Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suziki GSX-R 125 1.83 Boy alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba internetten araştırdığım da motorun 1.70 üstüne pek uygun olmadığını duydum fakat bazı kişilerde 1.85 boylarında rahat kullanıldıgını söylemişler 183 boyum var bu boyla motorun üstünde sırıtır mıyım racing tarz bi oturma şekli olurmu ?
    Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kullanırsın onda bi sıkıntı yok.rahat sürüyorum diyenlerin ilk motoru çünkü bir fikri yok sığıyorsan geriye sadece dış görünüş kalıyor.motor altında ufak kalabilir doğal olarak.aslında race olana daha iyi binmen lazım öne doğru uzanıyorsun çünkü.naked olanlar da daha çok belli oluyor

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Daha önce Gsx-s125 naked modelini kullandım. Boyutları aynı sadece grenaj ve gidon yüksekliği farkı var. Boyutları oldukçada ince ve küçük. Ben 1.65 boyundayım, benim için boyutlar normaldi. Ama sizin için küçük kalacağını düşünüyorum. Üzerinde kendinizi pek rahat hissedeceğinizi düşünmüyorum. Gidip üzerine oturduğunuzda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

dış görünüşte kötü gözüksün istemiyorum sizce kötü gözükür mü ? Race olanını tercih edeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

öncelikle teşekkür ederim yani race taez bir oturuş sağlayamam üstünde değil mi?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kimi insanın bacakları uzun, gövdesi kısadır. Bizim toplumda ise bacak kısa ve gövde uzundur. Sizin vücut yapınızı bilmiyorum. O nedenle motorun üzerine oturup bir yakınınızın foto çekmesini sağlamak görünüş anlamında size fikir verecektir. Motorun teknik özellikleri, fiyatı, şekli şemali sizi mutlu ediyorsa motor üzerinde nasıl göründüğünüzü boşverin. Zaten 125 cc motor, iyi gözükseniz ne olacak fıs fıs fıs gideceksiniz. Ortamda "hacım bu motor sanki sana biraz ufak gibi" diyen kankalara da motora ödediğiniz fiyatı söyleyin, susacaklardır.
    espresso ve gurcanozturk bunu beğendiler.

berkanselen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Küba Cr1 2015
    Artık boya değil paraya bakıyor kardeşim bu işler 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

[/COLOR]Teşekkür ederim abi özellikleri ve absli olması benim için çok önemli ve ilgimi çekiyor bu yüzden bundan yana kullanıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)