Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rocket GT nin fiyati neden uygun ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Knk en iyi senin motorun diğerleri tü kaka :D
    bindiğin motor dahil hepsini aldım ve denedim almanla japonu kıyaslayacaksan sat ingilizinide al bi cbr650 gorelim bu duyar kasmanın sonuclarını
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Daha dün götürdüm bakıma hıştocum, Honda motorumda verdiğim servis ücretinden daha az verdim ki 1 sene önceki verdiğim bakım ücretiyle karşılaştırıyorum sen düşün artık tutarı. Ayrıca yetkili servis sadece Korlas'tan ibaret değil. Az oku öğren bebişim. Bu kadar cahil kalmayalım lütfen
    Hadi paylas su 2 aralik 2021 tarihli faturayi,agac oldum bekleye bekleye

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bindiğin motor dahil hepsini aldım ve denedim almanla japonu kıyaslayacaksan sat ingilizinide al bi cbr650 gorelim bu duyar kasmanın sonuclarını
    Almanla Japon kıyası değilki olay. Mevzu senin kullandığın marka hariç hepsini itin g.tüne sokman. Hepsini denemiş olman, markaları modelleri memleketine göre aşağılayabileceğin manasına gelmiyor ki. Gidip baksam kaç tane bu işi profesyonel olarak yapan insan Japon, İngiliz bok gibi İtalyan Alman en iyisi der?
    Duyar kasmıyorum. Kendi kullandığın motoru öveceksin diye hepsine geçiriyorsun maşallah :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi paylas su 2 aralik 2021 tarihli faturayi,agac oldum bekleye bekleye
    İstedim pdf'i bekliyorum hırbocum. Gelsin koyacaz niye bu kadar ağaç oldun, aç sor Moto Peak'e street triple 1000 km bakım ücreti ne kadar diye kalem kalem saysın sana. Deli yav :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Almanla Japon kıyası değilki olay. Mevzu senin kullandığın marka hariç hepsini itin g.tüne sokman. Hepsini denemiş olman, markaları modelleri memleketine göre aşağılayabileceğin manasına gelmiyor ki. Gidip baksam kaç tane bu işi profesyonel olarak yapan insan Japon, İngiliz bok gibi İtalyan Alman en iyisi der?
    Duyar kasmıyorum. Kendi kullandığın motoru öveceksin diye hepsine geçiriyorsun maşallah :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

İstedim pdf'i bekliyorum hırbocum. Gelsin koyacaz niye bu kadar ağaç oldun, aç sor Moto Peak'e street triple 1000 km bakım ücreti ne kadar diye kalem kalem saysın sana. Deli yav :D
    Moto peak mi ? Bak emin misin yetkili servis olduguna,sonra basin yanmasin :d

Neyse,zaten 1000 km dedigin bakim rodaj bakimi oluyor ve iscilik ucreti alinmiyor,en azindan Honda almiyor.

Bakalim yag ve yag filtresi icin ne kadar odemisin gorelim.

Edit: kalem kalem saysinlar dedigine gore bayagi eglence cikacak bize sanki,dur bakalim

Motosikleti
    Moto peak mi ? Bak emin misin yetkili servis olduguna,sonra basin yanmasin :d

Neyse,zaten 1000 km dedigin bakim rodaj bakimi oluyor ve iscilik ucreti alinmiyor,en azindan Honda almiyor.

Bakalim yag ve yag filtresi icin ne kadar odemisin gorelim.

Edit: kalem kalem saysinlar dedigine gore bayagi eglence cikacak bize sanki,dur bakalim
    Sende harbi sorunlar var ha hırbocum. 319.000 TL bir 2500cc motosiklete çıkartıp verebilmeyi düşünüyorsun, yakıtını ve arka lastiğini dert ediyorsun. Ha bir de bakım ücretlerindeki 3 5 kuruşa takılıp duruyorsun. Varlık içinde yokluk mu çekiyorsun? Hesap cüzdanın değil ruhun fakir olmasın karşim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sende harbi sorunlar var ha hırbocum. 319.000 TL bir 2500cc motosiklete çıkartıp verebilmeyi düşünüyorsun, yakıtını ve arka lastiğini dert ediyorsun. Ha bir de bakım ücretlerindeki 3 5 kuruşa takılıp duruyorsun. Varlık içinde yokluk mu çekiyorsun? Hesap cüzdanın değil ruhun fakir olmasın karşim
    Birak simdi konuyu cevirme

Gecen seneki Honda bakimindan bile az odemisin,gormek istiyor tum motosiklet.net ahalisi..bekliyoruz

