Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAŞLANGIÇ MOTORSİKLETİ OLARAK MONDİAL MH DRİFT?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar arkadaşlar, geçte olsa a2 ehliyetimi almış bulunmaktayım. Uzun süredir motorsiklet araştırmaları yapıyorum gerek kullanan tanıdıklarıma gerek tamir, alım satım yerlerine. ama işte herkesin yoğurt yemesi farklı olduğu için çok kafa açıyorum. Ybr,Cbf,Tvs,Rks araştırıyordum. Ama gel gelelim fiyatlar uçtu gidiyor. başlangıç motorsikleti olarak titanic rks bulmuştum bir tane temiz 5.000 km deydi. ilana konulduğu gibi satıldı 10.000 tl ye. benim bütçem de o civarda olduğu için mondial bakmaya başladım mh drift minor 125 cc. başlangıç olarak alınmalı mı? bana artı eksisi ne olabilir yeşillendirirseniz sevinirim. 🤝🌞

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Gayette güzel alinir,

Drift güzel motor,yillardir kendini kanitlamis bir blok kullaniyor,yedek parça da girla.
    bulutunuz bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial in drift ve vulture modeli saglamdır.

bütçenize göre güzel seçim.
    bulutunuz bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Rks titanic 150 de iyidir,hatta forumdan @tommygun bir dönem kullanmişti.adam uzun yol bile yapti.
    tommygun bunu beğendi.

şu an ilgilendiğim konum çevremde 1 tane o da cuma gününden sonra yurtdışına gidecek 10.000 tl anlaştık.
    Tertemiz sıfır ayarinda İlan No: 971197461
    ilan burada�� elimi çabuk tutmalı mıyım

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/208846-alabiliyosaniz-alin.html
    bulutunuz ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı bulutunuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar, geçte olsa a2 ehliyetimi almış bulunmaktayım. Uzun süredir motorsiklet araştırmaları yapıyorum gerek kullanan tanıdıklarıma gerek tamir, alım satım yerlerine. ama işte herkesin yoğurt yemesi farklı olduğu için çok kafa açıyorum. Ybr,Cbf,Tvs,Rks araştırıyordum. Ama gel gelelim fiyatlar uçtu gidiyor. başlangıç motorsikleti olarak titanic rks bulmuştum bir tane temiz 5.000 km deydi. ilana konulduğu gibi satıldı 10.000 tl ye. benim bütçem de o civarda olduğu için mondial bakmaya başladım mh drift minor 125 cc. başlangıç olarak alınmalı mı? bana artı eksisi ne olabilir yeşillendirirseniz sevinirim. 🤝🌞
    anlaştığım motorsiklet ilanı aşağıdaki;

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    drift başlangıç için iyidir. parçası bol ve ucuzdur. makinede kroniksiz dayanıklıdır.
    tarzını seversen vulture'de iyidir.
    bulursan tvs'de iyidir. ama parçası drift kadar yaygın değil. biraz da titreşim var. ama iyi kaçar. az yakar.
    bulutunuz bunu beğendi.

Motosikleti
    düldül(z-one)
    z-one 150 var bende memnunum görüntüsü frenleri falan da güzel, bakımları düzgün yapılırsa üzmeyecek bir motordur
    bulutunuz bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlaştığım motorsiklet ilanı aşağıdaki;
    piyasasını bilmiyorum ancak düşük km ve temiz duruyor. piyasa fiyatı normalse al derim.

ancak özellikle dikkat et, amortisörleri yere pısstırılmış ise uzaklaş.
    bulutunuz bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

izmir içi piyasası en aşağı 10.000 en yüksek 13.000 2018 modellerinde

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    izmir içi piyasası en aşağı 10.000 en yüksek 13.000 2018 modellerinde
    Bende bir süre mcx kullandım çok uzun yollarda yaptım blok sağlam iyi motordur. Bakımlı ise sorun çıkarmaz. İzmirde isen anlamıyorsan motordan akşam saatleri bir ara gidip bakabiliriz.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Değerli kardeşim al tabi, kaçırma. Bütçen neye yetiyorsa onu al. Hatta Cg al, neye bütçen yetiyorsa onu al. Çoğunluğumuz motosiklete üst düzey motosikletlerle başlamadık. Ben mesela 6 senede 3. motosikletimi kullanıyorum, hiçbiri muteber motosikletler değildi Lakin gezdim mi? Gezdim. Eğlendim mi? Eğlendim. Senin de imkanın neye yetiyorsa onu al. Ekipmanların ve eğitimin tam olsun. Cc'yi takma kafana, imkanın ölçüsünde uzun yol yap.
    espresso ve bulutunuz bunu beğendiler.

ne kadar süredir kullanıyorsunuzz z-oneyi

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks titanic 150 de iyidir,hatta forumdan @tommygun bir dönem kullanmişti.adam uzun yol bile yapti.
    Ben Rks Titanic 150-S ile İstanbul-Bodrum, İstanbul-Çanakkale, defalarca İstanbul-Bursa yaptım. Motorun kapasitesinin bilincinde olup sürdüğümüzde, beklentimizi ona göre tuttuğumuzda bir şekilde yapılıyor o yol. Lakin bu motoru geçmişte kime önersem patladı, bir sorun yaşadı maalesef. Şekil şemal güzeldi motorda ama asla bir Tvs Apache kalitesi yoktu.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Rks Titanic 150-S ile İstanbul-Bodrum, İstanbul-Çanakkale, defalarca İstanbul-Bursa yaptım. Motorun kapasitesinin bilincinde olup sürdüğümüzde, beklentimizi ona göre tuttuğumuzda bir şekilde yapılıyor o yol. Lakin bu motoru geçmişte kime önersem patladı, bir sorun yaşadı maalesef. Şekil şemal güzeldi motorda ama asla bir Tvs Apache kalitesi yoktu.
    Rtr 180 ile agustos sicaginda izmir dikili tarafinda 125-130km/h ile tam 1 saat süruş yaptim,non stop,yakit için petrole yanaşirken arkadan bir zirilti geldi,aha dedim makina ruhunu birakti..

Neyse indim motordan meğer arka sirt cantasini bagladigim lastik kanca kurtulmuş artci pegine çarpiyor.

Dedim bu motora kara da ölüm yok.o gun bugundur hic pisman etmedi beni yolda birakmadi.

Hee,iron butt oldum,ellerde karincalanma,makatta sizlama,takimlarda uyuşma ile kurtardim,...
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rtr 180 ile agustos sicaginda izmir dikili tarafinda 125-130km/h ile tam 1 saat süruş yaptim,non stop,yakit için petrole yanaşirken arkadan bir zirilti geldi,aha dedim makina ruhunu birakti..

Neyse indim motordan meğer arka sirt cantasini bagladigim lastik kanca kurtulmuş artci pegine çarpiyor.

Dedim bu motora kara da ölüm yok.o gun bugundur hic pisman etmedi beni yolda birakmadi.

Hee,iron butt oldum,ellerde karincalanma,makatta sizlama,takimlarda uyuşma ile kurtardim,...
    Sen az anlatmışsın ama Apache o sınıfta ayrı bir uzun ömürlü ve kaliteliydi.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400

valla ben tokat izmir 1070km apache ile 14 saatte yaptım tek mola ile . sadece benzin almaya durarak. 3 gün oturamadım orası ayrı ama motor banamısın demezdi
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen az anlatmışsın ama Apache o sınıfta ayrı bir uzun ömürlü ve kaliteliydi.
    Yeni kasalari hakkinda bilgim yok ama eski kasalari cidden saglamdi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)