Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

arkasındakini sevenler okusun!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    msutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    98- suzuki gs 500
    ayse bence sen herkesi aynı kefeye koyuyorsun neden sana baksınlarkı her otomobil süren bayana bakılıyormu zannediyorsun, sen herhalde motor kullanırken sürekli insanların sana bakıp bakmadığına dikkat ediyorsun full koruman varsa senin bayan olduğunu ancak saclarından anlayabilirler bence sen bu kompleksi bosverde gittiğin yola bak ve kendi hayatını tehlikeye sokma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    如果通过单击链接而到达了该网页,请与网站管理员联系,通知他们该链接的格式
    yazık derim!
    abi sen ne yazmışın yaa ööle çince ''eğer buraya tıklarsanız bu siteye ulaşabilirsiniz, lütfen,site müdürüyle irtibata geçiniz ve onunla konuşabilirsiniz'' bu mudur! budur!
    Hiçbirşey imkansız değildir...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı javacı_ayşe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir konuya değinmek istiyorum sırası gelmişken siz erkekler trafikte motosiklet süren bir bayan gördüğünüz de hiç insan görmemiş mağara adamları gibi bakıyosunuz bunun sebebini anlayamıyorum biraz daha kafaların modernleşmesi gerek anlaşılan daha çok ekmek yememiz lazım çağdaşlaşmamız için Atatürk'ün eminim kemikleri sızlıyordur anıtkabirde
    ya cevap vermiycektim ama serde delilik var.ya siz erkekelr ne demek.burası motor sevdalılarının buluştugu bir site.yani burda kimse sana mağara adamı gibi bakmaz güzelim.güzelimli falan konusuyorum.inadına rahatsız etsin diye.nedir bu ya.iiki bayansın ve iiki motora biniyorsun.ne guzel.ama bu boyle saçma sapan feminist bozması laflar etme hakkını vermez sana.bakan da var bakmayanda.şu erkekler diye başlıyan cümlelere sinir oluyorum.mağara adamıymış pöh.Ve Atatürk'ün bu konuyla ne alakası var.Emin ol Atatürk'ün kemikleri sızlıyordur neden ama biliyormusun.Gereksiz yere herseyde adının geçmesinden.

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    biyikli sagolasın ben de cok guldum cevirine.

Motosikleti
    mct250 siyah,kawasaki zzr 1100
    Sevgili ayşe;
    malesef üzgünüm ama yazdıkların sadece egonu tatmin etmek için kompleks yüklü cümleler. Yaşınında bayağı genç olduğuna eminim. biraz genler ve hormonlar hakkında bilgin olsaydı bakmanında baktırmanında elde olmayan kimyasal sebeplerden kaynaklandığını bilirdin. bu konuda fazla birşey yazmaya bile gerek görmüyorum.ama beni asıl rahatsız eden başka bir mesele var. bu medenileşme ve atatürk meselesi.hangi medenileşmeden ve kimlerden bahsettiğini anlaış değilim yurt dışında bulunduğum gibi pekçok arkadaşımda yurt dışında eğitimini tamamladı ve orda çalışanlar bile var eğer bu konuda yazarsam site şişer.yaşayabileceğin en harika ülkede yaşadığını söylemek zorundayım. sana kendi vatanımı anlatacak veya avrupanın rezil halini anlatmaya gerek bile yok. insanlarımız farklıağızlardan konuşuyor ve farklı tepkiler veriyor diye veya kerpiç evlerde oturuyorlarsa bu onları bayağı ve adi insan yapmaz, ben hiçbir yerde görmediğim insanlığı ve yardımı o insanlarda gördüm. ama başka bir gerçek var şimdi güzel ülkemde yaşanan oda bir insanı veya toplumu aç bırakırsam herşeyi yapacak hale gelirler. Ve ATATÜRK; Allah aşkına herşeye atayı karıştırmayın onu tanımadan bilmeden anlamadan herşeye Atatürkü yapıştırıp duran gerçek atatürk düşmanı olan laflar bunlar Atatürk mezarda yok ters dönecek yok kemikleri sızlayacak gibi komik laflar evet kesin paşamın kemikleri sızlıyordur ama sebebi bu canım vatan satılırken kadın -erkek savaşı yaşayan, koka kolanın rock konserlerinde incillerle dans eden hap cekip satılan vatan topraklarına aldırmayan birçare gençlik yüzündendir.

neyse şu sıralar ceviz kabuğunu seyrettiğim için birazda gerginim o yüzden bu kadar çok yazdım daha da yazarım.

sevgili ayşe lütfen kendine gel ve bu saçma saban femine konuşmaları bırakıp daha güzel şeylerden daha üslüplu bir dille yaz burda kadın veya erkek olmana olmamana göre yazışma yapılmıyor motorsiklet sevgisi üzerine kurulmuş bir bilgi paylaşımı ve sohbet sitesi. ha son bir şeydaha söyleyeyim maden sen üstün bilgi düzeyinle avrupayi bir yaşayışı benimsemişsen ki gerçek kokuşmuş bir kültür ve toplumdan bahsediyoruz avrupa diyerek. ve bizlerde maganda az gelişmiş hayvansal güdülerle yaşayan erkekler isek ;
    neden resmini koyuyor ve bayan olduğunu belli ediyorsun. çünkü biz sen bayan olduğun için bu site araçılığı ile sana asılırız nede olsa magandayız ya
    sevgili bayan siz bu yollardan giderken biz dönüyorduk.

ve lütfen uğrunda düşünmeden öleceğimiz bu vatanın aç işsiz evsiz insanlarını aşalayarak hor görerek pirim elde etmeye calışmayayım. Ve lütfen medeniyetten bahsederken biraz daha düşünelim ve okuyalım. piskolojik savaşın zavallı beyinleri yıkanmış hiç bir fikri olmayan ama çenesi çok çalışan bitik bir genç olduğunuzu belli etmeyin hiç olmazsa bu saçma sözlerinizle.

hadi eyvallah benden bu kadar.
    Başkalarının düşünceleriyle akıllı olacağıma, kendi adıma deli olmayı yeğlerim.

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı javacı_ayşe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir konuya değinmek istiyorum sırası gelmişken siz erkekler trafikte motosiklet süren bir bayan gördüğünüz de hiç insan görmemiş mağara adamları gibi bakıyosunuz bunun sebebini anlayamıyorum biraz daha kafaların modernleşmesi gerek anlaşılan daha çok ekmek yememiz lazım çağdaşlaşmamız için Atatürk'ün eminim kemikleri sızlıyordur anıtkabirde

Vay bee, bunaca sene oku, doktaralar yap, vatana millete hayırlı insanlar yetistirmeye çalış, Türk Sanayisine katkılarda bulunmak için çabala, örnek ve iyi bir insan olmaya çalış, yolun yarısını geçtiğinde az çokta başardığını hissederken bir hanımefendi gelsin ve sana mağraadamı desin. Ne diyeyimki suç sizde diil, suç asıl sizi eğitemeyen bizlerde, özür dilerim.
    Think Darkside

Motosikleti
    mondial 125kt
    Alıntı umutkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jawacı herkese mağara adamı yakıştırması yaparakmı çağdaşlaşcaz şaşarım aklına sen önce burdan herkesi aynı kefeye koymadan seslenmesini öğren
    tskler agsımdan aldınız agabey . neden boyle genellemeler yaparlar anlamıyorum. hemen hepimizi magara adamı yaptınızz teessuf ederım
    gıcık

