Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CG UGK alinir mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar mondialin bir modeli var, ayni uag gibi fakat silindir digerleri gibi dik degil cup lardaki gibi yatik duruyor. Var mi bilen, iyi midir.125 150 cc yapmak daha güvenli olacak girecegim yollar hizli.hacim yukseltilebilir mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    CGler genel olarak oynamaya müsait motosikletlerdir ama bir o kadarda güvensiz oluyorlar, gidişi güzel olabilir ama durması çok kötü malesef fren konusunda çok yetersiz oluyorlar (disk frenli modelleri nasıl bilmiyorum) eğer orjinal bloğu ile oynamazsanız bakımlarını erkenden yaparsanız sizi uzun süre götürücek motosiklettir. Eğer ehliyet probleminiz yoksa ve Cg düşünüyorsanız Kuba Çita 180 modellerine bakmanızı tavsiye ederim hem yükseltmenize gerek kalmaz hemde frenleri disk olması sizin için bir avantaj olmuş olur.

Teşekkür ederim. Simdilik daha ucuz bise bakiyorum.A ehliyetim var. Bazilarinda alt motor farkli oluyormus, model zaten piyasada cok az. Silindir, egzantirik degismem gerektigi zaman digerlerininki uyumlu mu onu ogrenmeye calisiyorum

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yatik blok cg lere bulaşmayin.

AGK 125 den şaşmayin

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CGler genel olarak oynamaya müsait motosikletlerdir ama bir o kadarda güvensiz oluyorlar, gidişi güzel olabilir ama durması çok kötü malesef fren konusunda çok yetersiz oluyorlar (disk frenli modelleri nasıl bilmiyorum) eğer orjinal bloğu ile oynamazsanız bakımlarını erkenden yaparsanız sizi uzun süre götürücek motosiklettir. Eğer ehliyet probleminiz yoksa ve Cg düşünüyorsanız Kuba Çita 180 modellerine bakmanızı tavsiye ederim hem yükseltmenize gerek kalmaz hemde frenleri disk olması sizin için bir avantaj olmuş olur.
    fren kolunu çekince yine duruyorsun, iyi lastik varsa iyi kötü biraz fren yaparsın.
    ama yine de motor diyebileceğimiz motorlara kıyasla (yamaha,honda, bajaj vs.) fren hissiyatı kötü. fren kolunu çekince yüzde kaç fren yapıyorum, nerede kitleyecek anlayamıyorsun. özellikle bazılarının disk/balata çok dandik, yağmurda fren hissi çok değişiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler