Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

YAMAHA Güncel Liste [7 Aralık 2021]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    artık kawasaki suzuki pahalı. yamaha ve honda ucuz mevzusu ortadan kalkmış durumda.

2 sene önce aralarında 30 binlira fark olan tracer 7 ile versys 650 arasındaki fark 4 binliraya düştü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm suçlamaları benim üzerime atabilirsiniz. Bu zam çılgınlığını ben başlattım
    Kardeşim Silivri'ye düşersen, cezaevi önünde eylem yapmayan motor sürücüsünün kalbi kurusun. Tahmin edeceğin üzere Kandıra'ya düşsen iş kolay, ben ve 3-5 sarı yelekli Gs.çi cezaevini ele geçirir seni kurtarırdık. Lakin Silivri sıkıntılı. Aslında yıllardır Fetö'ün Amerika, Almanya, Türkiyedeki üyelerine alenen küfrediyorun. Daha birinin bile "Sen ne diyon mübarek?" demeye g.tü yemedi. Anca "barış, kardeşlik, aslında 2 taraf da hatalı" vs zuahahhahaha yok edeceğiz hocayı, "sana geliyorum" diye ağlayamayacak, öğrencileri de..
    espresso, Ezio41 ve Motoseverrr bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahaha Ezio41 kardeşim dış mihrak ilan edilirse çok yazık olur Memleketteki her olumsuz olayı Ezio41 kardeşimin üzerine yıkıyorlarmış
    O da hak ediyoo. Öyle Ezik gibi nick alırsan ezerler elbet. Nick dediğin dick duracak.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O da hak ediyoo. Öyle Ezik gibi nick alırsan ezerler elbet. Nick dediğin dick duracak.
    Arkadaş seni tanımam bilmem,hiç gezmişliğimiz yok. 1 aydır sağolasın foruma epey emek veriyorsun. Ezio41 ile ben defalarca yol yaptım. Madem tanımadığın adama "ezerler s.k sok, seçtiği nick.in amk" diyoruz, bence lastik kenarlarının resmini grupta paylaşalım kim fındık kim 6 okka ortaya çıksın.
    ufoz, espresso, Cyan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık kawasaki suzuki pahalı. yamaha ve honda ucuz mevzusu ortadan kalkmış durumda.

2 sene önce aralarında 30 binlira fark olan tracer 7 ile versys 650 arasındaki fark 4 binliraya düştü
    Aynı sona gidiyor tracer700’de.Bayilerin elinde çakıldı kaldı satılmıyor artık

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    bütçe dostu japon motor muhabbeti de tarih oldu artık, şu tabloya göre avrupa motor daha cazip bana göre.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçe dostu japon motor muhabbeti de tarih oldu artık, şu tabloya göre avrupa motor daha cazip bana göre.
    Ellerinde yok onlarında bugün sordum triumph ları nisan sonu teslim fiyat teslimdeki fiyat.ellerinde hiç motor yokmuş

Motosikleti
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinde yok onlarında bugün sordum triumph ları nisan sonu teslim fiyat teslimdeki fiyat.ellerinde hiç motor yokmuş
    multi950 fiyatı 140 küsürken aramıştım yok demişlerdi fakat tiger660 sport için ödeme alıp sıra yazıyoruz demişler bir arkadaşa.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    multi950 fiyatı 140 küsürken aramıştım yok demişlerdi fakat tiger660 sport için ödeme alıp sıra yazıyoruz demişler bir arkadaşa.
    950 nedir hocam yaaa iyiki yokmus allah korumus sizi.

20 bin fazla verilir alemin krali africa alinir...tank tank.

Motosikleti
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    950 nedir hocam yaaa iyiki yokmus allah korumus sizi.

20 bin fazla verilir alemin krali africa alinir...tank tank.
    Africa ağırlık kriterimi aşıyor 200kg pek aşmamalı benim makine o yüzden 900cc sınıfı modeller daha çok ilgimi çekiyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben bu arkadaşların (Korlas / Triumph) çalışma şeklini pek sevmedim; 10.000₺ kapora alıyorlar, fiyat gelince neyse o diyorlar. Bence direkt YP kapora alsınlar, YP fiyat açıklasınlar, kur durumuna göre bir indirim yapılacak ise yansıtsınlar. Motor düşmezse milletin kaporasını YP olarak iade etsinler. Herkesin mutlu olacağı iş modeli böyle olmalı. Şu anki iş modelinde ancak öpülmeyi seviyorsanız mutlu olabilirsiniz... Neyse, uzattıkları hıyara elinde tuzla koşacak adam da çok zaten. Fazla büyüme meraklısı da değiller benim anladığım. (Şu konjonktürde anlayabilirim, de atılım yapacaksan ancak böyle zamanlarda yapabilirsin...)
    espresso bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Kardeşim Silivri'ye düşersen, cezaevi önünde eylem yapmayan motor sürücüsünün kalbi kurusun. Tahmin edeceğin üzere Kandıra'ya düşsen iş kolay, ben ve 3-5 sarı yelekli Gs.çi cezaevini ele geçirir seni kurtarırdık. Lakin Silivri sıkıntılı. Aslında yıllardır Fetö'ün Amerika, Almanya, Türkiyedeki üyelerine alenen küfrediyorun. Daha birinin bile "Sen ne diyon mübarek?" demeye g.tü yemedi. Anca "barış, kardeşlik, aslında 2 taraf da hatalı" vs zuahahhahaha yok edeceğiz hocayı, "sana geliyorum" diye ağlayamayacak, öğrencileri de..
    Kandıra'ya düşersem bol bol Şile-Ağva yaparız, gözleme ve virajları ağlatırız. Ben en iyisi bu zam haberlerini bırakayım yoksa milletin dermanı kalmayacak artık, donuna kadar alacağız nihahaha

