Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

19 yıl sonra (Türkiye'de) benzin bitiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F (2008)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 yil ulusal gazetede calismis biri olarak yazdiginin eksigi yok, fazlasi var. Dedigin gibi ajanslardan copy/paste yapiyorlar.
    Bazen imla hatalarına denk geliyorum da insan hiç mi kontrol etmez? Yazıyı ajanstan nasıl alıyorlarsa olduğu gibi gazeteye koyuyorlar. Ben ajans yerinde olsam araya küfür falan sıkıştırırım, ana bacı girerim, nasılsa kontrol eden yok. Güzel bir skandala imza atarım.
    espresso ve ero__ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen imla hatalarına denk geliyorum da insan hiç mi kontrol etmez? Yazıyı ajanstan nasıl alıyorlarsa olduğu gibi gazeteye koyuyorlar. Ben ajans yerinde olsam araya küfür falan sıkıştırırım, ana bacı girerim, nasılsa kontrol eden yok. Güzel bir skandala imza atarım.
    Yaptiklari anlasmalar geregi, ajanstan alinan haberlerde nokta dahi degistir(e)mezler.
    instagram: biragurusu

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Gavur değiştirebiliyor. Demek ki bizimkiler anlaşma yapmayı bilmiyor.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zamanlar halk arabaları 11/12l yakardı, şimdi 5l yaktı mı çok deniyor. Normal yani, yakıt verimi arttıkça projeksiyonlar değişti.
    zayıf bir done..
    o zamanlar 1 milyon araç varken 11 litre yaksa , şimdinin 25 milyon aracı 5 litre ortalama ile en az 12 kat daha fazla yakar ülkemizde..
    Yakında elektrikli çöplüğüne dönecek dünya..Neymiş benzin karbon salımı yapıyormuşuz.. Peki kurşun salımından kimse bahsetmiyor... Akü dönüşümlerindeki toprağa ve havaya karışan kurşundan haberi olan var mı ?...
    Elektrikli çevreci imiş..Pehhh.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    19 yıl ne ki, bütün dünyadan önce biz bitireceğiz benzini zaten çünkü fırlayan benzin fiyatları ve fakirlikten araç nedir onu bile hatırlayamayacağız.

Motosikleti
    2016 CB500F
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zayıf bir done..
    o zamanlar 1 milyon araç varken 11 litre yaksa , şimdinin 25 milyon aracı 5 litre ortalama ile en az 12 kat daha fazla yakar ülkemizde..
    Yakında elektrikli çöplüğüne dönecek dünya..Neymiş benzin karbon salımı yapıyormuşuz.. Peki kurşun salımından kimse bahsetmiyor... Akü dönüşümlerindeki toprağa ve havaya karışan kurşundan haberi olan var mı ?...
    Elektrikli çevreci imiş..Pehhh.
    Şimdi buradaki asıl zayıf done o zamanki 1 milyon araca karşılık şimdi 25 milyon araç olması. Globalde ne öyle bir nüfus artışı var ne de öyle bir refah artışı...

Forumdan Uzaklaştırıldı ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şerrrrefsizim aklıma gelmişti
    tommygun bunu beğendi.

ANES MOTOR
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)