Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce Hangisi

Katılımcı sayısı
37. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Dl650

16 43.24%
  • XL700

1 2.70%
  • Verys650

18 48.65%
  • Diger

2 5.41%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
2. sayfa BirinciBirinci 12

2014 DL650 , 2011 XL700, 2016 VERSYS 650 VEYA DIGER

Motovento
    REKLAM ALANI
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Dl650 ve vercys gerçek motordur konforları kaliteleri traceri fena tokatlar.hangisinin içinize sinen temizini bulursanız onu alın
    levend84 ve konfucyus bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dl650 ve vercys gerçek motordur konforları kaliteleri traceri fena tokatlar.hangisinin içinize sinen temizini bulursanız onu alın
    Tracer portakal da vitaminken versys,nc,vstrom vardi.
    blueway2 ve konfucyus bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    varadeor 1000'ler nasıl?
    konfucyus bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varadeor 1000'ler nasıl?
    böyle :D

tommygun, Thracian, levend84 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    since 1987

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    gazlicam yardırcam dersen tracer yok ben gazlamayı sevmem zırt pırtta motor değiştirmem sağlam olsun dersen vstrom arada çıkarım gezerim gazlarım virajda yaparım dersen ortalama verys 650.fiyat performansta şu an versys öbür 2 modelden daha temiz daha yeni model bulma ihtimalin var.ben olsam tracer ve versys kovalarım.kısmet işi 2.el artık vstrom çıkar denk gelir onu alırsın

Murat bey,
    Öncelikle iyi günler, ben de uzun süredir bir Versys kullanıcı olarak (1.73 cm boy ve 60 kg) hem tek hem de artçılı kullanımda Kawasakiyi öneririm. Benim bu motoru tercih etmekteki ana sebebim güvenilir (ABS ve frenlerin gücü) ve uzun ve orta mesafelerdeki rahatlığıydı. Müsait olduğunuz bir vakit benimle iletişime geçerseniz size daha detaylı bilgi de verebilirim. Bu arada bir dip not olarak, ben tarz değişikliği düşündüğümden motorumu elden çıkartmayı düşünüyorum. İstanbul içinde Kadıköy'de ikamet ediyorum.
    Semih Sevinç
    533 814 69 29

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gazlicam yardırcam dersen tracer yok ben gazlamayı sevmem zırt pırtta motor değiştirmem sağlam olsun dersen vstrom arada çıkarım gezerim gazlarım virajda yaparım dersen ortalama verys 650.fiyat performansta şu an versys öbür 2 modelden daha temiz daha yeni model bulma ihtimalin var.ben olsam tracer ve versys kovalarım.kısmet işi 2.el artık vstrom çıkar denk gelir onu alırsın
    Mantikli modeller arasinda bariz ustunluk yoksa ekonomik olarak rasyonel olan tercih edilebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Alıntı lokalsürücü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat bey,
    Öncelikle iyi günler, ben de uzun süredir bir Versys kullanıcı olarak (1.73 cm boy ve 60 kg) hem tek hem de artçılı kullanımda Kawasakiyi öneririm. Benim bu motoru tercih etmekteki ana sebebim güvenilir (ABS ve frenlerin gücü) ve uzun ve orta mesafelerdeki rahatlığıydı. Müsait olduğunuz bir vakit benimle iletişime geçerseniz size daha detaylı bilgi de verebilirim. Bu arada bir dip not olarak, ben tarz değişikliği düşündüğümden motorumu elden çıkartmayı düşünüyorum. İstanbul içinde Kadıköy'de ikamet ediyorum.
    Semih Sevinç
    533 814 69 29
    Semih bey ilginiz icin tesekkur ederim, soruya giriste de belirttigim gibi sartlar 5 6 aya olgunlasicak su anda mumkun degil gibi, ciddi alim zamaninda sizden bilgi sahibi olmak isterim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)