Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2022 de sifir km binlik motor alabilen adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye geçen bu dönemde istifa ettim diye ağlıyordun?? Doğruysa hayırlı olsun tam profesyönel bir iş yapmışsin tam sezonu mükemmel bir zamanlama şizofren kardeş 1000den aşaya binenler amatör zaten haklısın 100cc le kaçırdım bidahakine mt10 falan alırsam haber ederim prolara yazarsın beni.para dolarda olaydı mt10 alırdık tabi para gömecek başka yer olmasaydı
    Ya sen neden kendini 1000 cc sinifinda goruyon anlamadim,100 cc falan bahane olamaz.

Seni gruba alsak bu sefer tiger 850 ve 850 gs cisi gelip 50 cc icin biz neden disardayiz diyecek.onlari alsak nc 750 ci gelip onlari aldiniz bizi de alin diyecek.

Bu is gordugun gibi dominara kadar gider.

Sinifini bileceksin..seni ezio ve blueway in liderligini yaptigi orta sinifa yazariz,iyi gruptur memnunn kalirsin.

Mt10 aldiginda bu konuyu tekrar degerlendiriz.

Bu arada is degistirmem icin yaptigin yorum cok amatorce.proflar bilir ki maasini yukseltmen istisna durumlar haric is degistirmek ile mumkun.Benim uzgun oldugum nokta eski isimin cok rahat olmasiydi..neyse iste böyle durum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sen neden kendini 1000 cc sinifinda goruyon anlamadim,100 cc falan bahane olamaz.

Seni gruba alsak bu sefer tiger 850 ve 850 gs cisi gelip 50 cc icin biz neden disardayiz diyecek.onlari alsak nc 750 ci gelip onlari aldiniz bizi de alin diyecek.

Bu is gordugun gibi dominara kadar gider.

Sinifini bileceksin..seni ezio ve blueway in liderligini yaptigi orta sinifa yazariz,iyi gruptur memnunn kalirsin.

Mt10 aldiginda bu konuyu tekrar degerlendiriz.

Bu arada is degistirmem icin yaptigin yorum cok amatorce.proflar bilir ki maasini yukseltmen istisna durumlar haric is degistirmek ile mumkun.Benim uzgun oldugum nokta eski isimin cok rahat olmasiydi..neyse iste böyle durum.
    hırbonen 1000cc altına bu kadar uzun mesaj yazman benı cok duygulandırdı. Onlarda insan haklısın
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hırbonen 1000cc altına bu kadar uzun mesaj yazman benı cok duygulandırdı. Onlarda insan haklısın
    Yani engel olmazsam dedigim gibi nc750 alan da dusecek buraya.

Baslik 1000 diyor ama okumuyor ki.neysee uzuluyorum biraz da,premium sinifta gormek istiyor herkes kendini ama mumkunn degil bu.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro

Baslik 1000 diyor ama okumuyor ki.neysee uzuluyorum biraz da,premium sinifta gormek istiyor herkes kendini ama mumkunn degil bu.
    Yanlız mt9 un beygirleri africayı döver

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız mt9 un beygirleri africayı döver
    Uzgunum ama beygir e bakilmaz

O zaman 600 rr da gelsin onu da alalim,olmaz.

Devletimiz siniflari belirlemis zaten ;)

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5

Ben tek tabancayım dayı sınıf mınıf tanımam sevmemde.çağırsanda gelmem sınıfada bakmam kimde ne var diye.sınıflandırma ayrıştırma senin gibilerin işi ben o kafada değilim.mt10da almam bu arada daha da hacim yükseltemem sidik yarışına girmem.seni sevsemde sevmesemde kimsenin mesleği ile dalgada geçmem bu arada yanlış anlaşılmasin.alın terine allahı gelse laf edemez kimsenin haddine düşmez

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün Beşiktaş'ta motosiklet sürerken gördüm: Önümdeki bir Doblo'nun arkasında Abdülhamid resmi onun üzerinde de (o resmin parçası olarak) Atam izindeyiz çıkarması vardı.

Kahkaha attım, sonra bastım küfrü...

(İlk defa gördüm; "Hangi mağaradan çıktın?" diye sormayın. )
    Bu ağbinin ağbisi miydi yoksa? Veya eniştesi.

Not: East PirinçEk arabası diyorlarmış duplonun bu modeline. ;)
    Cyan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tek tabancayım dayı sınıf mınıf tanımam sevmemde.çağırsanda gelmem sınıfada bakmam kimde ne var diye.sınıflandırma ayrıştırma senin gibilerin işi ben o kafada değilim.mt10da almam bu arada daha da hacim yükseltemem sidik yarışına girmem.seni sevsemde sevmesemde kimsenin mesleği ile dalgada geçmem bu arada yanlış anlaşılmasin.alın terine allahı gelse laf edemez kimsenin haddine düşmez
    Saka yaptim zaten ya vallahi agiz tadiyla bir eğlendirmiyisun.Honda yapistirmis zammi yamaha da mt9 u kasim fiyati ile veren yer bulursan ardahan da olsa git al.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ağbinin ağbisi miydi yoksa? Veya eniştesi.

https://galeri13.uludagsozluk.com/63..._1753573_m.jpg

Not: East PirinçEk arabası diyorlarmış duplonun bu modeline. ;)
    Hocam siz kastomonu lu musunuz ? Bir arkadasa cok benzettim stilinizi.sutlandi mi onu da goremiyorum

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam siz kastomonu lu musunuz ? Bir arkadasa cok benzettim stilinizi. sutlandi mi onu da goremiyorum
    Kendisine sordum. "Rütbemi sökmüşler, çaylak seviyesine terfi ettim" dedi. Valla ben onun yalancısıyım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef bizde o güzellik de yok.
    (Venezuela 6 Dünya Güzeli, 7 Kainat Güzeli)

https://imgyukle.com/f/2021/11/19/kmRUyh.jpg
    sağ alt köşedeki venezuella yazan esmer güzelmiş
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Avrupa’lı motosikletler için değer 200k ve üzeri para ödemek.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Geçen gün bizim bayiide oturuyorum, kahve içiyorum. Kask toptancısı bir eleman geldi, rutin ziyaretiydi herhalde. O, bayiideki çalışanlarla konuşurken kulak kabarttım, İstanbul'da adamın birinden bahsediyordu; bu adam 1000'lik racing motoru satın almış, daha bir kere bile kontağına basmadan evinin/villasının salonuna koymuş, öyle dekor diye duruyormuş 1000'lik makina.

Yani diyeceğim, olanda manyak gibi para var, bir kısım insanlarda. Ama genele bakarsan, halkın çoğunluğu zor bir durumda yaşıyor.
    F54 ve espresso bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben hala nasıl alıyorlar anlamıyorum.

sormaya cekiniyorum. benden az kazanıp cc yukseltıyor ınsanlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)