Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İste bu..Alemin krali Crf250 Rally gelecekmis

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar ben cok sevindim,bence bircok kisiyi ilgilendiren bir haber..

Sahibinden de 70 bin e ikinci el motorlarini koyanlarrrr,bittiniz olm siz!

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Küçükken tuvalette ekmek yemiş de Allah çarpmış, Peygamberden tekme yemişçesine şu asimetrik far tasarımını ne Gs'de beğeniyorum ne de bu Rally'de. Benim göz zevkime hiç uymuyor.
    DickName, recaip, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    300cc üst dilim ötv saçmalığı olmasa daha iyiydi abartılı güç farkı yok ama 250cc ile 5hp dahi fark olsa yine hoş oldurdu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçükken tuvalette ekmek yemiş de Allah çarpmış, Peygamberden tekme yemişçesine şu asimetrik far tasarımını ne Gs'de beğeniyorum ne de bu Rally'de. Benim göz zevkime hiç uymuyor.
    Cok haklisin,asimetrik tasarimlarin hepsi dandik..3 kisi begenmez 1 kisi begenir oran asagi yukari budur gozumde.

Halbuki su motora iki simetrik yuvarlak far ne kadar guzel olurdu..vallahi amator bunlar
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bodrum'a taşınırsam alırım bunu, tam oraların motoru. Amortisör güncellemesi ister yalnız; eskilerin amortisör 70kg 3/4 porsiyon insanlara göreydi, bize gitmez
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    ben beğendim. nedense benim de ilgimi çekiyor bu crf250. hatta zamanında düşünmüştüm alıp tekerini değişip şehir içi kullansam falan

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Kaça satılacakmış ? Daha çok ilgilendiren kısım o..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat merak edenler için belirtmek isterim. Sıfırı Her zaman forza 250 ile forza 250 çantali arasındaydı fiyatı. bugun gelse 73.000 lira gibi bir fiyat çıkar.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Arkadaslar bu da crf250 bu video yu koyma amacim da su;

gerek rallly gerek crf250 de kullanici ile ekran arasinda bir demet kablo var..

abi bu nedir yaa gozum surekli o kabloya takiliyor,yani gozumuze girecek sekilde bu kadar yukselmesinin nedeni nedir ?

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=-4meXGwnVeo

Arkadaslar bu da crf250 bu video yu koyma amacim da su;

gerek rallly gerek crf250 de kullanici ile ekran arasinda bir demet kablo var..

abi bu nedir yaa gozum surekli o kabloya takiliyor,yani gozumuze girecek sekilde bu kadar yukselmesinin nedeni nedir ?
    Çünkü Honda işçilik kalitesi HIŞTOCUM. Egzotik marka hani :D. Premium ya hani :D Bütün krallar CRF serisinde ya hani :D

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alacağımdan değil ama geleceğine çok sevindim. İkinci elde 10 bin km yapmış motorlara saçma sapan fiyat yazan dangalaklara güzel kapak olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü Honda işçilik kalitesi HIŞTOCUM. Egzotik marka hani :D. Premium ya hani :D Bütün krallar CRF serisinde ya hani :D
    Bence bunun bir nedeni var, birisi gelip aciklama yapacak diye umuyorum

Ne zaman egzotik dedim ya abartma

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Yokmu hondada etkin bir tanıdığı olan araya birkaçta şundan sıkıştırsalar )))

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmu hondada etkin bir tanıdığı olan araya birkaçta şundan sıkıştırsalar )))

https://i.hizliresim.com/k2knkrk.png
    Crf250 rally zaten 250'lik africa twin mantıken. Africa twin crf serisinin en büyüğü. CRF1000-1100L Africa twin.

Geçen hafta sonu krank kitledi benim Crf250l.. 76000kmde, sm jantlarla biraz canını çıkardık dayanamadı :D Yenileri de güzelmiş, şehir içi , kısa - uzun şehirler arası yol yapıp düşük cc de kalmak isteyenler için bulunmaz nimet bu crfler. Bundan önce wr vardı, crfyi çok uygun fiyata motor bloğu yaptırmayı göze alarak almıştım 73 bin km de.

2013 te 10bin tl ydi. İkinci el fiyatlarıyla ve yeniside gelse yeni fiyatıyla cazip olacağını hiç düşünmüyorum. Tek silindirli bu motora bu kadar para vereceğime herhangibir motora dişli lastik takıp dolaşırım toprakta

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 te 10bin tl ydi. İkinci el fiyatlarıyla ve yeniside gelse yeni fiyatıyla cazip olacağını hiç düşünmüyorum. Tek silindirli bu motora bu kadar para vereceğime herhangibir motora dişli lastik takıp dolaşırım toprakta
    Dominar 250 olmus 55.000 tl.

crf250 rally gibi bir kral da birak 72.000 falan olsun artik..sadece honda olmasi bile +10000 farka deger

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar 250 olmus 55.000 tl.

crf250 rally gibi bir kral da birak 72.000 falan olsun artik..sadece honda olmasi bile +10000 farka deger
    Valla ben yıllardır enduro yaparım crf nin tek krallığı uygun fiyata hafif arazi gezileri yapabilmesiydi. Tek silindir motora o paralar vereceğime ikinci mt07 alır crf nin gittiği her yere giderim. crf uygun fiyatlı olduğu için bu kadar popüler olmuştu, bu paraları vermek artık hiç mantıklı değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)