Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Günlük Kullanıma Uygun Pantolon Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Lbc'nin yandan fermuarlı pantolonunu kullanıyorum; https://www.feyizoglu.com/Fermuarli-...onu_44404.html

Ama giy-çıkar bıktırıyor. Bir de yağışlı havalarda yağmurluk giyince hareket kabiliyetimi kısıtlıyor. Hatta yağmurluğu üzerine diktirdim bu yüzden

Ofise geldiğimde diz korumalarını çıkarıp, akşam giderken takacağım, gün içerisinde rahatlıkla giyebileceğim bir pantolona ihtiyacım var.

Kışın üşütmeyecek, yazın terletmeyecek olanı varsa süper olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rider Denim ürünleri sanki sizin işe yarar gibi
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rider Denim ürünleri sanki sizin işe yarar gibi
    +1.

Bende Riderdenim Duman pantolon var, şık, fermuarlı diz koruma bölmeleri olan, dolayısıyla günlük kullanıma çok uygun, 4 mevsim giyebileceğiniz (yazın da kullandım, kışın da kullanıyorum) bir pantolon.

Tavsiye ederim.

Diz koruma kısımlarındaki orijinal korumaları çıkarttım, yerlerine daha önce almış olduğum D3O L2 diz korumaları koydum, cuk oturdu. Kalça korumalarını da sonra değiştiririm belki. (Orijinal korumalar sadece L1, ama çok yumuşak ve rahatlar...)
    tommygun bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    rider denim , biker jeans bu ikisinide kullandım ikisinide tavsiye ederim tam dediğiniz şekilde bende işyerine gelince diz kormaları çıkartıp takılıyordum bütün gün 2 side rahattı epey

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yaz icin ayri kis icin ayri kullaniyorum.
    - Kis icin Overlap'in bir korumali denim pantolonu var, korumalari disaridan cikarilip takilabiliyor. Ikinci el magazasindan aldim, cokta mantikli yapmisim.
    - Yaz icin RiderDenim efil korumali denim pantolon var, onun da korumalari disaridan cikarilip takilabiliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Önerileriniz için teşekkür ederim, Tech90 için ne dersiniz? fiyatı %50 daha uygun gibi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Motobikejeansten pantolon almıstım yakın zamanda agresıf suruste dızdekı fermuarların patladıgını belırttım hemen yenısını yolladılar tekrar aynı problemı yasayınca baska model ile degısım teklıf ettıler. Çok ilgili ve kibar bi işletme üretim yerlerıne gidip almıstım herkese tavsıye ederim
    bdrhngvnc bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)