Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Yeşil Devim Z-H2 🤩

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Yeşilcilerin arasına katılmış bulunuyorum umarım herkes bir gün dilediği motora sahip olur. Sevgilerle...

[IMG][/IMG]
    Jeansque, Ezio41, potasyum ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Guzel trolleme.

Maasalah kawasaki muhtesem cirkinlikte bir makinaya daha imza atmis.

Z900rs disinda guzel bisey yaptiklarini gormedim zaten.

Motosikleti
    250r
    Güzel günlerde kullanın, tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Birde yeni model Yamaha’lara çirkin derler hayırlı olsun
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    uzay mekiği ama cidden çirkin gerçi canlısını görmedik.240 250 kilo ama naked ama 200 beygir değişik bir kafa acayip bir show.tekeriniz düz bassın kazasız belasız

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Hayırlı olsun. Bende nakedçiyim ama bunla boyun fıtığı garanti gibi ☺️ kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürmeniz dileğiyle.

Buarada piyasada hala Kawasaki satıldığını görünce "Çocuklar inanın inanın çocuklar, güzel günler göreceğiz güneşli günler" diye bağıra bağıra şarkı söylüyorum ağlamaklı.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı KityVity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşilcilerin arasına katılmış bulunuyorum umarım herkes bir gün dilediği motora sahip olur. Sevgilerle...

http://<a href="https://www.hizlires...7i.jpg</a></a>
    Hayirli olsun. Daha once kullandiginiz diger motosikletlerle karsilastirmali olarak kisa bir inceleme alabilir miyiz?

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun. Daha once kullandiginiz diger motosikletlerle karsilastirmali olarak kisa bir inceleme alabilir miyiz?
    Selamlar,

Öncelikle herkese iyi dilekleri için minnettarım, motorum rodajda olduğu için çok derin tecrübeler edinemedim fakat kullandığım motorlara nazaran çok farklı hissettirdiğini söyleyebilirim.

+Sürüş dinamikleri çokça iyi
    +Şerit değiştirme yatırma gibi aksiyonlar sanki yanınızda biri varda yardım ediyomuşçasına kolay
    +Tork ivmelenme, dicek söz bulamıyorum
    +Ağırlığını zerre hissettirmiyor dönüşleride mükemmel
    +Super charger sesi hoş
    +Elektronikler çokça işlevsel
    +Ben tekerci biri değilim ama bu motor adamı dindan imandan çıkarır istemsizce tekere geldiği oldu
    +Boya ve parça kalitesi birleşimleri çokça iyi
    +Farlar çok işlevsel, zeusun şimşeğini alıp gezmeye çıkmış gibi uzunları var
    +Dijital gösterge çokça dolu Ducatiyi aratmaz
    +Frenler abartmıyorum ısırmıyo resmen koparıyo en beğendim kısmı bu oldu. Bunu Mv agustada dahi bulamamıştım.

-Aynalar halen saçma sapan somun sıkmayla sabitleniyor
    -Sele boyu 1.75 altına gelmez ( beni kurtarıyor)
    -Egzoz 2. Dünya savaşından kalma hitler eserine benziyor ve sesi çok düşük

Altın elbiseli adam bu bloktan bahsederken bazı über atıflar yapıyordu. Başta yavaş yavaş aç kapa yapıp gezdiğimde bu ne ki lan bende bişey var sanmıştım dedim kendime. Azcık açayım dememle içimde bir oha patırtısı koptu. Hani filmde Joker suç işlerken zevkten çıldırıyor ya insana öyle his veriyor . Kesinlike kullandığım hiç bir bloktan bu kadar smooth ve hayvani güç elde edemedim. Elektroniksiz şu motoru tapa gaz kullanıcak insani varlık olamaz. Alet çok deli yatıyor çok kıskandırıcak pozisyonlara erişilebilir. Üstünde rosso 3 le geliyor ki bunun için kawa ya çokça teşekkür ediyorum bıkmıştım yeni makinada lastik değişmekten. Sele altı malumunuz evcil hayvanınız pislese tek seferde doldurur😛. Sonuç olarak kesinlikle şimdiye kadar motor sürmüyormuşum dedirtti. Motor sürdüğümü zannediyormuşum. Güç denge güven ve apaçiliğin bu kadar bir arada olabileceği aklımın ucundan geçmezdi. Ben aşkıma kavuştum darısı hepinize dostlar. Bu arada bir de SE versiyonu var o dahada tatlıcıktır sanırım.
    tarzan rıfkı, Lucas, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Güle güle kazasız belasız kullan.
    Fakat Kawasaki kardeş bir sözüm var, yav nası zevksiz bir gecenin mahsulüdür bu? Şu motora yeni bir far çizin yav, yuvarlak far koysaniz bile bundan yakisikli olurdu. Nerde o eski 2004 kawasaki tasarimlari.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı KityVity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Öncelikle herkese iyi dilekleri için minnettarım, motorum rodajda olduğu için çok derin tecrübeler edinemedim fakat kullandığım motorlara nazaran çok farklı hissettirdiğini söyleyebilirim.

+Sürüş dinamikleri çokça iyi
    +Şerit değiştirme yatırma gibi aksiyonlar sanki yanınızda biri varda yardım ediyomuşçasına kolay
    +Tork ivmelenme, dicek söz bulamıyorum
    +Ağırlığını zerre hissettirmiyor dönüşleride mükemmel
    +Super charger sesi hoş
    +Elektronikler çokça işlevsel
    +Ben tekerci biri değilim ama bu motor adamı dindan imandan çıkarır istemsizce tekere geldiği oldu
    +Boya ve parça kalitesi birleşimleri çokça iyi
    +Farlar çok işlevsel, zeusun şimşeğini alıp gezmeye çıkmış gibi uzunları var
    +Dijital gösterge çokça dolu Ducatiyi aratmaz
    +Frenler abartmıyorum ısırmıyo resmen koparıyo en beğendim kısmı bu oldu. Bunu Mv agustada dahi bulamamıştım.

-Aynalar halen saçma sapan somun sıkmayla sabitleniyor
    -Sele boyu 1.75 altına gelmez ( beni kurtarıyor)
    -Egzoz 2. Dünya savaşından kalma hitler eserine benziyor ve sesi çok düşük

Altın elbiseli adam bu bloktan bahsederken bazı über atıflar yapıyordu. Başta yavaş yavaş aç kapa yapıp gezdiğimde bu ne ki lan bende bişey var sanmıştım dedim kendime. Azcık açayım dememle içimde bir oha patırtısı koptu. Hani filmde Joker suç işlerken zevkten çıldırıyor ya insana öyle his veriyor . Kesinlike kullandığım hiç bir bloktan bu kadar smooth ve hayvani güç elde edemedim. Elektroniksiz şu motoru tapa gaz kullanıcak insani varlık olamaz. Alet çok deli yatıyor çok kıskandırıcak pozisyonlara erişilebilir. Üstünde rosso 3 le geliyor ki bunun için kawa ya çokça teşekkür ediyorum bıkmıştım yeni makinada lastik değişmekten. Sele altı malumunuz evcil hayvanınız pislese tek seferde doldurur��. Sonuç olarak kesinlikle şimdiye kadar motor sürmüyormuşum dedirtti. Motor sürdüğümü zannediyormuşum. Güç denge güven ve apaçiliğin bu kadar bir arada olabileceği aklımın ucundan geçmezdi. Ben aşkıma kavuştum darısı hepinize dostlar. Bu arada bir de SE versiyonu var o dahada tatlıcıktır sanırım.
    Frenleri guncellemisler, m50'nin yeni versiyonlarini giydirmisler, ki m50 bile cok iyi.

Rahatlik nasil? Bir gunde en uzun sure ne kadar kullandiniz? Kask cevresi cok ruzgar aliyor mu?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aramızda zengin var

Hayırlı olsun...
    erensel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawa'nın mühendisleri hakkaten manyak, bu oturuş pozisyonundaki motora alt devirlerdeki psikopat güçten gelen SC, üst devirlerdeki hayvani güç için 4 silindir haritalanmasının başka açıklaması yok . Honda'nın memur mühendislerine bu motoru göstersen utancından harakiri yapar Hayırlı olsun kazasız belasız.

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frenleri guncellemisler, m50'nin yeni versiyonlarini giydirmisler, ki m50 bile cok iyi.

Rahatlik nasil? Bir gunde en uzun sure ne kadar kullandiniz? Kask cevresi cok ruzgar aliyor mu?
    Tek seferde en fazla 3-4 saat bindim. Ciddi rahatsızlık hissetmedim ama sele sert diyebileceğim kıvamda. Yolun her detayını hissediyorsunuz, bu noktada amortisörlerin sertliğine değinmeliyim. Fakat amortisörler gayet iyi sönümleme yapıyor. Dediğiniz gibi m50 motoru bambaşka bir hale sokmuş.

Kısacası gerçekten optimum ve keyfi doruklarda bir spor naked olmuş.
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'nın memur mühendislerine bu motoru göstersen utancından harakiri yapar
    Bunu yapanlar mı memur mühendisler? 1800cc. 375 kilo. 167 Nm tork, 4000 devirde. Tek kişilik.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Çok cici maşallah kazasız belasız keyifle binin insallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)