Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletler ve Otomobillerin Birlikte Yol Alması Ne Kadar Mümkün ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mtbygtf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Sizce Türkiye'de bunu başarabilir miyiz?

https://www.youtube.com/watch?v=-gSkwdsNweE
    Voltaren bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bizde otomobiller birlikte yol alamıyor, motosikletle nasıl birlikte yol alacaklar?
    Voltaren bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Videoların on numara bile olsa her videon için burada başlık açıp reklamını yapman hoş değil. Bu işin raconu; farklı farklı konular için de yorumların olur, farklı farklı konularda da başlıkların olur. Ardından arada bir "ya işte şöyle de bir videomuz var" diye çaktırmadan konu açarsın, o zaman kimse yadırgamaz.

Lakin mübarek sana bakıyoruz, 2-3 hafta önce üye olup 4 konu açmışsın, hepsi videolarına trafik çekmek amaçlı. Boşver buradan gelecek 3-5 abonelik ve beğeniyi. Uzun vadeli bak bence bu konuya.
    gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoların on numara bile olsa her videon için burada başlık açıp reklamını yapman hoş değil. Bu işin raconu; farklı farklı konular için de yorumların olur, farklı farklı konularda da başlıkların olur. Ardından arada bir "ya işte şöyle de bir videomuz var" diye çaktırmadan konu açarsın, o zaman kimse yadırgamaz.

Lakin mübarek sana bakıyoruz, 2-3 hafta önce üye olup 4 konu açmışsın, hepsi videolarına trafik çekmek amaçlı. Boşver buradan gelecek 3-5 abonelik ve beğeniyi. Uzun vadeli bak bence bu konuya.
    Başkan iyi güzel diyosun da motosiklet sitesi değil mi burası? Motosikletle ilgili paylaşım yapamayacak mıyım yeni girdim diye 10 yıllık olsam sorun değil miydi yani şimdi? Üçüncüsü de youtube kanalıma gelirsen görürsün her motovlogda müzik olur çok şükür 3-5 abone toplama kar amacı gibi bir amacım yok öyle amacım olsa zaten karıyla kızla video çeker teker yapar milyon izlenirim azcık düşünebilen insan bunu görür zaten, saygılar rahatsız ettiysek çeker gideriz kimseye eyvallahımız olmaz olmadı da çok şükür...
    Youtube: Motobiyografi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Mtbygtf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan iyi güzel diyosun da motosiklet sitesi değil mi burası? Motosikletle ilgili paylaşım yapamayacak mıyım yeni girdim diye 10 yıllık olsam sorun değil miydi yani şimdi? Üçüncüsü de youtube kanalıma gelirsen görürsün her motovlogda müzik olur çok şükür 3-5 abone toplama kar amacı gibi bir amacım yok öyle amacım olsa zaten karıyla kızla video çeker teker yapar milyon izlenirim azcık düşünebilen insan bunu görür zaten, saygılar rahatsız ettiysek çeker gideriz kimseye eyvallahımız olmaz olmadı da çok şükür...
    Yahu kar amacın tabi ki olsun, emek harcıyorsun tabi ki karşılığını almalısın. Lakin sürekli videona ziyaretçi çekmek amaçlı başlık açtığında yarın öbür gün millet bıkıp izlemeyecek, tepkisiz kalacak. İzlenme oranın daha da düşecek. Yazık olmayacak mı harcadığın emeğe? Mesela MetinRR diye bir Youtuber var, adamın güzel videoları da var, bizim bu foruma da üye, o da sürekli kendi videolarıyla ilgili başlık açıyor, başka hiçbir konuda yorumu yok. Haliyle kimse sallamıyor forumda maalesef MetinRR'i.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Cfmoto 250 Nk
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu kar amacın tabi ki olsun, emek harcıyorsun tabi ki karşılığını almalısın. Lakin sürekli videona ziyaretçi çekmek amaçlı başlık açtığında yarın öbür gün millet bıkıp izlemeyecek, tepkisiz kalacak. İzlenme oranın daha da düşecek. Yazık olmayacak mı harcadığın emeğe? Mesela MetinRR diye bir Youtuber var, adamın güzel videoları da var, bizim bu foruma da üye, o da sürekli kendi videolarıyla ilgili başlık açıyor, başka hiçbir konuda yorumu yok. Haliyle kimse sallamıyor forumda maalesef MetinRR'i.
    Valla abi sana şöyle söyleyim umrumda değil işinde gücünde insanım kimseyi de takacak değilim isteyen istediği şekilde düşünebilir asıl mesleğim de mühendislik kaç yaşında adamım ülkede onca dert varken bunu mu dert edineyim şimdi, motosiklet adına ülkedeki kısa filmlerin yetersizliğini görüp böyle bir içerik çıkarıyorum. İsteyen izler istemeyen izlemez önemli değil. Saygılar.
    Youtube: Motobiyografi

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Madem video ekleyeceksiniz sitede video ekleme özelliği var onu kullananın: Mesaj kutusu üzerinde araç çubuğu var orada film şeridi şeklinde, üzerinde durduğunuz zaman "Insert Video" yazan bir tuş var; videoyu o şekilde eklerseniz videonun ön gösterimli başlık görseli görünür, gerekirse üzerine direkt tıklanarak seyredilebilir. Hatta kullanışlı olsun diye video ön gösterim linkinin üzerine URL linki de eklenebilir.

Sahsen başlık resminden kimin olduğu neyle ilgili olduğu belli olmayan video linklerine tıklamıyorum... Pek çok kişinin de böyle yaptığına eminim. Ön gösterim görseli olursa daha çekici olur.

Örnek:
    https://www.youtube.com/watch?v=-gSkwdsNweE

Yukarıdaki görünümü yapmak için aşağıdaki gibi yazdım:
    [URL="https://www.youtube.com/watch?v=-gSkwdsNweE"]https://www.youtube.com/watch?v=-gSkwdsNweE[/URL]
    [video=youtube;-gSkwdsNweE]https://www.youtube.com/watch?v=-gSkwdsNweE[/video]
    gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Helal olsun tommy e sonunda beni anlayan biri cikti..neyse.

Motobiyoloji,yanarli donerli baslik acmamisin,ilerleme var afferin.

Fakat kedi alma tavsiyemi ciddiye alsaydin keske, valla kedili video gordum mu dayanamiyorum aciyorummm.

Yok illa ben sagdan soldan videolari calip editleyecem diyosan al sunu turkceye cevir..

Dani pedrosa abimizin neler cektigini,basamaklari nasil tirmandigini anlatan cok guzel bir belgesel.is yaparr mi bilmemmm ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler