Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

arkasındakini sevenler okusun!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    gecen trafikte un kapanı tarafları azar azar ilerliyoruz aralara girerim ama gerek duymadım bide arkamda bir arkadaş vardı o arada bir MZ sesi duydum bağırta bağırta aracların arasına öyle bir dalıyoki ne kask var bişe kendisindede kızdada görmenizi istadim bu nedir yaa nereye yetişiyorsun arkasındaki kız öyle korkuyoduki tutunacak yer bulamadı bir an frene basınca çocuk acıdım valla bide MZ in o iğrenç sesi nasıl sinirlerimi oynattı anlatamam işte böyle densizler yüzünden trafik polisi ne yapsa haklı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    valla bu yazdıklarını anlarsam ve niye yazdığının bağlantısını kafamda kurrarsam güzel bir cevap yazacağım...
    AĞIRADAM... SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben deşifre ettim. Şimdi arkadaş Unkapanı bölgesine yakın seyretmekte iken trafikte sıkışık malum İstanbul, yanından bir Mz markalı motosiklet geçiyor ama ne geçme üstelik arkasında artçısı kız arkadaşı olduğu halde sağa sola giriyor ani frenler ara gazlar vs. Yahu diyor bu polisler bunlar yüzünden bizim iflağımızı kesiyor bu cahil adamlar motor sürmesin hatta diyor.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

javacı_ayşe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa ceylan
    evet hakketen trafik magandalarıyla başımız dertte bence de haklısın
    Ben günahlarına emanet edilmiş bir mermi çekirdeğiyim

Motosikleti
    şimdilik yok
    bıyıklı bayaa zekisin teşekkür ederim

Alıntı albts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıyıklı bayaa zekisin teşekkür ederim
    Rica ederim albts seni bir zahmetten kurtarayım dedim. Savaş buyur yaz bir cevap artık.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

javacı_ayşe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa ceylan
    bende bir konuya değinmek istiyorum sırası gelmişken siz erkekler trafikte motosiklet süren bir bayan gördüğünüz de hiç insan görmemiş mağara adamları gibi bakıyosunuz bunun sebebini anlayamıyorum biraz daha kafaların modernleşmesi gerek anlaşılan daha çok ekmek yememiz lazım çağdaşlaşmamız için Atatürk'ün eminim kemikleri sızlıyordur anıtkabirde
    Ben günahlarına emanet edilmiş bir mermi çekirdeğiyim

Motosikleti
    şimdilik yok
    kusura bakmada ayşe scooter süren bir kız gördümü bakmıyorumda java ceylan süren bir kız görürsem ben bile bakarım kim bakmazki düşünemiyorum ama cesaretinden dolayı tebrik ediyorum

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    如果通过单击链接而到达了该网页,请与网站管理员联系,通知他们该链接的格式
    yazık derim!

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    oyyy öldümmm muhabbete bak 38 derece ateşim var bide sitede gerginlikten sonra gül gül öldüm valla çok yaşayın emi....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı javacı_ayşe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir konuya değinmek istiyorum sırası gelmişken siz erkekler trafikte motosiklet süren bir bayan gördüğünüz de hiç insan görmemiş mağara adamları gibi bakıyosunuz bunun sebebini anlayamıyorum biraz daha kafaların modernleşmesi gerek anlaşılan daha çok ekmek yememiz lazım çağdaşlaşmamız için Atatürk'ün eminim kemikleri sızlıyordur anıtkabirde
    Walla Bırak Türkiye'yi, İsviçre'de bile Jawayla giden bayan görseler bi durup bakarlar herhalde
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    yok abi yazık değil
    Huın şao kao yani çince karışık kebap herkes doğaçlama yapabilir ama karışık kebap ustalık ister albts ve bıyıklıya teşekür ediyorum

tabi trafik magandalarını özelliklede artçılarını düşünmeyenleri kınıyorum

umutkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250
    jawacı herkese mağara adamı yakıştırması yaparakmı çağdaşlaşcaz şaşarım aklına sen önce burdan herkesi aynı kefeye koymadan seslenmesini öğren

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı javacı_ayşe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efendim buyrun benden bahsetmişsiniz. Bir sorunmu vardı...?
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Siz erkekler derken motosiklet kullanmayan erkekleri kastediyorsun herhalde. Bayanlar yine şanslı, en azından erkekler gibi serseri, beş para etmez aşşağılık yaratık damgası (bu damganın az geldiği adamlar var ama o ayrı) yemiyorlar.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Jawacı Ayşe bacım, şimdi güzele bakmak sevaptır bizim kültürümüzde tabi bazı arkadaşlar akıllarına trenleri getirip abartabiliyorlar onları esefle kınıyorum. Ama şuna inan Y.dışına gitsen (ilgiye alışmışsın ya) bunalıma girersin. Her bekar bayan kendisine bakılmasından ilgi gösterilmesinden hoşlanır o kadar makyajı kime yapıyorsunuz kardeşim?
    Mustafa Kemal ATATÜRK

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    olmadı.....
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    java ile mi gidiyorsun mükemmler ve bir okadar da ilginç))))ben seni görürsem kesin durdurur konuşurum))))))
    ]

Motosikleti
    cbr 600 f6_beverly 200_skyteam 200
    ablam doğru demiş çağdaşlaşmak lazım.ben bu söylediklerini anladım,biz mağara adamıyız da,abiler bende cbr 600 f var bi tane.bu hiç erkek görmemiş gibi bakan kızlara ne dicez onu anlamadım.şimdi anlamadığım olay biz bir kızın cesaretle trafikte o kadar sorumsuz araç kullanan sürücülerin arasında nasılda süzülerek motor sürdüğüne bakaraktan helal olsun kıza dememizmi abes,yoksa kızların pahalı sayılabilecek bir motorun üstündeki mağara adamının kasktan gözüken elma yanaklarınamı baktığı.niye bakar kızlar?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    tam da mete_hanlık konu nerdesin mete abiii!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler