Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

FC MOTO %15 İNDİRİM BAŞLADI

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar selam herkese,

Uzun zamandır indirim kovalıyordum. %15 tüm ürünlerde indirim kodu gelmiş MEGA15 koduyla alışverişinizde sepette %15 net düşüyor. Tüm ürünlerde geçerli şekilde. Ben 3. Alışverişimi dün yaptım. Severek alışveriş yaptıgım bir site. Bedeninizi bildiğiniz şeyleri alırsanız iade vb uğraşmazsınız. İhtiyacı olan arkadaşlara haber vereyim dedim.
    tommygun ve gurucuk bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yabancı site değil mi orası?

Evet yurtdışından geliyor ürünler

Alıntı obk047 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uzun zamandır indirim kovalıyordum. %15 tüm ürünlerde indirim kodu gelmiş MEGA15 koduyla alışverişinizde sepette %15 net düşüyor. Tüm ürünlerde geçerli şekilde. Ben 3. Alışverişimi dün yaptım. Severek alışveriş yaptıgım bir site. Bedeninizi bildiğiniz şeyleri alırsanız iade vb uğraşmazsınız. İhtiyacı olan arkadaşlara haber vereyim dedim.
    Paranı döviz de tutmuyor isen bizim açımızdan hiç bir espirisi yok malesef

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Haber verdiğiniz için teşekkür ederim. Bence hâlâ bize göre uygun fiyat ve daha çok seçenek sunabiliyorlar bu kurlara rağmen. Ben biraz önce Büse kışlık uzun ceket ve entegre bluetooth kulaklık içeren Bogotto önden açılır kaska kargo dahil toplam 2500 lira verdim. İlk defa buradan alışveriş yaptım. Bakalım nasıl bir deneyim olacak.

Paranızı nerede tutup tutmadığınız sizin sorununuz. Ben alışveriş yapmak isteyen arkadaşları bilgilendirmek için paylaştım. Yüksek kura rağmen avantajlı bir çok ürün var. Örn. 2.500 tlye 3.000 tlye türkiyeden kask alacak biri indirimleri takip ederek bu siteden SHOEI alabilir. Ben TR fiyatı 8k olan kaskı TEK beden kalmasından ötürü 3200 TL ye aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Kesinlikle dostum. Mevcut kura rağmen TR fiyatlarından uygun, bol çeşit ve kaliteli ürünler mevcut. 3 kere alışveriş yaptım. Sorun yaşamadım. Siz de memnun kalırsınız bence. Ayrıca bogottonun ürünleri de gayet kaliteli. Bizzat deneyimledim

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Paranızı nerede tutup tutmadığınız sizin sorununuz. Ben alışveriş yapmak isteyen arkadaşları bilgilendirmek için paylaştım. Yüksek kura rağmen avantajlı bir çok ürün var. Örn. 2.500 tlye 3.000 tlye türkiyeden kask alacak biri indirimleri takip ederek bu siteden SHOEI alabilir. Ben TR fiyatı 8k olan kaskı TEK beden kalmasından ötürü 3200 TL ye aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Kesinlikle dostum. Mevcut kura rağmen TR fiyatlarından uygun, bol çeşit ve kaliteli ürünler mevcut. 3 kere alışveriş yaptım. Sorun yaşamadım. Siz de memnun kalırsınız bence. Ayrıca bogottonun ürünleri de gayet kaliteli. Bizzat deneyimledim
    mesela kaska ne kadar vergi ödediniz....

Vergi standart. Ürün fiyatının %18 i vergi.
    Alpbatur bunu beğendi.

Diyorsun ki uzun zamandır indirim kovalıyorum , 1 aydır kovalıyor sen Tl bazında %4 kazandın hele 15 Şubatdan beri kovalıyor isen mesela 6-7 aydır 915/695=%32 kar etmemsişsin %17 zarar etmişsin

Bende şunu diyorum ;Biz yani çoguluk bordurosu TL bazlı olan kişiler için

Misal 1 Eylülde dolar 8,25 Bugün 9,15 ,
    1 ay bekledin 915/825=%11 eder ,
    1Eylülde den bügüne karın %4

Bu %15 lik indirimlerin bizim açımızdan espirisi yok döviz ile kazanan için %15 güzel bir rakam ama %4 kazanç eee işte amam aman da bir şey değil .

Şunu desen anlarım bu sitedeki ürünler türkiye göre cazip veya 1 ay önceye göre %4 indirim var ..

%4 indirim için bize hatırlatıgın için teşekkür ederiz
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)

Merhaba,

Sepete ürün ekledigimizde ürün bedeli üzerine DHL masrafı ekliyor. Ornegin , 4000 TL (ürün bedeli) + 200 TL (DHL - Outside Europe)

Bunun haricinde kargoyu teslim sırasında 4000 TL üzerinden 18% KDV mi ödüyoruz (PTT kargoya) elden ? Artı gumruge sunma bedeli ve damga pulu ( ikisi total 10 TL kadar) Ilave birşey var mıdır ? Toplamda - 4930 TL gibi ..

