Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hasar Kaydına İşlenir Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Sıfır motor aldım. 1 hafta kullandıktan sonra farda problem yaşadım.Servise gittim durumu anlattım inceledler far karlı sistem olduğu için elektronik aksamında sıkıntı olmuş garantiden yenisini sipariş edeceğiz dediler ve talep oluşturdular.Garanti onayladı far geldi taktılar ettiler herşey şuan çalışıyor fakat aklıma şu soru takıldı garantiden değişen bu far hasar kaydı, ruhsata vs gibi birşeye işleniyor mu bilgilendirirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    işlemez.
    hasar kaydı yalnızca maddi hasarlı kazalarda oluşabilir.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hayır servis kayıtlarında bu işlem tutulur.

Satacak olacağım zaman bu durumu belirtmeme gerek varmı peki? Kafa karıştırmama adına söylemesem yanlış anlaşılacak bi durum ortaya çıkarmı ?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Mortalxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satacak olacağım zaman bu durumu belirtmeme gerek varmı peki? Kafa karıştırmama adına söylemesem yanlış anlaşılacak bi durum ortaya çıkarmı ?
    Sizin hasar kaydi dediginiz sey farkli, TRAMER (Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi) kaydi olarak gecer, servis kaydi ile ilgisi yok.

Satin alacak kisi servis kayitlarini istemeyecek mi / istemez mi ? Isterse zaten gorunecek. Belirtirseniz daha iyi olur durust satici olarak. Ben olsam garantiden degismis iste, nolmus yani derim.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)