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kızcağıza amma yüklendiniz ya.Çocukla çocuk oluyorsunuz.Altı üstü Aristo mantığı kurup, genelleme yapmış.İlk günden bu kadar üstüne gitmeyin.Zamanla o da öğrenir yeni bir ortama girdiğinde nasıl konuşulması gerektiğini.Hepinize sevgiler.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bu yazdıklarını anlarsam ve niye yazdığının bağlantısını kafamda kurrarsam güzel bir cevap yazacağım...
    Muhahaha...
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    javacı_ayşe amacına ulaşmaya çalışan bir zeki mi? zeki olduğunu sanan .... mı?
    yoksa gerçekten bi zavallımısın anlayamadım.
    sitemizdeki bayan arkadaşlardan hiç böyle hitap duymamıştım( k )!!! demekki senin çevrende mağra adamları çok.sendemi çekim vardır nedir? yoksa ormanda mı eviniz? hoş ormanda dahi olsa bu ithamına sebep olamaz ki!!! sen kesin m.ö den geliyorsun...
    medeniyeti arama boşa. o değil orman,şehir, gönlüne bile uğramaz senin...

ayrıca ATATÜRK adını bu aşağılık ithamlarınla nasıl bağdaştırdın anlayamadım.
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Bu işi Atatürk le bağdaştıramadım ne alaka????
    HArbi bazen b.kunu çıkarıyolar bu işin. Kardeşim ben yanımdan geçen her motorluya bakarım acaba arkadaş mı eş mi dost mu diye?? Bayanlar da alınıyor. Alın kardeşim birer tane üstü kapalı bmw scooter çekin perdelerini gezin.
    Mağradan çıkan asıl kendini bi m.k zanneden şeylerdir.
    live to ride, ride to live

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağzına eline konuna parmaklarına sağlık Faustxx
    Hiçbirşey imkansız değildir...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    javacı arkadas ben bakarım genellıkle ama ne hkmetse onlarda bana bakıp gülüyorlar.. sımdı ben dıyomuyum bana bakıp neden gülüyorsunuz dıye...javada kız degıl erkek bınse bıle bakarım yanı zuahhaha

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    yanımdan hangi motor geçerse geçsin ayırım yapmadan gözden kayboluncaya., sesi bitinceye kadar bakarım . o0 zaman BEN BİR BAYAN MAGANDAYIIIM
    Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    aslında bende cok sey yazmak ısterımde neyse saolsun faustxx arkadasımız gereken cvpı ıletmıs bıle

oo inci hanımı tabrık etmek lazım

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jawacı Ayşe bacım, şimdi güzele bakmak sevaptır bizim kültürümüzde tabi bazı arkadaşlar akıllarına trenleri getirip abartabiliyorlar onları esefle kınıyorum. Ama şuna inan Y.dışına gitsen (ilgiye alışmışsın ya) bunalıma girersin. Her bekar bayan kendisine bakılmasından ilgi gösterilmesinden hoşlanır o kadar makyajı kime yapıyorsunuz kardeşim?
    You cannot kill what you didn't create ! ! !

HevsMiSandiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 100kh hayalinde pug 103 sahibiyim:D taaaaaaaaa 79 model
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efendim buyrun benden bahsetmişsiniz. Bir sorunmu vardı...?
    bacım sen bu insana böyle bir cvp yazdıra biliyorsan senn yönteminde pek doğru sayılmaz
    nasıl ki her kız aynı deilse her erkekte aynı değildir her insan kendi hayatını yaşar kendi hesabını verir böyle bi genelleme + akalteke abimden böyle bir cvp okumak canımı çok yaktı
    ׺°”˜`”°º×קєรรเ๓เรtรtγļє×º°”˜`”°º×
    ¿?¿?¿?»|»|»U9uя«|«|«¿?¿?¿?

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    aha ! ben de mi bayan magandayım yani

ayşe arkadaşımızın yaşına ve cahilliğine verelim, mesajını değiştirmesi hatta yeni bir mesaj yazması vaciptir derim..

Atatürk hakkındaki kısıma söyleyecek kelime bulamıyorum...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı inci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanımdan hangi motor geçerse geçsin ayırım yapmadan gözden kayboluncaya., sesi bitinceye kadar bakarım . o0 zaman BEN BİR BAYAN MAGANDAYIIIM

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    inci hanım nekadar ayıp hiç yakıştıramadım.öle herkeze bakılmaz.
    bakınız at gözlüğü satışları patladı bu topic ten sonra.sadece önümüze bakıcaz artık.
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler