Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sis farı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar motoruma sıs farı taktırdım sis farından normal günde açsam ceza yermiyim çakrı da var ama çakar kulanmıyorum genede sıkıntı çıkarırmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı H cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar motoruma sıs farı taktırdım sis farından normal günde açsam ceza yermiyim çakrı da var ama çakar kulanmıyorum genede sıkıntı çıkarırmı
    3 senedir beni çevirip ceza kesen olmadı.
    olmaz dersem yalan demiş olurum. normalde yasak
    since 1987

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çakar özelliğini kullanmassan birşey olmuyor.

ama sisi açtıgın sırada da karşı taraftaki araçları rahatsız ettiğini gören bir polis olursa yandın

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gündüz pek sorun çıkartmıyorlar ama gece gözü aldığı için yeme ihtimalin yüksek

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Sis farı mutlaka her motorda kullanılması gereken "güvenlik ekipmanıdır" Racing chopper veya skuter fark etmez.

Çevrenize baktığınızda kasklar mat ve koyu, montlar siyah fosforlu yelek zaten yok. Sonra görmedim seni diyene kızıyoruz. Adamlar haklı.

Ayarı düzgün yapılmış, öndekinin gözünü almayan ve özellikle sabit yanan sis farına kimse birşey demiyor. Kullanın.
    espresso ve Justforfun bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sis farı mutlaka her motorda kullanılması gereken "güvenlik ekipmanıdır" Racing chopper veya skuter fark etmez.

Çevrenize baktığınızda kasklar mat ve koyu, montlar siyah fosforlu yelek zaten yok. Sonra görmedim seni diyene kızıyoruz. Adamlar haklı.

Ayarı düzgün yapılmış, öndekinin gözünü almayan ve özellikle sabit yanan sis farına kimse birşey demiyor. Kullanın.
    Onereceginiz marka model site vb var midir

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Ben geceleri emniyet şeridinde çakar açıyorum ama o sırada yolda sürekli bir gözüm polislerde oluyor , polis gördüğümde hemen kapatıyorum. Polisleri geçtiğimde tekrar açıyorum . 1 aydır bir problem yaşamadım.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bende bunlar var.
    araba farı gibi düz çizgi şeklinde aydınlatıyor. kısa far gibi ayarladım. arabaların arka tamponunda kalıyor

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Benim sisler uzaktan kumandalı olduğu için sürüş sırasında açıp kapayamıyorum.Gündüz sabit gece süreceksem çakar modda çalıştırıyorum.Bu çakar lamba polis gibi kırmızı mavi yananlar için yasak değilmi.Bizim sisler sabit beyaz yanıyor.Polis çevirip ceza yazarsa yandık.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı volkan190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geceleri emniyet şeridinde çakar açıyorum ama o sırada yolda sürekli bir gözüm polislerde oluyor , polis gördüğümde hemen kapatıyorum. Polisleri geçtiğimde tekrar açıyorum . 1 aydır bir problem yaşamadım.
    Gece çakar açmayın. Gündüz çakar, gece sabit yakın. Çok fazla göz alıyor. Etme kardeş.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece çakar açmayın. Gündüz çakar, gece sabit yakın. Çok fazla göz alıyor. Etme kardeş.
    Haklısın fakat Ataşehir - pendik E5 güzerhanında motor kullanıyorum. Akşamları en sol şeritteki boşluktan trafiksiz gitmek için mecbur açıyorum. Yoksa araç sürücüleri fena sıkıştırıyorlar. Hatta bazıları en sola geçip yol bile vermiyorlar. Çakar açtığın zaman ip gibi gidiyorsun , ayrı olarak sadece duran trafikte açıyorum , bu nedenle araç sürücülerini rahatsız ettiğimi düşünmüyorum. Bu zamana kadar kimse arkamdan korna yada selektör yapmadı.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı hussain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onereceginiz marka model site vb var midir
    CSR marka öneririm. Polis ve diğer kamu araçlarına da bu marka sisleer takılıyor
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)