Uleeen yoksa honda agir bakimi ile dandik rodaj bakimini falan mi kiyasladin ?? Yok ya yapmazsin o kadar da

Motosikleti

Yağ filtresi 20 euro bu arada hırbocum. Ha bu arada Honda gibi 6000 de bir gel sen öpecem demiyor Triumph, 10.000 de bir bakımı. Gerçi içime sinmez muhtemelen daha erken götürürüm de. Bilgin olsun yani.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://i.hizliresim.com/r0v9ja6.jpg

Yağ filtresi 20 euro bu arada hırbocum. Ha bu arada Honda gibi 6000 de bir gel sen öpecem demiyor Triumph, 10.000 de bir bakımı. Gerçi içime sinmez muhtemelen daha erken götürürüm de. Bilgin olsun yani.
    Bu nasil bir belge yavv

motopeak34@hotmail.com diye mail adresi olan yerden beklenecek hareketler.

Neyse,sonuc olarak yetkili servis ama.Korlas a yagi kendim getirmek istiyorum dedigimde garantiden cikar haaa diyordu bu dememis.

Sonuc olarak rodaj bakimi icin cuzzi bir kazik yemisin,kabul edilebilir
    İlerki agir bakimlarda görusmek uzere..

Motosikleti
    Ybr 125
    %20 ek gümrük vergisi street triple da da var sanırım. Asya'da üretildiği için.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Bu nasil bir belge yavv

motopeak34@hotmail.com diye mail adresi olan yerden beklenecek hareketler.

Neyse,sonuc olarak yetkili servis ama.Korlas a yagi kendim getirmek istiyorum dedigimde garantiden cikar haaa diyordu bu dememis.

Sonuc olarak rodaj bakimi icin cuzzi bir kazik yemisin,kabul edilebilir
    İlerki agir bakimlarda görusmek uzere..
    https://korlas.com.tr/yetkiliservisler/

Motopeak simdi ayri bir servis mi yoksa korlasin altinda mi kafam karisti?

Bu arada korlasta cok bir nane durmuyor daha google maps api ina iki kurus para vermiyorlar.

Motosikleti
    BMW S1000R

hepsi itin gotune sokulacak kötü çünkü premium motorları kullanmaya basladıgın gun sende anlayacaksındır dıye umuyorum , burda s1000rr , v4 yada sf v4 u kotuledıgımı goremezsın cunku iyiler. Bahsettiginiz motorlar sadece çöp

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsi itin gotune sokulacak kötü çünkü premium motorları kullanmaya basladıgın gun sende anlayacaksındır dıye umuyorum , burda s1000rr , v4 yada sf v4 u kotuledıgımı goremezsın cunku iyiler. Bahsettiginiz motorlar sadece çöp
    Yav kac para sifir gibi bir s1000r

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...44244283/detay

Peh 190.000 tl para degil..ama alinmaz bmw sonucta her an arizaya hazir olmak,ustune titremek lazim.

Akilli adam mt09 sp alir yillarca sorunsuz tek teker yapar sdadsass

Motosikleti
    BMW S1000R
    Yav kac para sifir gibi bir s1000r

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...44244283/detay

Peh 190.000 tl para degil..ama alinmaz bmw sonucta her an arizaya hazir olmak,ustune titremek lazim.

Akilli adam mt09 sp alir yillarca sorunsuz tek teker yapar sdadsass
    hırbooonen sana 190bin farklı sekilde oyun oynarım yolda fakat dua et seviyorum seni :D

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Motosiklete verecek 319bin liram olsaydı kesinlikle bunu alırdım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şimdi doğruya doğru motosiklet güzel ve şekli şemali, kuvveti hoş. Fiyat da haliyle ona göre. Niş bir alıcı kitlesi var.

Şahsen uzun yolda rüzgardan bunaltacak, şehir içinde işime yaramayacak, kol gibi yakan ama bir ss kadar da hızlı olmayan, tipi de benim göz zevkime göre aman aman olmayan bu motosiklete 319.000 TL ödesem hiçbir trafik polisi, jandarma trafik beni çeviremezdi. Çevirseler durmazdım, Hgs kullanmaz köprü ve otobanları ücretsiz kullanırdım. Ceza gelse ödemezdim. Mtv ödemezdim, Tüvtürk kim ulan? muayeneye sokmazdım. Trafik sigortası bile yaptırmazdım, boru değil 319.000 TL ödemişim.. Subap ayarı gerekse, onu bile kendime hakaret olarak algılar, yaptırmazdım. 319.000 TL ödediğim bu motorun subap ayarı bozulamaz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)