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:09 ----------

Yalnız dick de her zaman dickliğini yapmıyor. Ne dickli kişiler başka dickler tarafından eziliyor
    espresso bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş seni tanımam bilmem,hiç gezmişliğimiz yok. 1 aydır sağolasın foruma epey emek veriyorsun. Ezio41 ile ben defalarca yol yaptım. Madem tanımadığın adama "ezerler s.k sok, seçtiği nick.in amk" diyoruz, bence lastik kenarlarının resmini grupta paylaşalım kim fındık kim 6 okka ortaya çıksın.
    Ağam yavaş ol.
    O laf
    "Memleketteki her olumsuz olayı Ezio41 kardeşimin üzerine yıkıyorlarmış"
    sözü üzerine yine espri amaçlı yazılmış -fakat ayarı kaçmış- bir laf. Ciddiye alınacak tarafı yok. Yanlış anlaşılma için başta Ezio41 olmak üzere herkesten özür dilerim.
    Her ne kadar emoji koysak da bazen anlatmak istenilen yanlış anlaşılabiliyor.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden nereye...? Mt25 ilk çıktığında bayiye incelemeye gitmiştik arkadaşla. Lansman fiyatından, 4 bilemedin 5 maaşımla alabilirken, bugün 5 maaşımla bi 50 cc bile zor alınıyor.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Ağam yavaş ol.
    O laf
    sözü üzerine yine espri amaçlı yazılmış -fakat ayarı kaçmış- bir laf. Ciddiye alınacak tarafı yok. Yanlış anlaşılma için başta Ezio41 olmak üzere herkesten özür dilerim.
    Adamım "ezik, aptal, gerzek" v.s. böyle şeylerin esprisi olmaz ama özür dilemişsin madem önemli değil, bilgi olsun.

Sana sabah,akşam ve öğlen DİCKSİYON DERSLERİ yazıyorum.
    Kerem34_, Ezio41 ve espresso bunu beğendiler.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Tracer 192k TL. Yani tüm herşeyimi toplayıp satsam o kadar etmiyor. Teşekkürler.

Bundan sonra da ancak bu benzeri Yamaha başlıkları altında teşekkür edebilirim zaten.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu arkadaşların (Korlas / Triumph) çalışma şeklini pek sevmedim; 10.000₺ kapora alıyorlar, fiyat gelince neyse o diyorlar. Bence direkt YP kapora alsınlar, YP fiyat açıklasınlar, kur durumuna göre bir indirim yapılacak ise yansıtsınlar. Motor düşmezse milletin kaporasını YP olarak iade etsinler. Herkesin mutlu olacağı iş modeli böyle olmalı. Şu anki iş modelinde ancak öpülmeyi seviyorsanız mutlu olabilirsiniz... Neyse, uzattıkları hıyara elinde tuzla koşacak adam da çok zaten. Fazla büyüme meraklısı da değiller benim anladığım. (Şu konjonktürde anlayabilirim, de atılım yapacaksan ancak böyle zamanlarda yapabilirsin...)
    Bayiye distribütöre kızıp motordan mı vazgeçelim, adamlar ne derse öyle oluyor itiraz etme şansın yok, 5-10 bin tl nin muhabbetini yapacak adam zaten Korlas’ın önünden geçmez.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ağam yavaş ol.
    O laf
    Ben de telefonda kavga ediyordum biriyle de o an nasıl gaza gelmişsem sana patlamışım, sen kusura bakma

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Bayiye distribütöre kızıp motordan mı vazgeçelim, adamlar ne derse öyle oluyor itiraz etme şansın yok, 5-10 bin tl nin muhabbetini yapacak adam zaten Korlas’ın önünden geçmez.
    Geçmeyin bencede korlas ın önünden.geçilecek yer değil

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Siz ufak bakmışsınız, olayı yanlış anlamışsınız gibi; konu 10.000₺ değil, konu kapora verdiğimiz motosiklete geldiğinde ödeyeceğimiz tutarı bilmemek. Fiyat YP konsun, kapora YP alınsın, motor düşmezse YP iade edilsin, piyasa şartlarına göre daha önce tespit edilen YP fiyat pahalı kalır da daha ucuz bir ₺ fiyat belirlenirse bu da müşteriye yansıtılsın yazdım. Mantıksız mı?

Şahsen ben bir mala kapora veriyorsam fiyatını bilmek isterim. Bu devirde kimse ₺ tutmuyor, Triumph'a gidip fiyat soran adamlar(!) full dövizde zaten. ;)

Sonuç: Satış yok. Yukarıdakiler olaydı vardı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)