Ben sitede kuru TL yapıyorum. Güncel pariteye göre faturalandırıyordur diye dusunuyorum.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    shark vancore lens alayım dedim 200 lira bi 200 de kargosu var bide tayyip vergisi var

gene alamicaz

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Sepete ürün ekledigimizde ürün bedeli üzerine DHL masrafı ekliyor. Ornegin , 4000 TL (ürün bedeli) + 200 TL (DHL - Outside Europe)

Bunun haricinde kargoyu teslim sırasında 4000 TL üzerinden 18% KDV mi ödüyoruz (PTT kargoya) elden ? Artı gumruge sunma bedeli ve damga pulu ( ikisi total 10 TL kadar) Ilave birşey var mıdır ? Toplamda - 4930 TL gibi ..

Ben sitede kuru TL yapıyorum. Güncel pariteye göre faturalandırıyordur diye dusunuyorum.
    dediğiniz gibi. KDV artık gümrük bedeli harici bir şey yok. Yalnız PTT biraz kafasına göre yapıyor değerlendirmeyi, yurtdışı son iki siparişimde hep bir tık yüksek çıktı gümrük vergisi.

fc'den sipariş veriyorsanız 15 euro fazlasını verin, dhl express ile isteyin. Kafanız rahat olsun. Gümrükten DHL geçirdiği zaman değerlendirmede bir yamukluk olmuyor artı 1 haftada geliyor. PTT'de paketimin etiket problemi yüzünden teslim edilemediği, paket peşine düştüğüm oldu.

Motosikleti
    250r

Kaskı mağazada deneyerek mi sipariş verdiniz yoksa sitedeki ölçüm tablosunu kullanarak mı ?

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Fc iyidir güzeldir, her türlü Türkiye'den ucuza gelir. Her türlü Türkiye'de satılandan taze mal gelir. Tek sıkıntı kargoda hasar alabilecek ürünler. Mont vs ekipman için sıkıntı yok. Elektronik veya kask söylerken bir tık riskli sadece. O da paketten anlaşılıyor genelde, teslim almayıp iade gönderme hakkınız var.

Benim paket hasarlıydı ama ben teslim aldım. Dıştaki karton paket zedelenmiş ama içerde ürünün kendi kutusunda bir sıkıntı yoktu. Zaten airpack, bubblewrap, strafor ile destekliyorlar riskli olabilecek ürünleri.

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Benim siparişim şöyle:

Toplam 388tl indirim görünüyor. Bu da aslında neredeyse bizim gümrük vergisine tekabül ediyor.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arkadaşlar siparişten kaynakli sorun yaşayan oldu mu?

Bir tane kask beğendim,almayi duşunuyorum.

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Ben 2 tane kask siparişi verdim bile..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A

eyv. bazı ürünler aliexpress ten de makul fiyatlara bulunuyor. ama düzgün satıcıyı bulmak gerek tabi.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke uzun zamandır bekletmeseydiniz. Ne zamandır bekliyorsunuz bilmiyorum ama ilk baktığınız zaman aldaydınız belki daha kârlı kapatabilirdiniz. Malumun kur yerinde durmuyor

Hesaplayan adam gelmiş. Arkadaşım yaptığın kur hesabını herkesten iyi yapacak adamla konuşuyorsun. Ben lisanslı portföy yöneticisiyim. Benim hayatım kur borsa. Ben bir ürünün aylar önceki fiyatını da biliyorum. Şuanki fiyatını da. Ben aylar önceki gördüğüm ve takip ettiğim fiyat üzerinden uyguna bulduğum için aldım. Kur %11 artsa bana ne? Ben %50 uygun fiyata almışım alacağımı. Shoei kaskı tek beden olmasından kaynaklı ve %15 indirimle herşey dahil 3100 TLte aldım. Alsana bana buradan 3.000 tlye kask. Mevcut kur beni ilgilendirmiyor. Takip ettigim fiyatın altında, tek beden kalmış ürünleri takip edersen türkiyeyle kıyasla bedavaya alırsın. Ben gördüm ve ilgilenen arkadaşlara yazdım. Muhalefet olmak için olmuşsun. Ben bu siteden 25 bin tlye yakın alışveriş yaptım. Türkiyede olmayan ürünler ve fiyatlar var( takip edene)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Benim kendi ekipmanlarımın hepsi buradan zaten. Eşime ve kendime yedek bi kaç parça aldım. Kur artışına rağmen cok uyguna aldım. Tek beden kalan ürünleri takip ediyorum. Bir de böyle indirimlerle birleşince çok uyguna geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Bedeninizi iyi seçin. Garanti olsun diyorsanız gidin bir mağazada modeli deneyin. Sonra sipariş verin. Ben hiç sorun yaşamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Mağazada denemiştik eşimle. Ölçüleri de biliyorduk. Standart kasklarda ölçü birebir tutuyor ama kafa yapısı farklı olan şekil itibariyle schubert gibi arainin bazı modelleri hjc gibi kasklarda 1 2 cm bile farkediyor. Bence en sağlıklısı mağazada denedikten sonra sipariş verin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)