Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Skyteam v-raptor görüşleriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Merhabalar bu motoru kullanan veya inceleyen varmi? Sekil olarak hosuma gitti suzuki vanvan 125 ile ayni gorunuste ama 250cc almayi dusunuyorum fikirlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rozetli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mr 150
    Vallahi bende bayide gördüm bayıldım görünüşü kalitesi hiç çinli gibi durmuyordu hatta üzerindeki egzoz bile performans tipi bişeydi fiiat olarak herhalde 6000 küsürdü

Amaca yönelik alınası alet, söz gelimi ben gibi batak çatak avlak dolanmaya uygun gibi, lastik yapısından dolayı.

Ancak beygiri düşük 223cc olması lazımdı yanılmıyorsam 15 beygir, tork değeri ne alemde bilmiyorum, sürat beklemeyin, yurt dışı test videolarında yırtınarak 90 gördüğü söyleniyor, etkileyici alet.

Fiyat daha alta olmalıydı.

Umarım marka düdükleri doluşup, göklere çıkarmazlar.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Şunu bile 4124 liraya satıyolar biraz ucuz satın da millet binsin. Başka Dax motor kopyaları da var tipi daha düzgün onların fiyatları 5200 liraya kadar çıkıyor.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    İngiliz malı olduğundan Pound (Sterlin) ile verilmiş fiyatlar, o yüzden TL'ye çevirdiğinde pahalı görünüyor. Bir de buradaki gümrük vergileri, kdv, ötv eklenince hepten cep yakar.

Çok tipsiz ama bir o kadar da şirin motorlar. Meraklısı alır elbet, alınmayacak gibi değiller. Türkiye'de satışı yok galiba, ancak her ülkeye gönderi yapıyorlarmış. Sitelerinde öyle yazıyor.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amaca yönelik alınası alet, söz gelimi ben gibi batak çatak avlak dolanmaya uygun gibi, lastik yapısından dolayı.

Ancak beygiri düşük 223cc olması lazımdı yanılmıyorsam 15 beygir, tork değeri ne alemde bilmiyorum, sürat beklemeyin, yurt dışı test videolarında yırtınarak 90 gördüğü söyleniyor, etkileyici alet.

Fiyat daha alta olmalıydı.

Umarım marka düdükleri doluşup, göklere çıkarmazlar.
    90 ı yırtarak görüyorsa pek yarar makine değil sanırım

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Memlekette imkanlar kisitli olduğu için hermarkaya her modela hemen ulasamiyoruz ama internetten arastirdigim kadarıyla suzuki vanvan125cc ile kasa bisebir ayni dukati scramber e bikac deisiklik ile benzetilebilir gibi değişik tarzi olan bi motor gibi geliyor bana bu fiyatlara duzgun 125 cc ler haricinde bir motor bulmak zor gibi. Son hiz delisi deilim motordan zevk alma seklim yuksek hizla sinirli deil. Sizin bu ayarda baska bir tavsiyeniz varmi?
    Bu v-raptor ile biraz oynarsak guzel bi motor olabilirmi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Benimde görünümünü sevdiğim bir motosiklet.. Asya motor getirecek.. Ama gittim, baktım. bayisinde yoktu.. görmek nasip olmadı. 6.200 TL ye 125-150 cc commuter yerine bunu alırım.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde görünümünü sevdiğim bir motosiklet.. Asya motor getirecek.. Ama gittim, baktım. bayisinde yoktu.. görmek nasip olmadı. 6.200 TL ye 125-150 cc commuter yerine bunu alırım.
    Commuter 2.5-3 litre yakarken aynı koşullarda bu motor 4.5-5 litre yakar. Yol motoru değil hobi motoru bu.

Testi filan olmaz ki böyle motorların...

Motosikleti
    Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Testi filan olmaz ki böyle motorların...
    Youtube'a bakacaksın test için

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube'a bakacaksın test için
    Gördüğüm kadarı ile malzeme kalitesi "eh" seviyesinde. 90 üstünede pek çıkmıyor. Yinede burda satılan makinenin bir testini görmek isterdim. Malum zaman kötü güven olmaz.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    ben fuarda oturdum üstüne ve çok beğendim nedense.ama bana biraz pahalı geldi.6 küsür bin liraydı fiyatı.ama kaliteli hissi uyandırmıştı bende.kendine has bir tarzı var.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Commuter 2.5-3 litre yakarken aynı koşullarda bu motor 4.5-5 litre yakar. Yol motoru değil hobi motoru bu.
    Ben bunla yolda yaparım ama yakıt değeri doğru ise biraz fazla imiş.. 250 cc de 3,5-4,00 lt arası kabul edilebilir benim için ama 5 yakacaksa, çok fazla...

Tabi hız olarak da max 90 da az...

ama görünümü çok güzel..

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Kafamdaki dusunceler bambaska asil hayalim supermoto ama bu fiuatlara duzgun bisey zor. Bu motor fiyat olarak ucuk deil gibi ayrica bi tarzi var bence bakalim ilk firsatta bitane bulup inceleme yapicam sizlerlede paylaşırız. Benim bu motorda tek korkum titreşim bakalim hayirlisi insallah aramizda kullanan biri cikarsa goruslerini bizimle paylasir.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125

boora bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence hiç de pahalı değil. 6500 TL'ye 223 cc motor mu kaldı ? Eğer titreşim yoksa alınabilir duruyor. Son hızı 90'sa yetmez, hiç değilse 120 falan olsaydı iyi olurdu. Yukarıdaki motor ile Asya Motor sitesindeki motorun motor blokları tamamen farklı. Asya Motor'un eski bir resim koyduğunu düşünüyorum.

Testini isterük.

Arkadaşlar 2 aydır kullanıyorum motoru. Sürüşü çok zevkli,hakimiyeti kolay,sele yüksekliği olarak alçak ama yerden yüksek ve lastikleri resimlerden de gördüğünüz üzere aşırı kalın,223cc,10lt yakıt tankı,15 beygirlik cafe racer tarzında tatlı bir motor. Hız anlamında çok beklentiniz olmasın, titreşimi de hissettirir. Fakat yapısı ve lastikleri vs tümsekler,çukurlar hatta arazide bile çok rahat sürüş sağlıyor. Türkiye yollarını düşününce... bir depoyla 300-310km yapıyor. Yakıt konusunda süper. Hoş motor zevkle kullanıyorum. Fiyat belki biraz daha makul olabilirdi evet..Tavsiye ederim.
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ozgurakkor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 aydır kullanıyorum motoru. Sürüşü çok zevkli,hakimiyeti kolay,sele yüksekliği olarak alçak ama yerden yüksek ve lastikleri resimlerden de gördüğünüz üzere aşırı kalın,223cc,10lt yakıt tankı,15 beygirlik cafe racer tarzında tatlı bir motor. Hız anlamında çok beklentiniz olmasın, titreşimi de hissettirir. Fakat yapısı ve lastikleri vs tümsekler,çukurlar hatta arazide bile çok rahat sürüş sağlıyor. Türkiye yollarını düşününce... bir depoyla 300-310km yapıyor. Yakıt konusunda süper. Hoş motor zevkle kullanıyorum. Fiyat belki biraz daha makul olabilirdi evet..Tavsiye ederim.
    Fotoğrafta isterük...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler