Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çine’deki kazada motosikletli genç ağır yaralandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tarz kazaları gördükçe viraj dönmeye korkar oluyorum. Kazanın viraj dönmeyle bir bağlantısı var mı yok mu bilmiyorum fakat sanki virajda bir kaysam refuj uzuvlarımdan birisini kopartacak ve sakat kalacağım diye viraj dönemez oluyorum. Keşke motorcu dostu bariyerler her yerde olsa veya her il merkezlerine fazla uzak olmayan, belediyelerin kurmuş olduğu güzel asfaltlı pistler olsa ve uyguna kiralanabilse. Gerçekten çok güzel olurdu. Milyar liraların harcandığı saçma sapan projeler yerine yerleşim yerlerinden uzak yerlere pistler yapmak çok zor olmasa gerek. Herkesin ulaşabileceği ve ücretini verebileceği yerler... Böylece kimse çine, sakar geçidi gibi yerlerde viraj alırken hayatlarını riske atmak zorunda kalmasa.
    mattiadestro ve Ozan arıcı bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cekalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    En son aldığım haberlere göre arkadaşın kolunu dikememişler.İç organları ezilmiş zarar görmüş.Çok kötü bir durum.Artçı almak bile çok riskli

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz kazaları gördükçe viraj dönmeye korkar oluyorum. Kazanın viraj dönmeyle bir bağlantısı var mı yok mu bilmiyorum fakat sanki virajda bir kaysam refuj uzuvlarımdan birisini kopartacak ve sakat kalacağım diye viraj dönemez oluyorum. Keşke motorcu dostu bariyerler her yerde olsa veya her il merkezlerine fazla uzak olmayan, belediyelerin kurmuş olduğu güzel asfaltlı pistler olsa ve uyguna kiralanabilse. Gerçekten çok güzel olurdu. Milyar liraların harcandığı saçma sapan projeler yerine yerleşim yerlerinden uzak yerlere pistler yapmak çok zor olmasa gerek. Herkesin ulaşabileceği ve ücretini verebileceği yerler... Böylece kimse çine, sakar geçidi gibi yerlerde viraj alırken hayatlarını riske atmak zorunda kalmasa.
    Elimdekini satıp bir GS 1200 alıp emekli amca modunda 30 la viraj dönmeyi ara sıra bende düşünüyorum. Kaza yapan arkadaşın başına gelen viraj yapmayı seven herkesin başına gelebilir. Allah acil şifalar versin. Her geçen gün, her kaza haberinde motosikletten biraz daha soğuyorum ama bu aleti tamamen bırakmak mümkün değil galiba

Motosikleti
    MT25 2016
    çok üzüldüm arkadaşa. haberden gördüğüm kadarıyla süren de kendisi değil, artçıymış. çok sıkıntılı durum. yaşı da ufak...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler