraya satılırken multıstrada v4 300 bin 350 bin lira OLAMAZ.bu arayı yakalayanlar eylül ekim kasım ayında malı aldı götürdü.takip ettiğim bir motorcu bu 3 ayda heralde 100 tane v4 multi ve gs1250 vallahada billahada sattı.bu fiyatlar waşşşş aboo denebilcek bir durum yok artık.ederine geldi getirildi herkese geçmiş olsun.panigale v4s 550 bin sanırım gayet makul reno captur ford puma fiyatına alabilirsiniz böyle söyleyince uygunmuş gibi oluyor 1600cc lik 520i 320i dediğin gibi 2 milyon bu civarı bu daha komik bir olay alan zaten gerriiizekalıı
    o fırsatcı arkadaslardan birisi de benim fiyatlar patlamadan 2 3 hafta oncesıne yetiştirebildim nakitimi 140.000 lıraya 8bin kmde hatasız aldım motorumu şuanki fiyatı 250-300bin lira bandında kar varmı dersen bence kesınlıkle yok. Eylulde almıstım 16.600 dolara denk geliyor şuan 250bin lira sayarsak motoru 16.600 dolar etmiyor
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu 2. el ağlama duvarı açtık zamanında...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor harici konuşacak olursak geçen sene 20 kg. torbasını 23 liraya aldığım kömür bu sene 75 lira olmuş ve de yok dedi dükkan sahibi. Geçen ay yoktu yani. Şimdi herhalde torbası 100 lira olmuştur!

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim geçen sene 40'a sıfır km aldığım motor 100 lira oldu.
    bence çok da şaşırmayın. erken seçim olmazsa önümüzdeki sene r25 minimum 150-160 olur.

burada da realde de hep demiştim yine derim; diğer ülkelerin aksine bizim piyasada satan kaybeder alan kazanır.

keşke yanılsaydım. keşke.

Motosikleti
    o fırsatcı arkadaslardan birisi de benim fiyatlar patlamadan 2 3 hafta oncesıne yetiştirebildim nakitimi 140.000 lıraya 8bin kmde hatasız aldım motorumu şuanki fiyatı 250-300bin lira bandında kar varmı dersen bence kesınlıkle yok. Eylulde almıstım 16.600 dolara denk geliyor şuan 250bin lira sayarsak motoru 16.600 dolar etmiyor
    bnde 3 hafta önce aldım 142 ye 0km mt09.al sana 220 bin lira sat bana desen hayatta satmam.dolar karışığına çevirsem zaten kafayı yerim vinç ile eve koydururum.kar edilcek bi durum kalmadı o şekilde düşünmedim bile.bunu satıp mt10 alsan en basitinden 100 120 bin lira para lazım kar ettiğini sanan öyle bir zarar ediyorkiii pff kaplatcam şimdi müzelik oldu motorlar.sanada tavsiye ederim ayrıca izliyorum öyle zorlama artık yavaş sür hakkını verme şaka maka allah korusun pert etsen pulsar zor alırsın kazasız belasız cümlemize

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tek bir araç veya evin satılamayacağı noktaya doğru hızla ilerliyoruz. Her şeye zam geldikçe sattıkları mallara sürekli zam yapanlar bir gün bakacaklar ki tek bir soran bile kalmamış.

Bir sonraki aşamada ise paraya sıkışan insanların aynı malları ucuza satılığa çıkarma dönemi başlayacak. Burada da kullanıcı değil de al-satçı olan uyanıklar stok yapmaya başlayacaklar. Bir süre sonra bir bakacaklar ki ucuza satılık mal ilanları çoğalmaya başlamış, onlar da panik halde elden çıkarmaya çalışacaklar. Bu da işte ekonomik çöküşe tekabül ediyor.

Özetle, kenarda paranız varsa döviz alıp bekleyin, acil değilse hiçbir şey almayın. Ne alırsan kârdır, hiçbir şeyin fiyatı ucuzlamaz, hep artar klişesinin bitmesine bir iki sene kaldı. Ha, düşmese bile enflasyona rağmen sabit kalacaktır ki yine bu da düşmesi demektir.
    xterkan, espresso ve Thracian bunu beğendiler.

eming26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 CBF 1000 FA
    arkadaşlar motor fiyatları bir yana zaten onu alamayacağız da benzinde uçtu gitti. olan motorlarımıza bile binemeyeceğiz maalesef :((

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    ben 2 aydır arsa, tarla ,daire bakıyorum, dağ başındaki tarlayı bile dolara bağlamış satıcılar :D yalnız atlanılan bir şey var ,vatandaşın alım gücü iyice düşünce ,malını değerinde nasıl satacaksın ? normal daireler bile 500 bin .1000 milyon tl arasında ,kredi isterse sıfır olsun, işi garanti olmayan kim kredi çekip alabilir ? devir tasarruf devri
    drtayfun bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlışınız var, bu döviz kuru ile sen ben almayacağız ama doları eurosu olan yabancı alabilecek. Ekonomik silahsız isgal gibi bir şey lan bu!

Bkz:filistin
    drtayfun ve DickName bunu beğendiler.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Akıl alır mı almaz mı bilmem ama favorilerimde kalan son ilan

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    20 Eylül ile 22 Ekim arası tarihlerde Merkez Bankası'nın piyasaya motosiklet sürerek piyasaya müdahelesini görebiliyoruz. 22 Ekim sonrası Reis canlı yayında açıklama yapıp motosiklet piyasasını tarumar etmiş.
    ero__ bunu beğendi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 Eylül ile 22 Ekim arası tarihlerde Merkez Bankası'nın piyasaya motosiklet sürerek piyasaya müdahelesini görebiliyoruz. 22 Ekim sonrası Reis canlı yayında açıklama yapıp motosiklet piyasasını tarumar etmiş.
    Bir eksik bilgiyi düzeltmek isterim; Piyasaya motosiklet süren Merkez Bankası iken Japon Baskonsoloslugu da durumu desteklemiş, canlı yayın konuşmalarından sonra motosikletler tutulamamistir.

Motosikleti
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akıl alır mı almaz mı bilmem ama favorilerimde kalan son ilan

https://i.hizliresim.com/2m30yb7.jpg
    bende daha iyisi var becerirsem koycam.
    6 kasım 135.500
    16 aralık 204.000 monster 937

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben İstanbulluyum ama Ankara'da Ulusan'ın gerçekten kaliteli hizmet verdiğini duydum.

240.000 TL ilan girilen motor için cesaretimizi toplayıp aradığımızda "Kardo ona zam yaptık" deyip aynı gün 370.000 TL fiyat çekiyorlarsa ben yine satın alırım ama Ceo'dan depocuya tüm çalışanlara "İstikamet sağınız, dağılın marş marş" diye komut verip sürekli eziyet ederim. Şeyimi yüzlerine sürerim. Bekleme salonuna sı..p kakayla duvara "tommygun" yazdırırdım.
    Abi alem adamsın
    tommygun bunu beğendi.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Tiger 800 ya da 1050 almak için 39.000 km de 2009 model CBF600 ümü ilana koydum geçen hafta. ilanda''fiyat bana da çok uçuk geliyor ama almak istediğim motorun fiyatı da uçtuğundan ancak bu fiyata verebilirim'' gibi bir şey yazdım. inanın 82.000 TL yazmaya utandım ama sanırım ilandan kaldıracağım. TL borçlanmak için doğru zaman olduğunu düşünüyorum ama bu fiyatlara da motor alınmaz. bu mantıkla fiyatı arttırmak lazım ama daha fazlasını da istemeye yüzüm olmaz. bok gibi durum.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Alıntı eming26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor fiyatları bir yana zaten onu alamayacağız da benzinde uçtu gitti. olan motorlarımıza bile binemeyeceğiz maalesef :((
    Bir ay öncesine kadar 50tl lik benzin ile bir hafta işe gidip gelir üstüne kısa turlar atardım, simdi 2gunu çıkartmıyor..

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    50tllik benzin 3 yıl once yetıyordu günlük olarak fakat dürüstce soyleyebılırım ki 3. kopru yoluna video cekmeye cıktıgımda gunluk harcadıgım benzın 400 500 lira tutuyor. Bi insanın hobisi için 2 3 saatte 500 lira benzın parası vermesi üzücü hatta şöyle söyleyebilirim 2 gün önce whatsapp grubunda bi hesap yapmıştım onuda sızınle paylasayım.

[IMG][/IMG]
    volkan190 ve blueway2 bunu beğendiler.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Ben de niyeti bozup s1000 xr a niyetlendim. Gittim baktım niyetlenmedim, adamlar da ısrar etmediler satış vardı cunku. Dun aradılar böyle böyle ıdı bıdı zıdı vıdı... Ee dedim fiyat ? Yeni fiyat. Satılmadı diye aramaya basladınız demi dedim 1-2 sn lik suskunluk olustu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)